reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hello,
dopiero co siadlam, musialam odpajeczyc chatke. czeka mnie prasowanie i przeglad mojej pracy (tzn malz pomorze z gramatyka)
u nas bez zmian. ochlodzilo sie. bylismy na krotkim spacerku, tzn ja robilam za spacerowke. pobawil sie z kamieniami (tzn wiekszosci zkosztowal wraz z ziemia i mrowkami i wybieral te najwieksze). oczywiscie nasz wspolny obiad rodzinny wyglada na tym ze ja i maz musimy zakrywac talerze bo Aleksik chce jesc wszytsko. oprocz wlasnego "kociolka" z brokulami, fasolka szparagowa, kalafiorem, soczewica, parmezanem, serkiem topionym, zjadl pol rybki i doprawil lodem smietankowym w czekoladzie. teraz odpoczywa z tatusiem.

Maqnio takmi sie wydaje ze te zakwasy malz niech ci rozmasuje w nocy, jak Rozina pozwoli :-p :*
Asica &&&&&&&&&&&&& za zabki aby wyszly szybciutko. U nas jeszcze nic nie widac. :*
Wisienko wysylam moc pozytywnych fluidow. :*
Tesia ja poczestuje dobrym winkiem lub likierem z czekolady :*
miczka dobre i tyle pospac do 9, moj dzisiaj chyba odsypia wczorajszy dzien. tez spi juz 2h
Nil, basieniak, wydrusia, monia,anetkaaa, konwalianka, daga, zaneta,madzia :* witajcie

dziewczyny do kiedy dzieci siedza w spacerowce, musze zakupic spacerowke taka ktora bedzie wygadna w podrozy. te ktora mam na oku jest do 15kg.
 
silvisa słonce ale kusisz ,dziekuje ,poczestuje sie likierem, niepamietam kiedy sie nim raczylam;-):-)daga ten bol plecow to zeby nie bylo ci za dobrze niech mąz wymasuje:-Dsilvia Alessandro glodomorek ho ho:szok::-Dmadzia co ty kamieniolom masz w tym domu ze jeszcze cie niema ?helol:-D:-D
 
znalazłam chwilę w końcu
napiszę o nas troszkę
Lena na początku była nieznośna, ciągle płakała, była marudna, ja płakałam z nią, bylo ciężko
trochę poprawiło się jak przeszliśmy na Bebilon Pepti, bo po Bebiku miała straszne kolki, takie całodniowe, zaraz po zjedzeniu mleka
ale i tak nie było kolorowo
wiadomo z czasem, im była starsza było coraz lepiej, teraz ogólnie nie mogę narzekać
bardzo radosna jest, ciągle się śmieje choć ma chwile, że nagle płacze i się denerwuje
ma 6 ząbków, wszystkie jedynki i górne dwójki, od jakiś 3 miesięcy nic nowego się nie przebiło, a ślini się strasznie, co chwilę koszulki mokre
Filip jest bardzo dobrym starszym bratem, kocha Lenę nad życie, bawi się z nią, tuli, caluje, pomaga mi, kochany jest
nie dostał się do przedszkola, a tak mu zależało, jak wychodziliśmy i powiedziałam mu, że nie ma dla niego miejsca to się popłakał, żal mi go...
no i Lena moja chodzić zaczyna, stoi bez trzymania ładnie, ale jak Filip mało mówi, tata tylko i jakie aaaa, eeee, bbbb
to chyba na tyle
 
Wpadłam zameldować, że widać już górną lewą 2. Teraz czekamy na prawą... a i jak się nie myle to dolne 2 też idą obie :szok: Matko 6 zębów na raz! Jak nie szły to nie szły a teraz!
silwia - u biednego Aleksika też tak może być że bęą szły "grupowo"
 
Hej kochane:) My już po komunii, padnięta jestem jakbym w maratonie biegła:) Pogoda niestety nie dopisała. Inteligentna mamusia zapomniała folii, a że kościółek malutki trzeba było stać przed. Na szczęście znalazłam daszek:)
Moje dziecko dzisiaj pobiło rekord i spało do 8:10, więc pewnie jutro wstanie bladym świtem. Tym bardziej że o 19.30 już spał. W sumie nie ma się co dziwić bo przez wizytę w gościach to przez cały dzień spał może z godzinę.
Daga no jakoś tak dziwnie że w sobotę. Może dlatego że to mały kościół, a dzieci dużo. Dzisiaj były dwie tury na 10 i 12. Chyba jutro też ma być.
Że wygrzeję tyłek to się cieszę, ale boję się cholernie jak Bartek to wszystko zniesie.
Poza tym boję się że mógł się zarazić na komunii. Siostra mojej bratowej przyszła z córką chorą na ospę. Twierdzą że już nie zaraża, ale jakoś nie do końca mogę w to uwierzyć. No kto ciąga chorego dzieciaka po imprezach???
Monia małej prezent chyba średnio się podobał. Miałam wrażenie że bardziej ucieszyła się z Biblii niż z kolczyków. W sumie była nastawiona na kasę, a kolczyków dostała 3 pary;)
Wydrusia no!!!:-)
 
reklama
wisienko to jest racja że trudno jest podjąć decyzję o dzidzi. Ja za kazdym razem chociaz dzieci planowane to jak zobaczyłam dwie kreseczki to strasznie sie wystraszyłam. Zyczę Ci więc tych kreseczek:-)
silvia witaj;*
asica współczuje:-( ale może lepiej raz a porządnie niech wyjdą:-D
daga bo ma przewagę brązu i z daleka wyglądają na calkiem brazowe. Myślę że juz raczej będzie miał brązowe niż szare bo ja, maż i moja córcia takie mamy.
Dziewczyny mam pytanko. Ćwiczę 3 razy w tygodniu. Zostały mi jeszcze 4 ciążowe kg i chciałabym do połowy sierpnia (ślub mojej siostry) je zrzucic głównie z brzuszka i bioderek. Myślicie, że mogę robić brzuszki czy lepiej najpierw się upewnić czy malucha nie noszę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry