reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Hej hej hello!!

Dzięki dziewczyny za życzenia - masakra jak ten czas leci!!!!
Właśnie zbieramy się na spacerek, w sumie nie wiem jak nam on wyjdzie bo Mateusz uskutecznia właśnie drzemkę już 1,5 godziny!! No tak, odsypia nocne wojaże :/ Wczoraj już normalnie cierpliwość straciłam bo budził się co godzinę a z usypianiem męczyłam się kolejne pół godziny do godziny. W ogóle niby teraz udaje mi się go uśpić bez cyca ale za to na rękach :/ Nie wiem co lepsze :/ a tak się cieszyłam, że nam łądnie zasypia w łóżeczku a nie na rękach. Ech popsuło się to moje dziecie i tyle.. W ciągu dnia postanowiłam być twarda i nie będę go brać na ręce, ani przystawiać do cyca żeby zasnął. Będziemy się męczyć oboje.. ech...

Mam pytanie, jak teraz ubieracie dzieciaczki na spacerki?? U mnie jest dzisiaj 18 stopni, hmm..

konwalianko - najlepszego dla Tymcia!!

Miłego dnia wszystkim!!!!!
 
reklama
Sunset, problemy z jelitami mogą powodować AZS, a alergia pokarmowa nasilają AZS, natomiast nie jest przyczyną, tak przynajmniej twierdzi nasz gastroenetrolog i alergolog;) Dawid ma chore jelitka i alergie, nie ma typowego AZS, ale też skóra na buźce nie należy do idealnej.

Malamii,
jak jest 14-18 stopni, to zakładam Dawidkowi body z długim rękawem, bluzę taka coś w stylu kurteczki, spodnie dresowe+skarpetki, albo jeansy+rajstopki bawełniane, buty i cieńką czapeczkę.
 
Ostatnia edycja:
a ja dzisiaj Tymcia tez dwa razu ubierałam.. rano było nieco chlodniej, to Tymcio miał rajtuzki i spodnie, body z krótkim i bluzeczke i kurtkę na polarze a później już bez kurtki a sweterek..

malamii, sto lat dla Mateuszka:-D
 
Dzięki dziewczyny!
W sumie u nas podobnie z ubiorem. Dzisiaj u nas było 17 stopni i ubrałam Mateusza w body z dł. rękawem i bawełniane półśpiochy. I na to polarkowy pajacyk. Potem go jeszcze troszkę przykryłam kocykiem ale tak luźno, bez nadmiernego otulania ;) Jutro wyruszamy znowu. Trochę mi smutno bo większość moich koleżanek wróciła do pracy i nie mam z kim chodzić na spacery :( W weekend załaduję sobie mp3-kę i będę sobie słuchać :) przynajmniej nadrobię zaległości muzyczne ;)

Odstawiłam Mateuszowi to żółtko, ciekawe czy mu się poprawi sen... Dzisiaj drugi dzień bez żółtka, na efekty trzeba będzie poczekać pewnie jeszcze ze dwa dni co najmniej..

No nic, uciekam na późną kolację, udka właśnie dochodzą w piekarniku :p
Buziaki i spokojnej nocki!!

Aaaa.. i jeszcze jedno. Jaką temperaturę mają w pokojach u Was maluchy? Zostawiacie otwarte okno, robicie mikrowentylację czy co? :) Ja mam właśnie dylemat bo u Mateusza robi się 23 stopnie w pokoju, trochę za dużo, mikrowentylacja niewiele daje, a okna boję się na noc zostawić. Teraz lekko uchyliłam i będę obserwować temp.

buźka
 
Ostatnia edycja:
malamii, ale bym zjadła taką kolacje:) u nas w sypialni jest 18-19 stopni, cały dzień wietrzymy, na noc mamy zakręcony grzejnik, nie mamy mikro wentylacji, drzwi otwarte na oścież i włączony oczyszczacz powietrza

kolorowych
 
Hej dziewczyny!
Jak wam dzień minął? Nam nawet nawet, jak zwykle szybko. Jowiśka dzisiaj ze stania w łóżeczku przeszła z powrotem do siadu. Może teraz będzie łatwiej szło usypianie, bo jak się zmęczy staniem, to sama się położy i zaśnie.
Malami u nas jest 19-20 stopni i wydaje mi się, że jest ok
 
Hej dziewczyny!

Widze ze pustki dzisiaj ostre wiec pewbie piekna pogoda u Was..

Malamii pytalas jak ubieramy teraz maluchy - my nadal w kombinezonie ;-) a w pokoju mamy tez ok. 20 stopni wiec nie wentyluje.

Buzka
 
Witam sobotnie!
Tak na szybko pomiędzy wizytą u jednych u drugich dziadów :) Mateusz zaczął nieporadnie pełzać, na razie udaje mu sie pokonać niewielkie odległości ale.. nie od razu Rzym zbudowano :)) Nooo.. przyśpiesza ten mój bąbel z aktywnościami :)))

ok uciekam
Miłego weekendu!!!!
 
reklama
Hej dziewczynki :D przesiaduję u Was , ale więcej czytam niż piszę...

Tyle bym opowiadała:)
Chęci mam na drugiego maluch a;p

Choć noce nie przespane hi hi chetnie bym podarowała Szymusiowi siostrzyczkę albo braciszka :D

Wmiędzy czasie Sz urosło sporo zębów ( góra 4 , dół 2 ) ....dalej idą ...masakra

Oduczyliśmy zasypiania przy cycu i na rękach - 2 tyg płaczu - a nie jak piszą książki 3- 7 dni.....

Zaczęłam dużo pracować, więc w nocy zaczęłam dawać butle ( o 20 i 24) potem się jeszcze budzi o 5 ,a potem budzi już tatusia o 6 więc pewnie te ostatnie karmienie (już cycem) nie ma sensu ,ale niech je bo ja wymykam do pracy ....

W ciągu dnia wygląda to tak:
6 pobudka cyc
7.30-8.00 je z nami sniadanie ( ja mam na później w pracy) szczypty chlebka z masłem
8.30 - 9.00 drzemka I ( 1-1,5)
11.00 - owoce
12.00 cyc i zaraz po spacerek i drzemka 20-40 minut
13.30-14 obiadek
14.30 - 16.00 spacerek
16.00 - cyc - spacerek i drzemka dłuższa II (1-1,5) lub w domu w łóżeczku
17-17.30 - owoce i zabawy na podłodze, czytanki, przytulanki,tańce i śpiewy
19.00 - kąpiel
20 - butla i sen
24-01 butla i sen
4-5 cyc i sen
w między czasie jak jeszcze chce mu się pić to WODA tylko i wyłącznie + cyc jak jestem w pracy w poblizu w domu - jka w Nysie to niestety nie :D wtedy butla z moim mlekiem :D

Dziewczynki Wszystkiego Naj .....

POwodzenie w nauce spania i oduczania .....

Dobrej nocki bo pobudka o 5 :0
:happy2:
 
Do góry