reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Konwalianka – jako ze dziewuszka to, to zestaw do herbaty fisher price
Asica – ostatnio ci pisalam na PW ;-) musisz powtórzyć mu nad lewym uszkiem hehe, my pampersy tylko na noc na dzien to roznie – toujours z lidla, Huggies Premium, pampres sleep & play,swojego czasu Dada z biedronki – nie podeszly nam cos, babydream z rossmana tez kiepskie – kluchy się nam robily, a Bella happy były cale rozowe !! i jakos tak..nie mogłam hehe ;-) ..zmieniam srednio co ok 3 godz pieluche w dzien wiec takie wypasione pampersy to by się nam „marnowaly” hehe ;-) tych nie przesikuje na wylot.. szukam promocji, ale sama wiesz jak jest jednego jest cos a drugiego nie ma ;/
Corin – Ewunia sliczna, widze ze pozazdrościłaś coreczce dagi palemki ;-)
mamaFranusia - synek ladnie wazy - chociaz przy moim to pewnie taki szczypioreczek :-)
 
asica - no wlasnie!! mowilas ze poskutkowalo wtedy ;-)

zaraz bede odbijac raczki malego na laurki dla babc,dziadkow ;-) ; mam nadzieje ze nie zezre raczki z farba ..;.-)
 
Witam;)jakos dawno tu bylam. U nas powoli leci, mamy zabek. Maly stoi na czworaka i pelza, stabilnie siedzi.Wazy 8,5kg i ma jakies 74cm
Ile tu nauczycielek moze ja tez kiedys dolacze do tego grona:-D
Asica ja kupowalam pampersy z biedronki ale przeszlam na sleep &play u mnie w stokrotce sa w staleh cenie 30 zl;-)my jestesmy na 4
Daga, Corin jakie cudne kucyki;-)a moj niunio nadal lysy:-D
Samea kaze dziecko rozwija sie w swoim tempie, moj juz niezle pelza, do raczkowania juz przyjmuje pozycje
Monia spokojnie, malej nic nie bedzie
 
codziennie odprawiam, ale raz załapie a raz nie :-D
Anula - ja chyba stanę się łowcą promocji, już zbieram jakieś karty, kupony i inne ;-)GRATKI ząbka i nowych umiejętności :-)
 
Ostatnia edycja:
ja przelotem, Oliwia coś dziś marudna, zrobiłam laurki ale nic a nic mi sie nie podobają:dry:Liwka nie chciała współpracować i wszystko zamazała, starszak jest na etapie "SAM" więc też nie za bardzo wyszło tak jak sobie wyobrażałam, no ale trudno:sorry2:
Asica ja tych białych nie miałam, zawsze kupuję active, przy młodym miałam slep&play i też były fajne ale one nie mają rozciąganych boczków. Teraz je kupię Liwce na dzień, bo z kasą będzie coraz bardziej kiepsko, a one są tańsze.
Corin co za uśmiech:-D
Samea spokojnie, każde dziecko w swoim czasie opanowuje różne umiejętności, ważne żeby nie robić nic na siłę (sadzać, stawiać itd) dziecko ma samo nabyć tych umiejętności. Mój starszak zaczął chodzi jak miał dokładnie 10m-cy i11 dni:tak:
Anula gratki dla małego za takie umiejetności:tak:
Konwalianko a dla w jakim wieku dzieci te książki piszesz??
muszę lecieć, bo starszak roznosi chałupę:dry:
 
reklama
Do góry