reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczyny!

Do nas pomału wraca pogoda.
Dzisiaj idziemy do kina na The Avengers w wersji 3D :)) jak ja lubię kino :) a wczoraj zaszalałam i po raz pierwszy od prawie dwóch lat jakby nie było zjadłam krewetki!!!!! pychotaaaa!!!!
Poza tym nocka niespokojna, zęby idą :/

Anetkaa - brawo dla synusia :) ze się tak rozgadał :) swoją drogą słowo "cześć"to trudne jest do wypowiedzenia, ciekawa jestem jak mu to wychodzi :) zdolniacha mały :)
TEsia - udanej imprezki :)) oby Nadusia była zadowolona i uśmiechnięta cały czas :) co konkursów to ja właśnie nie lubię się prosić o głosy, dla mnie to jest bez sensu..
Pia, słodko się śmieje Twoja Blanczeka, zawsze nie rozbrajało to, że dzieciaczki potrafią się śmiać ta naprawdę z niczego :D
Corin - dzięki za zaproszenie :*


Miłego dnia 4 all, uciekam bo Mati się właśnie obudził, ten to ma wyczucie..
buziaki!!
 
reklama
hej Mamuski!!

wpadak jak po ogien zamledowac, ze sobotnia imprezka roczkowa baaardzo sie udała. Rozina ze startym policzkiem królowała, bo w pt. miała zderzenie z chodnikiem eh..mamy pamiątkę na zdjęciach. impreza super, Rózia zawstydziła sie tylko bardzo jak goście spiewali jej sto lat.

Przepraszam, ze tak wpadam na sekundke, ale w tygodniu zazwyczaj czasu na nic poza praca, spaniem, sprzataniem i opieka nad mała nie mam. A weekendy jak na wariackich papierach, ciagle gdzies jeździmy albo mamy gosc, szaleństwo. Mam nadzieje ze wszyscy zdrowi!!

100 lat dla wszystkich roczniaczków:)

foto imprezowe:)

 
Hej my od 5.30 na nogach. Bartolini poszedł teraz spać, a ja mam chwilę dla siebie. Dziecko mi się wczoraj strasznie poobijało i wygląda jak nieszczęście:)
Teśka my byliśmy w Potopach- 25 km od Suwałk. Nawet mi do głowy nie przyszło żeby się dopytać czy przypadkiem któraś z Was tam nie mieszka. Poprawię się na przyszłość:)
Malamii to nie do końca brzmi tak jak my to mówimy, ale jak powie się do niego cześć to odpowiada coś w stylu "cieś". Rozgadał się niesamowicie. Pokazuje paluszkiem, mówi "to" i trzeba mówić co to jest. Już mnie język boli:) No i ciągle jest "da" jak coś chce.
My w sobotę mamy wielki dzień i postanowiłam sama upiec tort. Pierwszy raz, więc mam nadzieję że nikogo nie zatruję;)
 
hej hej :) Wpadłam się przywitać :) Pokażę wam jak Ewa się przemieszcza ;-)

[video=youtube;P7A3R8HupfE]http://www.youtube.com/watch?v=P7A3R8HupfE[/video]

I nic dziwnego że chodzenie leży odłogiem :)

Wszystkiego najlepszego roczniakom, którym na bieżco nie składałam życzeń :*
 
Hej !!! witam sie pourodzinkowo ,wyszlo fajnie i milo ,przenty skromne ale Nadi bardzo sie spodobaly .ponizej pokaze zdjecia .
anetka a na suwalszczyznie to macie tam jakas rodzinke czy tylko to takie wczasy agroturystyczne ???trzymam za slowo ;-)
corin Ewcia bosko sobie pomyka na rowerku :)
daga witaj :-)
maqnio przecudownie wygladacie ,urodzinkowa Roza wspaniala :tak:
​malami pia love :)
 

Załączniki

  • DSC02292.jpg
    DSC02292.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC02298.jpg
    DSC02298.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC02282.jpg
    DSC02282.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 34
Anetkaa - trzymam kciuki za torcik &&& ja się nie będę porywać z motyką na słońce, mnie to przerasta :p babkę potrafię zrobić ale tort... to za duże wyzwanie :p
Corin - ja nie mogę się napatrzeć na włosy Ewy!!! nie dość, że ma ich dużo to jeszcze jakie długie!!!
Tesia - torcik smacznie wygląda :)) A Nadia wygląda na wysoką dziewczynkę :) podobna do Ciebie :)

Tak w ogóle to dzień dobry wszystkim :)
U nas dzisiaj słonko wychodzi nieśmiało więc idziemy na spacerek. Umówiłam się dzisiaj z koleżanką z bb, z sierpniówek :) Poza tym niespokojna nocka za nami - cholerne zęby!!!! kiedy to się skończy....

Dziewczyny, a macie właśnie jakieś pomysły na fajne prezenty na roczek? Jakieś trafione zabawki czy coś w tym stylu?

Miłego dnia !!
 
Ostatnia edycja:
malami dzieki oj lejesz ty lejesz miod na moje serce mowiac ze Nadia do mnie podona ,bo zawsze wiekszosc mowi ze to caly tatus a pomnie tylko ma dlugie nogi ,palce u rak no i to co miedzy nozkami:-D:-Ddziekujemy a tort robila chrzestna Nadi aona wprawiona w pieczeniu ciast i tortow ,pieknie wygladalo i smakowalo :tak:oo to super spotkanko cie czeka ,i tule z powodu zeboli u nas tez strasznie mecza Nadie i przy okazji mnie wrr niech szybko wychodz :angry:tylko blagam niepatrzcie na moja tusze ,normalnie okropna wrrr
 
reklama
malami, u nas najbardziej trafiony jest ten rowerek, Ewa całymi dniami go męczy i widać ze sprawia jej przyjemność :) Uwielbia też układać piramidkę (kółka na sztyft), na roczek dostanie teletubisie (maskotki) bo je kocha wręcz (ma naklejke w wanience i codziennie sa całowane :) ) i garnuszek na klocuszek - czy beda trafione, napisze ci w przyszłym tygodniu :)
 
Do góry