reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

konwalianko czytałam wpis na Twoim blogu o tej atropinie. To jest straszne. Nie ma innych sposobów żeby zrobić dziecku to badanie? Długo taki stan w ciągu dnia się utrzymuje? Wyściskaj i ucałuj Tymusia od nas :* Też się maleństwo musi namęczyć:-(
Teska super, że możesz oddać tę spacerówkę. Ja tam nie lubię kupować takich droższych rzeczy w sklepach typu biedronka. No ale nauczkę na przyszłość masz i teraz wiesz żeby nie ulegać szwagierce ;-) a co do alegrii to nie pomogę, bo nas na szczęście ominęła.
Nil mnie się wydaje, że są trochę podobni. Może jeszcze kiedyś wrzucisz jakieś inne zdjęcia to porównamy :-)swoją droga Gabryś to śliczny chłopczyk, piękne ma oczka :-)
 
reklama
No i Kinia już od 40 minutek śpi, dzisiejsza kąpiel (w pokoju) była super :tak::-D Nawet Kinia zaczęła się pluskać i śmiać :-D no ale powiem Wam, że jak zobaczy drzwi od łazienki (chciałam z nią wejsć tam w ciągu dnia, nie przed kapielą) to od razu śrubka na buzi i placz....więc myślę, że póki co kapiemy się w pokoju a za jakieś 3 tyg. może spróbujemy w lazience spowrotem.

konwalianko,
ale Tymuś jest dzielny ...ucałuj go ode mnie i Kinii :****

sylwia, no to mały gaduła i rozbójnik Ci rośnie :-D:-D:-D

NiL, a dzieciaczki masz super i jak najbardziej wg mnie podobne do siebie :)

Miłego wieczorku :********
 
monia jeśli to dla Was nie problem, to rzeczywiście będzie lepiej jak na razie nie będziecie kąpać Kini w łazience. My od początku kąpiemy w pokoju, bo łazienkę mamy bardzo małą.

Dziewczyny nie mam już siły. Wszystko zaczęło się sypać. Auto trzeba zmienić, remont prawie nie ruszył, mąż pracuje od świtu do nocy i na nic czasu nie ma. Ja dzisiaj byłam w tamtym domu chciałam posprzątać, ale nie dałam rady, bo Jowita dosłownie wisiała na mnie. Nie mam nawet komu dziecka zostawić. Mama jutro tez pracuje. A wszystko musimy zrobić w ciągu tygodnia. Nie wiem od czego zacząć i w co ręce włożyć. :-( zajrzę jutro. Dobranoc :*
 
Hej! Kolejny marudny dzień za nami:) Mała marudna bestia zasnęła, a ja szukam dedykacji. Idziemy jutro na komunię do mojej bratanicy i kupiliśmy jej biblię i srebrne kolczyki. Jakoś nie jestem za tym żeby kupować dzieciom złoto. Ja wiem że to na przyszłość i pamiątka, ale wolę kupić coś praktycznego co będzie na teraz. Może też dlatego że sama za złotem nie przepadam. Inna sprawa mamy w tym miesiącu bardzo ograniczone wydatki.
Dzisiaj byliśmy na ogromnych zakupach i kupiliśmy Bartkowi 6 kg jedzenia i pieluch;-) Jedziemy 20.05 do Grecji i kupowaliśmy wałówkę tutaj bo tam dwa razy drożej. Powiem szczerze że jestem przerażona tym wyjazdem.
Daga wspólczuję Ci bardzo:-(
Monia ciekawe z tą łazienką. Nic innego nie pozostaje jak kąpanie w pokoju. Dobrze że chociaż tam chce się kąpać. Tak byś miała małego brudaska w domu :-)
Silwia to miałaś wesoło. Aleksior zafundował Ci rozrywkę:-):-):-)
 
Dzieki daga:-) a oczka to ma właściwie dziwne bo jeszcze do końca mu się nie zmieniły dlatego od srodka ma brazowe a wokól szare:-D
monia :*
wiecie już nawet nie wiem czy wolałabym @ czy dzidzi i tak i tak będę sie cieszyć.
Miłej i lekkiej nocki dla wszystkich mamuś i maluszków
 
łohoho ale nadrabiania! nadrukowane jak za starych ciężarówkowych czasów, może to znak??? przynajmniej dla niektórych hahaha :D:D

nareszcie weekend!!
o niczym bardziej nie marzę jak o tym, żeby się wyspać. Dzisiaj nie śpię od czwartej po to, żeby młody mógł pospać 15 minut dłużej... :eek::eek::eek: ale od początku. Szymek budzi się koło 4 na jedzenie. Zazwyczaj po tym karmieniu zostawał z nami i spał w naszym łóżku, tata szedł do pracy a my spaliśmy do 7.30. Ale odkąd i ja wstaję do pracy trzeba mlodego przetransportować do swojego łóżka i wtedy się budzi. Próbowałam więc odłożyć go do siebie od razu po karmieniu ale wiercił się, kręcił, niby spał ale nie bardzo, także musiałam co chwilę do niego wstawać. Zasnął na dobre chwilę po 5, a o 5.30 zadzwonił mój budzik. No więc ja wstałam a on pospał jeszcze do.... uwaga - 6 :oo: Wczoraj i przedwczoraj było dokładnie to samo więc tym oto sposobem od trzech dni nie śpię od 4 po to żeby Szymek pospał do 6...
No więc mam nadzieję w weekend trochę dychnąć i nadrobić zaległości.
W czytaniu Was też....
 
Hej!

No i znów jestesmy po fajnej nocce, 2 króciutkie pobudki...zdradzę Wam dziewczyny, co jeszcze zrobiłam (oprócz nieświecenia lampki w nocy - o tym już wiecie), aby Kinia lepiej spała...podejrzewałam, że oprócz zębów Kinga miała jakieś wzdęcia, przebudzała się, popłakiwała, puszczała bąki i szła spać. Nie wiedziałam od czego, najpierw na 2 dni odstawiłam kaszkę, ale to nic nie dało...dopiero przestałam jej dawać herbatki do picia (piła z Hippa), podaję jej samą wodę i odtąd nocki są o wiele lepsze :tak:

Anetkaaa, moim zdaniem bardzo trafny prezencik wybraliście na komunię...

daga, tulę :* oby wszystko jakoś udało się Wam zorganizować.

Miczka,
hej :*

NiL,
mnie jakby teraz trafiła się taka "wpadka" to też bym się bardzo cieszyła, mimo, że póki co dzidzi nie planujemy...póki co biorę tabletki anty...ale nie zamierzam długo brać hormonów. Myślę odstawić za jakieś pół roku. A staranka dopiero jak Kinia 2 latka skończy...


Miłego dnia :********
 
Hej mamuśki. Po tygodniu niespania i płaczu ząbki nadal w dziąsełku L Nadal duża opuchlizna. Jeden ząbek chyba lekko się wyżął bo maly zgrzyta zębami he he. Jeszcze musimy poczekać.
Mona - oj tymi alergologami, receptami, mlekami szok. Super, że z kąpielami lepiej J Dobrze, że problem brzuszkowy rozwiązany J
Tesia – jakoś tak wyjątkowo dobrze mi się z tą alrergolog gadało J Mój Błażej też wstaje gdzie się tylko da, trzeba za nim biegać J My podobnie daliśmy za wózek, z tym że przez allegro. Jest ok. Dużo taniej jak bym chciał w sklepie u siebie kupić.
Konwalianka :* &&& za imprezkę i opiekuna. A swoją drogą super, że masz takie relacje z byłym. U mnie omal nie skończyło się sądowym zakazem zbliżania się heh. Mój siostrzeniec też brał Zyrtec przed 2 r. ż. Jeżeli lekarz zdecydował, żeby podać tzn, że można. Tyle tylko że Tymuś może Ci bardzo spać, ale to normalne. Biedny Tymuś z tym zakrapianiem :*
Marzenka - racja, nie ma lekko z lekarzami. Mam już dość tych ciągłych wizyt ale jak trzeba to trzeba eh. Współczuję tych zębów. My już tydzień nie dosypiamy. Cztery na raz idą L
Wydrusia –Liluś jest „boska” heh J ja bym jeszcze sprawdziła czy test dobrze wyszedł J Daj znać jak wyniki.Daga – gratulujemy ząbka J &&&& żeby się wszystko poukładało!
Basieniak – pozdrowienia i :* dla Was
Anetkaa – niezła historia z tą dziurą J a tych lekarzy od Twojej koleżanki to bym zatukła!
Maqnio - no to mega wyzwanie przed Tobą… Ja miałam wyjechać służbowo na 14 dni do Jarosławca i odmówiłam. Nie dała bym rady. A szkoda bo morza jeszcze nie widziałam L Pojadę kiedyś z małym J Różia rządzi!!! JJJ
Wisienka :*:*:*
Aneta – koniecznie daj znać jak po ślubie! J
Madzia - wielkie gratulacje i moc buziaków dla Filipka (cmok, cmok) :*
Zaneta – witaj J
Nil - witaj. Testuj, testuj ;-)
Silwia - hej, hej, wycałuj Aleksika J Ja zabrałam małego do Bajkolandii – taki plac zabaw dla dzieci z basenem z piłkami, samochodzikami, zjeżdzalniami itp. Chciałam tylko sprawdzić ceny i czy jest coś dla małego. Kobitka wpuściłąa nas za darmo. Po 30 minutach wyszłam spocona jak szczur a młody zachowywał się tak jakby to najmniejszego wrażenia na nim nie zrobiło ha ha ha ha ha…
Ania - hej :*
Miczka - musisz częściej zaglądać (podobnie jak ja ) ;-)

Miłego dnia :*
 
Witajcie. Niestety dwa dni wyjete z zyciorysu taki zachrzan a wieczorem późnym Pol siedział przy kompie bo sesja, zaliczenia i prace robił. U nas bez zmian czyli w miare. Weekend w domku. Pogoda u nas paskudna. Pol w szkole. Mila łajdaczy się na podłodze a młody śpi.
Mam nadzieję, ze uda mi się dizś popisac z wami miłego dnia lipcóweczki
 
reklama
hej babulce!!!

noc - no coments, wczorajsze popołudnie fajowe - bylismy na rolkach, tzn. tata pchal wozek a mamcia pojezdzila, dzis - zakwasy:-)
ohoho to żescie sie drukarki spisaly:-D
- -
wisienko :) miłego dnia!!!!
monia super ze kinia tak ładnie spi! brawo!!! i jest sliczna!!
nil koope lat cie nie było, &&&&& za testowanie!! i dzieciaczki masz boskie i jak na moje oko podobne do siebie:)
miczka wspołczuje tego wstawania, u nas bardzo podobnie, Rózia pije mleko ok 5, potem jeszcze godzine walczy ze spaniem a ja o 5;30 musze wstac do pracy, takze co dzien wstaje przed 5, a co dziwne - rózia w tygodniu jak jest z tata potrafi nawet spac do 10:szok::szok:a ze mna - nie ma mowy , budzi sie ok 7, masakra.
sylwia ale sie usmiaąłm z twojego posta. aleksik to zywe sreberko, chciałabym go zobaczyc "w akcji":-D buzi!
tesiu super, ze woziek udalo sie udac, moze poszukaj innego na alleegro, ja wczoraj patrzyłam i spacerówki sa w bardzo fajnych cenach:*
asica&&&&& zeby zebulki juz nie meczyly!!!
konwalianko tymek przepieknie chodzi!! super!!1 i moc &&&& zeby maly sie az tak bardzo z atropina nie meczył!!!
sis:*

sciskam was wszystkie!!!!!!!
 
Do góry