reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam,
Czytam Was na biezaco ale nie mam glowy odp, myslalam ze dzis bedzie pogrzeb chrzestnego ale niestety prokurator zarzadzil sekcje ktora najwczesniej bedzie jutro...nie mam do niczego glowy, ciagle w tej sytacji dochodza do mnie jakies "nowosci", brak slow...
Zdrowka chorowitkom, tak czytam i chyba ja musze cos kupic bo nawet nic na katar nie mam, odpukac jeszcze maly nie mial. Zielona jestem w tym temacie :sorry2:
 
reklama
hej dziewczynki!! przepraszam ze nei doczytam ale nie wiem w co rece wlozyc, cos czuje ze przed 24 sie nie poloze ( o ile ziutka wogóle mi da). doczytam jutro w pracy:) tak na predce: Byłam z Rózinka u lekarza, dostalysmy nakaz inhalowania. kupilam dzis inhalator, dostałysmy pulmicort i sie inhalujemy. pierwsza próba w gabinecie zupełnei nie udana, młoda tylko sie strasznie splakała. druga próba w domku -zakonczona sukcesem. Rózinka na moich kolanach ogladała bajke potem ogladalysmy ksiązeczki - cały czas z maseczka na buzce. oby pomoglo.

sciskamy mocno!!! a ja do roboty!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamusie!

Oj, widzę, że dużo dzieciaczków choruje...Duuużo zdrówka dla Was Maluchy!

U nas dzień ok, noc też w porządku, teraz coś mała nie mogła zasnąć, ale już śpi. Nie wiem czy pisałam, ale mamy 8 ząbka :)
A mnie dziś @ nawiedziła i umieram z bólu :/

Przepraszam, że tak ogólnie, ale jeszcze mam w planach odwalić prasowanko :)

Miłej i spokojnej nocki życzę :)
Dobranoc!
 
Marzenka - dobrze, że to jednak na zęby a nie jakieś choróbsko!
maqnio - żeby Rózi szybko te inhalacje pomogły, bidulka.. jaki inhalator kupiłaś?? jakiś polecony przez lekarza? ile dałaś? ja się kiedyś zastanawiałam nad zakupem bo pewnie prędzej czy później trzeba będzie kupić a nie chcę tego robić na prędce.
monia - haha u nas też dzisiaj zaczął wychodzić 8 ząbek, dopiero zaczął się przebijać, a ja dostałam @ :Do dziwo!!bez bólów

SPokojnej nocy :*
 
Malami tez sie ciesze , dzisiaj mala na dworze dała i popalic masakra cala byłam mokra az sasiadka ja wzieła zebym dychła chwile , jak ja uwielbiam ja zdrowa i pełna zycia nie to co wczoraj bylo a co wy z tym okresem ja tez dzisiaj dostałam to jakas zmowa czy co
Maqnio
jak mi was szkoda z tym chorubskiem oby poszło precz jak najszybciej
Nil ciebie mi tez szkoda taka sytuacja w domu wiem czlowiek do wszystkiego przywyknie ale mimo to nie jestesmy z kamienia potrzebujemy czułosci , zrozumienia
monia u nas zeby teraz ida jak burza jeden za drugim nie dawno było 2 teraz co ja widzialam jest 9 a nie wiem czy nie wiecej bo nie da mala sobie zajrzec
Aniu kochana wspólczuje ci z powodu wujka zwłaszcza jak to ten ukochany wujek
 
hej Słonca!!
nocka o niebo lepsza! kilka pobudek było ale to i tak mistrzostwo swata w porównaniu z tym co się działo w minionych dniach. tak wiec dzoczytałam:

aneta jedyne czego chcę nauczyć Rózinę to choć kilu minut samodzielnej zabawy. nic ponad to.
malami inhalator jakiej firmy nie pamietam:-) spojrze dzis po pracy to Ci napisze. Lekarz mowił tylko zeby nie kupować ultradzwiekowego, najlepiej tłokowy(kompresorowy), kupiłam w patece - 170,00 zł. To dobry zakup, bo nadaje sie tez dla dorosłych. ja mam czasem bardzo meczacy kaszel i małz tez, wiec bedzie jak znalazł.
marzenko super, ze z Klaudusią lepiej - czyli ewidentnie zębiska, oby szybko wyszły!
pia Blaneczka jest cuuudna!!!!!
monia gratulujemy ząbka!!!! i współczujemy @ :*:*
sylwia Rybka z tymi przepisami to spokojnie - poki co wypoczywaj a przepisy moga poczekac az wrócicie:*
nil zdrówka dla Gabonka!!!!
ememte i dla Was zdówka!!
daga w PL od wczoraj - pogada mega letnia. Wczoraj w toruniu było 29 stopni, bezchmurne niebo:szok:dzis zapowiada sie podobnie, ale od jutro ponoc ma się skiepścić. Niech już przyjdzie jesień, ja lubie upały tylko nad wodą, w mieście męczę się okropnie. a jak Jowitka? wszystko u Was ok?
aniu zdróweczka dla mamci i Karolci!!
tesiu wpadam na smażone grzybki!!

miłego dnia wszystkim!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hejka !!!
Ja juz po kawce i sniadanku ,wiec postanowilam napisac kilka słow .Kurcze ile maluchow choruje ,taka pogoda zmienna raz cieplo raz zimno i chorobsko gotowe :-(tak czy siak zycze duzo zdrowka wszystkim maluchom i zeby was mamusie nie wzielo tez.Ja musze w tygodniu isc z banku wyjac troszke pieniazkow ,ktorych troszke zaoszczedzilam ,ale niewiele tego niestety ,bo planuje Nadi pobuszowac po lumpeksach w poszukiwaniu
cieplejszych ubranek dla Nadulki,najwazniejsze tez musze jakas kurteczke znalezc ni jakies pidzamke czy pajace do spania bo juz noce coraz zimniejsze z ta zabka to rozkrywa sie jak niewiem co...:sorry2:plus tam jeszcze swterki bluzeczki rajstopki spodenki itp obym cos znalazla za niewielkie pieniadze.a tak to u nas w miare wpoirzadku ,maz poszedl do pracy to i nerwow mniej troszke .
maqnio zapraszam !!!:-)
malami a ja ostanio przy okresie dostalam taki skurcz ze zwijalam sie z bolu ,myslalam ze urodze :-D:szok:
marzena niech te zeby szybko wylaza i juz nie mecza Klaudi
aniu zdrowka dla Was:*
daga u mnie na podlasiu bardzo zmienna pogoda ,jeden dzien cieplo a pozniej ochlodzenie....
pia love zaprosilam cie na fb ,mam nadzieje ze poznalas mnie ,bo niz nienapisalam :)
monia :*
​milego dnia wszytkim mamusiom!!!
 
[FONT=tahoma,sans-serif]Hej Dziewczyny.[/FONT][FONT=tahoma,sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma,sans-serif]No i ja na predce zagladam do Was. Eh niestety i nam nie przechodzi to przeziebienie - tak wiec mega katar i kaszel. Poki co podajemy nasolin lub wode morska no i syropek. Maly niby biega i sie bawi ale nocki sa fatalne - chodze nieprzytomna. Co chwile sie budzi bo nie moze oddychac i smoka mymlac albo po prostu go dusi.. Niestety do lekarza nie mamy po co sie wybierac bo nie ma goraczki wiec nawet nas nie zarejestruja. Oby bylo coraz lepiej.. Do tego jesien pelna geba - ostatnie dni to temperatura do 10stopni i jeszcze to wiatrzysko brrr [/FONT]
[FONT=tahoma,sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]maqnio - super ze Rozinka przekonala sie do inhalacji. My mielismy kilka podejsc ale niestety wszystkie zakonczone porazka :( Zdrowka :*[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]konwalianka - ja poki co nie dalam grzybow Maciusiowi ale podejrzewam ze w zlobku juz dostal ;-) W ogole sie nie przejmuj ze nikomu nie masuja Twoje godziny pracy. To jest Twoja decyzja i z tego co piszesz to w ogole nie ma sie nad czym zastanawiac. Jestes w domu o 14 i masz czas dla Tymusia - mozesz choc troche sie nim nacieszyc. My jestesmy w domu kolo 17 i mamy niecale 4 godziny aby sie soba nacieszyc. MAcius prawie wisi na nas bo taki steskniony i widac ze mu to niewystarcza. Tak wiec nie daj sie im! Trzymam mocno kciuki!! No i zdroweczka dla Was :*[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]Anula - bardzo Ci wspolczuje! Tule!! Co do kataru to oby sie nie przypeletal![/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]Tesia - musisz wiecej nagotowac bo ja tez chetnie bym zjadla przysmazane kurki ;-)[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]NiL - kciuki aby sie udalo przestawic Liwcie bo tak to sie wykonczycie. A Liwcia chodzi juz do przedszkola czy poki co nie planujesz jej oddac? Zdroweczka dla Gabrielka! eh ale te nasze smyki sie pochorowaly![/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]Silwia - wygrzej sie za mnie ;-) oj jak ja bym chciala te 'nawet przyjemne' 26 stopni ;-) Chyba pora na saune :-D[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]Marzenko - super ze Klaudusia zdrowa! Oby te zebiska wylazly i daly Niuni spokoj![/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]monia - gratki za zabka. Moze teraz chwila spokoju, oby! No i Tobie Kochana lzejszych @ - mimo tabletek tak Cie boli?[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]kamisia - hejka :) wiesz czuje sie roznie - ostatnio bardzo zmeczona bo wrocilam do pracy wiec musze sie troche 'zaaklimatyzowac' no i stresu mnostwo.. eh! A Wy jak? Jak budowa? Jak studia?[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]Miczka - i jak Szymus? [/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]ememte i Ania - zdrowka dla Was!! [/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]malami - oj kosmetyczka.. kiedy ja ostatnia ja widzialam ;-) Co do tych Waszych rozjazdow - dla mnie to swietna sprawa. Sama bym tak chetnie jezdzila po przyjaciolkach czy dziadkach.. a nie tylko skypowala. Jak pomysle ze spedze swieta BN bez bliskich to az mnie podnosi ;( Pytalas tez Kochana o preferencje - hm no wiec nie bede ukrywac marzy mi sie coreczka ale rownie bardzo sie uciesze jak bedzie kolejny syneczek. Sama dobrze wiesz jak fajnie jest z chlopakami ;-) [/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]daga - dzieki :* u nas sie kreci doba dosc szybko - praca, przedszkole, zakupy, dom, obiad, sprzatanie.. no i czas dla Maciusia. Niestety troche malo go zostaje wiec staramy sie go we wszystko angazowac. Oj brakuje mi smyka niesamowicie ;( W przeszkolu calkiem dobrze - bawi sie, je, widac ze lubi. Choc wiadomo jak nas zobaczymy jak go odbieramy to prawie wychodzi z siebie aby jak najszybciej przytulic sie do nas i od tej pory prawie nas nie opuszcza. Jeszcze troche poplakuje jak go zostawiam ale zaraz sie uspokaja bo w sumie jak jestem na korytarzu to juz sie wycisza. Jedyny minus ze ciagle jakis katar przynosi co jeden zwalczymy to kolejny jest.. tak to pewnie bedzie poki co wygladalo, tymbardziej ze pogoda nie rozpieszcza i praktycznie cala grupa zakatarzona wlacznie z opiekunkami. Co do malenstwa to zaczyna sie coraz czesciej w nocy rozpychac ;-) Najpierw bylo sporadycznie a teraz to juz praktycznie codziennie fika. Tak wiec jak nei jedno to drugie dokazuje :-)[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]a co u Was? Jak Jowitka? Tez juz jesiennie?[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]pia - cudna Blaneczka! Jaka strojnisia - no urocza! [/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]milego dnia![/FONT]
 
Witajcie dziewczyny :**

ememte, zdrowie dla Was!!! thx :tak:

daga, u nas wczoraj była ładna bardzo pogoda. Słońce prażyło jak nie wiem. No ale wieczoru i poranki już bardzo chłodne. Jesień jak nic już się pojawia u nas w Krakowie. thx :tak:

Aniaa, maqnio, zdrówka dla Was!!!

NiL, rozumiem Cię, trzymaj się i bądź silna.

monia, gratulacje ząbka nam idzie siódmy ząbek ;)

Teśka, tak tak dziękuję za zaproszenie na fcb, tak właśnie pomyślałam, ze to TY ;-)

sunset, thx :tak: jej i dla as też zdrówka życzę!

Co to się dzieje powiedzcie mi! Wszystkie prawie dzieciaczki schorowane, życzymy Wam z Blaneczką dużo, dużo zdrówka! My jak na razie na całe szczęście nic nie złapałyśmy. I oby tak zostało. Właśnie Blaneczka zasnęła tak sobie słodko w łóżeczku:
Zobacz załącznik 498614Zobacz załącznik 498615

jesteśmy na nogach od 7:00 i nie uwierzycie.... Blanka nad ranem się przebudziła to ją wzięłam jak zawsze do nas no i zasnęła dalej, obudziła sie rano, a mi sie przysnęło, mąż w ogóle spał, nie słyszał nic... i nagle obudził nas 'fakt że ktoś chodzi po sypialni, patrzymy a tu Blaneczka spaceruje sobie po pokoju no DOSTAŁAM SZOKU - jak ona zeszła z łóżka???!!! Czy Wy to rozumiecie, sama zeszła z łóżka sypialnianego, na pewno nie spadła bo by było słychać, miałam wyrzuty że mi się przysnęło
:angry::wściekła/y: no szok! Ale potem pokazała mi jak to zrobiła :-D po prostu spryciura mała zrobiła to super... aż się zdziwiliśmy! Jej, nie wybaczyła bym sobie tego jak by spadła z łóżka, eh... dziwne uczucie mnie czasem napawa, moja mała już taka duża się robi... mądra... zaradna... nie wiem jak to będzie kiedy będzimy sobie razem już rozmawiać, dla mnie każdy jej postęp jest strasznie przeżywany...

Eh... :) MIŁEGO DNIA! Już od samego rana o kawce i cieście, mniam :*

Dzisiaj u nas ma być bardzo gorąco, już nie wiem co zaplanować na dziś dzień. Samo wyjdzie w praniu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :*

Mati śpi od pół godziny, ja nadrobiłam bb zaległości i zaraz biegnę po kawę :) Nocka nie najgorsza. Mati budzi się parę razy, ale również parę razy nim zdążyłam wstać z łóżka to sam zasypiał z powrotem.

maqnio - dobrze, słyszeć, że już lepiej z Różyczką! dzięki, a mówił lekarz dlaczego nie ultradźwiękowy? mi by się wydawało, że właśnie ten będzie super :/
Tesia - :*
sunset - zdrówka dla Was! haha tak wiem, z chłopakami jest fajnie :D kochane są i tyle :)) rozumiem i nie zazdroszczę takich świąt przez skype'a.. ale skoro nie da się inaczej to trzeba się cieszyć, że chociaż przez internet się zobaczycie! Sunset, długo już jesteś w Finlandi??

Czekam dzisiaj na kurierów: ma być trzech!!! jeden ze zdjęciami z sesji i z albumem (już przyszedł :), drugi z prezentem na roczek a trzeci z hmm.. zapomniałam :/ (???) W każdym bądź razie, mam nadzieję, że przyjadą szybko bo po drzemce Matiego chcę jechać do znajomej i jej synka a po południu na spacerek z koleżanką i Gabrysiem :) Dzisiaj ładna pogoda więc mam nadzieję, że będzie super i na placu zabaw się też pobawimy :))

ok uciekam, prasowanie czeka!!

buźki
 
Do góry