reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej wszystkim!



U nas nocka standard....ale Kinia w ogóle odmawiała mi dziś pokarmów stałych i jak przed południem próbowałam jej wcisnąć troszkę kaszki łyżeczką to ona tak się rzopłakała że szok! No i zobaczyłam w jej buzi coś dziwnego:szok: strasznie czerwony tył języka z kilkoma białymi nadżerkami! No i pojechałam do ośrodka zdrowia i okazało się, że Kinia w buzi ma afty:szok::baffled: No i pediatra przepisała póki co aphtin i tantum verde, no i podawać coś przeciwbólowego...a jakby się to rozprzestrzeniało na buzię na języku to nystatynę dała...no i mamy powód braku apetytu przez ostatnie 2 dni...

sunset, współczuję nocek...

PiaLove, super wygrana - gratulacje! Tulę z powodu szyny :***

daga, no ja niestety nie wiem, co słychać u Marzenki i Klaudusi...dawno jej tu nie było...Miejmy nadzieję, że wszystko w porządku...

maqnio, Rózinka nad podziw :)))))

konwalianko, gratki dla Tymcia za kolejnego zębulka! Okres się wyreguluje - nie marwt się!

Anulka, gratulacje dla Małego!!! Mojej Kinii jeszcze daleko do chodzenia....


Wszystkie Was mocno ściskam :****
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny!
Nie mam siły na nic :( Dzisiaj płakałam razem z Matim. Nie wiem o w niego wstąpiło, tak źle już dawno nie było. Drze się ile sił w gardle, rzuca się po całym łóżeczku, usypianie napawa mnie normalnie lękiem. W nocy darł się 2,5 godziny, mi po 1,5 godzinie skończyła się cierpliwość: na rękach OK, jak tylko go odkładam to jak poparzony od razu zaczyna się rzucać. Dzisiaj przed popołudniową drzemką to samo :/ Sił mi brak...

Pia, maqnio - pocieszne dziewczynki :)

Miłego dnia!
Uciekam bo weny nie mam :/
buziaki
 
Współczuję wam dziewczyny tych nocnych pobudek dzieciaczków i oby jak najszybciej minęły...
konwi ja też za 1 razem miałam tylko 3 dni i ledwo ledwo a drugi już norma... I jest to tylko powód do radości bo jedne mają jak my a niektóre dziewczyny pierwszą @ mają masakryczną... A, i my będziemy pakować się do samolotu... Oj ciągle się zastanawiam jak damy radę ale musimy... udanego wypoczynku:)
 
Cześć Dziewczynki!


U nas lepiej....tzn.nocka średnia, nurofen nie pomaga, ale Kinia już dziś lepiej je...poza tym wczoraj nawet chrupka kukurydzianego nie chciała (o te afty, bo bolą), a dziś już zjadła 2 chrupki w międzyczasie.

malami, jak nocka? Jak Mateuszek?

basieniak, ja pierwszą @ po porodzie miałam straszną (co prawda ja piersią nie karmiłam), ale 7 tyg. po porodzie pojawił się u mnie mega okres. Zgłosiłam się do gina, a ten podejrzewał nawet niewyczyszczenie łózyska :szok:ale to było zaraz po połogu...na szczęscie okazało się że jest ok....tylko taka mega @ była! 12 dni i obfita cały czas.


Różyczko, Karolinko, Dawidku i Fabianku
- sto latek Słoneczka w Dniu Waszego Święta! Zdrówka, uśmiechu na codzień, abyście zawsze byli takimi Słodziakami jak jesteście teraz :-D STO LAT!
 
Babelki Rozonka, Karolcia, Fabianek i Dawidek najlepszosci!! samiutkich :-) hoho kolejne roczniaki a my jeszcze 11 nie przekroczylismy, heh

monia oj tule mocno! noech to swinstwo sie odczepi od Kinii! kurcze a wiadomo od czego?! fajnie ze pospala i chrupka zjadla. hm to niunia ma byc teraz na mlecznej diecie?

daga Kochana dzieki. Jakby bylo blizej to bym podrzucila ;-) nocka znowu koszmarna. nie wiem czy to przez ta cieplote czy ki czort.. az sie boje co bedzie w PL :-/ dzisiaj na noc moze klime zostawie moze lepiej bedzie..

a jak Wy radzicie sobie z upalami? jak chlodzicie pokoje? u nas jest 25 st w pokoju i nijal idzie to schlodzic :-/

malami :-( nie wiem co sie naszym smykom poprzestawialo.

basienak a Ty gdzie sie wybierasz? udanego urlopu i spokojnej podrozy
 
sunset, afty mogą być z gorąca, z kuracji antybiotykiem (a ostatnio Kinga brała na zapalenie ucha)...mozna by wiele wymieniać....do tego często je łapią dzieci ząbkujące. Afty są podobne do pleśniawek, ale mają podłoże wirusowe, a nie grzybicze. Ale już u małej widzę dziś dużą poprawę w jedzeniu tzn. nie musi jeść samego mleka z butli (choć tak by było najprościej), po prostu zamiast kaszki w miseczce zrobiłam jej rzadszą przez butlę, zjadła też papkę z owoców, no i na obiadek dałam jej całkiem zmiksowaną zupkę (chodzi o to żeby nie było kawałków warzyw np. bo mogłyby ją urażać). No i niunia zjadła dziś to wszystko, tylko że je w mniejszych ilościach. Ale na szczęście pije chętnie wodę, bo przy tych upałach to łatwo o odwodnienie u takiego dziecka przy takim schorzeniu. U nas też 24 st. w pokoju i tyle co okna u nas otwarte, ale to niewiele pomaga...

daga, PiaLove, hej :*****
 
reklama
Do góry