reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Aneta 85 dobrze rozumiem, że oczekujesz na drugie maleństwo? wielkie gratulacje, oby ciąża przebiegała bezproblemowo, gładko i przyjemnie :tak:
 
reklama
Witajcie mamuski

Anetka 85 wielkie gratulacje mamuska , aby ciaza przebiegała pomyslnie
Asica aby synus zaczoł lepiej spac
Konwalianko kciukasy za wizyty u doktorów ,
Maqnio to sie masz teraz dobrze bez szefa , ale co to za szef jak to tatus
Nil Wszystkiego najlepszego kochana , duzo , duzo zdroweczka dla mamuski
emente Klaudusia ma byc na razie pod kontrola kardiologa za 4 miesiace do kontroli , maja nadzieje ze te mniejsze dziurki sie pozrastaja jeszcze Klaudia ma na to czas

Reszte mam co pominełam witam
 
Aneta_85 - Witam :-) i serdecznie gratuluję kolejnego dzieciaczka :-) nie dziwię Ci się wcale, ze macie mieszane uczucia ale wszystko będzie dobrze ;-) życzę Ci żeby całe 9 mscy było lekkie, piękne i radosne :tak:

Czekamy na Wasze głosy po raz kolejny!!!!!!!!

Głosy można oddawać codziennie raz dziennie do końca maja.

Wielkie podziękowania dla głosujących :* oto link ze zdjęciem Blaneczki:
Nosidełko dla niemowląt - konkurs LennyLamb.com - LennyLamb.com
 
Nil – no tonajlepszego!
imagesCA2J6HE2.jpg

Pia - będzie dobrze, musi! J
Aneta – gratulacje!!!Chyba Ci trochę zazdroszczę
Marzena – mam nadzieję, że wszystko u Klaudusi zserduszkiem będzie ok. My też czekamy na wizytę u kardiologa i mamy nadzieję,że będzie ok.
 
hello, widze ze wracamy do formy w pisaniu.
u nas wszytsko ok, jest ladna pogoda wiec korzystamy. malzw domku i duzo pomaga. troche odpoczne. odebralismy w koncu fotelik dla Aleksika i zamowilismy spacerowke.
Aneta gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze zycia
nil wszystkiego najlepszego
tesia &&&&&&&&&&&
maqnio :* dla Rzoi fruzi aby przesypiala nocki.
Konwalianka &&&&&&&&&&& za wizyty i brawo dla Tymcia
Asica za rehab &&&&&&&&&&& i za nocki
pia love witaj u lipcowek. wspolczuje sytuacji w rodzinie. glowa do gory bedzie dobrze
madzia,anetaaaa,daga, monia :* i inne jesli pominelam.
 
reklama
daga0707 - Dzieki, na całe szczęście tak, mam wspaniałego męża i córeczkę :-)...

apropo tortu to przekąsiła bym coś tak dobrego, mniam :happy2: a ja chwila znów dla siebie, mała zasnęła, dom czysty :angry: mąż w pracy do 14:00... w sumie muszę odpocząć, bo troszkę się tym wszystkim denerwuję jednak. Nie mogę się doczekać kiedy będę miała to już za sobą. :-)
 
Do góry