reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Pia i jak oczka Blaneczki? Moze sobie czyms podraznila. A ropieja? Ja zwykle zakraplam oczka roztworem fizjologicznym kilka razy dziennie. Daj znac jak Malutka.

Monia jak Kinia?

maqnio super zdjecia a jaki torcik hoho. tez bym taki zjadla :-)
 
reklama
Hej.
sunset jestem tak zalatana, że nie mam zbyt dużo czau na neta...
Wpadam na bb, składam życzonka roczniakom i zaraz coś mnie odrywa od kompa...
albo praca albo mój mały rozbujnik-torpeda
:-)
Co u nas? Mały biega przy meblach lub z krzesłem. Wszystko traktuje jak chodziki - pchacze :-)
Jest mega energiczny! W piątek skończyliśmy rehabilitację bo nie można go ogarnąć. Wrócimy jak zacznie chodzić. Poza tym jutro jedziemy do hematologa...

Buziam WSZYSTKIE MAMUŚKI I DZIDZIUŚKI!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Chciałabym złozyc najszczersze życzenia naszym kochanym roczniakom. Dużo duzo zdrówka, radości i uśmiechów na buziaczkach
dla słoneczek Emilki, Natalki, Karolinki, Rózyczki, Fabianka, Dawidka, Bartusia, Klaudusi, Jowitki i dla Mateuszka dzisiejszego jubilata.
Już mamy sporo roczniaków a tu dopiero co mieliśmy takie słodkie zawiniątka:-):-) Dziś chyba Fabianek i Rózyczka imprezują:-)
a u nas co tam hmm mezowi knczy się urlop i od jutra zostaję z maluchami sama. Z jednej strony to dobrze z drugiej nie bardzo bo Gabek zawsze ledwo oczy otwiera i już na spacer chce. Mąż z nim wychodził a teraz to bedę musiała troche wcześniej córcię budzić, ubierać ich, nakarmić i na dwór dopiero.
malami zazdroszczę odstawienia bo ja mam wrażenie że się cofam. Gabek wola cyca (jak gorąco to jeszcze bardziej) grzebie mi pod bluzką i woła ,,da to' . Woła to mało powiedziane drze się. Jak mu nie daję to w ryk. Staram mu się nieustepować ale jak nic innego nie pomaga to daje. Na widok butli nadal histeria. Nie wiem chyba będę go 3 lata karmić bo już wszystkie nadzieje trace:baffled::baffled::baffled:
 
Witam kobitki

Bardzo i to bardzo dziękujemy za życzenia dla Filipa
Dla waszych pociech ślemy moc życzonek
Nie mam nawet kiedy do was zajrzeć ... jak nadrobię i chcę coś napisać to już czasu brak ...
od poniedziałku urlop ma nadzieję że znajdę czas ...ściskam
 
Hej dziewczzyny!
Wczorajszy wypad mega udany, czulam się jak na wakacjach :) maz postawil mi nawet duze piwo, ktore wypilam na slonecZku zagryzajac frytkami i nie poqiwm, leciutko zaszumialo mi w glowie :) haha poprawilam gofrem z biTa smietana, normalnie szalenstwo!! A dzisiak wieczorem jeśli zdazymy to krewetki sobie zrobimy :) musze korzystac z kazdego dnia, bo nie wiadomo kiedy kolejna dzidzia bedzie w drodze :)

Nil - powodzenia z nauka butli! U nas też było ciezko i już stracilam nadzieje że kiedys się nauczy ale w koncu się udalo. Co prawda mleka z butli pic nie chcę ale soki i wodde pije chetnie :) no i trzeba być konsekwentna w odstawianiu. Ja jestem w szoku że tak latwo to u nas poszlo bo przeciez z Matiego cycek byl straszny!! Powodzenia kochana!

Pia, moze sobie zatarla oczka czyms Blaneczka? Oby to nie było jakies uczulenie!

Madzia, udanego urlopu!!! :)

Buziaki !!
 
Witajcie :*
My na nogach od 6:00 godziny, 0 8:00 u lekarza (opis niżej) a my mamy od wczoraj piątego zabka! Wczoraj zauwazylam i zaskoczyło mnie to :happy:


sunset, malamii06 dzisiaj obudziliśmy się o 6:00 wraz z Blaneczką i miała gorsze oczy. Ze względu, że dzisiaj niestety niedziela nie było jak iść do lekarza ale na całe szczęście w okolicy jest przychodnia całodobowa i tam pojechaliśmy już od razu około 8:00 z rana, bo przecież nie było na co czekać. No i dostała krople do oczu TOBREX. Jak jej już pierwszy raz zakropiłam to przestała już trzeć oczka alleluja!!! Oby pomogło!!!

U nas upał dzień za dniem już mam tego dosć :(
 
Gabrielku i Nicolka wszystkiego najlepszego Slodziaszki :-)

pia chyba wszyscy sie wakacjuja i bb poszlo w odstawke. Jak.oczka Blaneczki? jak reka?

monia jak afty?

malamii ale zazdroszcze tej rozpusty.. chetnie bym sie dolaczyla :-) jak zeby wyszly cos? bo u nas dalej koszmar nocny.. zab swieci na bialo ale przebic sie nie chce. Musialam dac w nocy viburcol bo taki placz i niepokoj :-/

daga jak urlopowanie.. stesknilas sie za Polska?
 
Hej dziewczyny!
Faktycznie cos malo nas tu zaglada ostatno - wakacje :)
My na spacerku wlasnie jestesmy.Mati spi a ja nadrabiam zaleglosci ksiazkowe.

Pia - jak dzisiaj oczka ? Lepiej?
Sunset - u nas z zebami progresu na razie brak. Mamy piec zabkow (dwojka ktora jest najswiezszym nabytkiem caly czas rosnie). Nic nowego na horyzoncie nie widze. Wczoraj też dalam na noc Matiemu viburcol. Ostatnio budzi się dwa razy: ok 1-2 i 5-6. Dzisiaj troszke powalczyl o drugiej w nocy ale w koncu usnal. Od soboty ucze się go usypiac bo przez tydzien robil to maz (żeby nie chcial cyca). Ale uznalismy że misja zakonczona powodzeniem i znowu ja usypiam.

Wczoraj znowu bylismy na Paprocanach - fajnie było :) tylko w droge powrotna zastana nas burza i grad. Masakra byla na drodze. Jechalam momentami 20 km na godzine bo nie było nic widac. Taka sciana wody :/

Acha, pia - powiedz, jak jest w parku Jordana w Krakowoe? Ty bylas chyba z Blaneczka. Jakie atrakcje sa tam dla naszych malych babli? Chcemy na roczek zrobic sobie sesje rodzinna i mamy dwie lokalizacje do wyboru: pierwsza to wlasnie park jordana a druga to plaza i woda chyba w Jezioranach ale pewna nie jestem (zapomnialo mi się :p)

Milego dnia!
Buziaki
 
reklama
sunset Blaneczka dostaje dalej krople i ich już nie trze rączkami także chyba sie poprawia i nawet widzę, że są mniej zaczerwienione. Oby już było tylko lepiej! A moja ręka no cóż..... w gipsowej szynie dalej się gniecie, już nie czuję żeby coś mnie bolało ale niestety jeszcze muszę wytrzymać, wizyta u lekarza dnia 25 lipca :( Taaak chyba taaak ;) wakacje ;)

malamii06 oczka już lepiej, już mniej zaczerwienione, dalej dostaje krople. A jeśli chodzi o Park Jordana to jestem troszkę zła że nie ma tam za bardzo atrakcji dla naszych roczniaków, jest fajny plac zabaw ale dla starszych dzieci biegających niestety. Nie prześliśmy całego parku i nie wiem czy dalej coś tam jest ale wydaje mi się że nic więcej nie ma.... z tego co pamiętam z dawien dawna...

A moja mała zasnęła o 10:00 i spała 3 godz :szok: w szoku jestem!
 
Do góry