reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
alex no jakoś tak mojej małej te wymioty się zdarzają co jakiś czas a ostatnio jakby częściej troszkę.... mam nadzieję, że coś lekarz wymyśli a nie powie, że tak może być jak prawie ze wszystkim....
 
Witam popołudniowo,
elzbieta no a ja Tobie zazdroszczę, że juz urządzona jesteś;)
Alex hoho to Wy całą rodzinką bieżecie udział w Top MOdel :p? A powaznie, daj mi tej motywacji więcej bo boję się ze jak rehab mi sie skonczy to mi sie ćwiczyć nie będzie chciało....
basieniak a te wymioty to po jedzneiu od razu? Zamiast odbicia? czy jak? Nie przejada się ?
 
Sesti no te wymioty to tak w trakcie jezenia.... Zanim zje porcję którą standardowo zjada... dzisiaj rano przy kaszce niewiele ponad pół zjadła i zwymiotowała i jakby nigdy nic jeż mogłaby jeść dalej.... nie wiem czy z przejedzenia... nie okazuje w żaden sposób że starczy.... więc to ja jej porcje wydzielam...
 
My już po usg, na szczęście wszystko tam w brzuszku w porządku.:-)

basieniak, może faktycznie z przejedzenia???

alex,ja tez tak chcę chudnąć.... u mnie to nie takie proste....


Wiecie co??? Mężuś miał dziś wrócić i nie wróci!!!! Dopiero jutro! Praca go zatrzymała.. aszzzz kurcze, no tak - piątek 13-go:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
monia - to super ze super z brzuszkiem:-D a mezulek jutro przyjedzie nic sie nie martw..:)
moj maly maruda zasnac nie moze, miota sie i miota juz od godziny.. fajniejsze jest podnoszenie glowki z ramionkami co chwile bo widac wiecej niz spanie..eh.... :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jeszcze zapytam - jakies plany na wakacje macie ?? ja myslalam zeby jechac gdzies z malym nad morze ( chociaz pogoda niepewna ) albo za granice jakas Chorwacja czy cos.. tylko zastanawiam sie czy sie zapakuje z tymi wszystkimi klamotami hmm..

Nad Bałtyk! Ja przepadam za naszym morzem i na pewno na weekend chociaż pojedziemy. W Chorwacji jest o tyle fajnie, że nie ma obawy o pogodę :)
Co do alergii, to nie pomogę, bo u nas na szczęście na razie spokój.
Alex, a ja chudnę bez diety :eek: karmienie piersią i spacery tak działają i 53 kg
basieniak, wiem o czym mówisz, ja miałam wiele dylematów a moja lekarz pielęgniarka .środ. zawsze mówiły, że wszystko ok i tak ma być
monia, super, że wszystko w porządku

a ja dziś zaliczyłam wtopkę, dałam małemu jabłko, a ten odgryzł kawałek :szok: na szczęście udało mi się szybko wyciągnąć! Aż starch pomyśleć, co mogło się stać! piątek 13 :tak:
 
Dzień dobry!

U nas nic nowego. Noc przespana, kupki ok,z ębole się chyba uspokoiły, bo malutki dzisiaj wesoły i zadowolony z życia.

Nauczył się też siedzieć w bujaku, bawić na macie, więc nie noszę go non stop, uff... teraz czekam na kojec:)))


Monia, też mam hashimoto. Rozumiem Twój problem z chudnięciem, ja jestem na diecie od 2 miesięcy i schudłam 2 kg… Sterydy i niedoczynność mnie dobijają.

Ola!!! Jesteśmy u Ciebie w kwietniu!!! PIĘKNIE!

Teśka, zdrówka!

Marzenko, bo jem samo białko, a nic warzyw i owoców.

Anp, bo rozregulowujesz dziecko i jest źle odżywiane.

Corin ,powiedz Ewuni, że jak nie zacznie ładnie spać, to wyślesz ja do cioci Psoci na przymusową naukę spania;)

Asica, jak się nie psewlucis, to się nie naucys, dobrze, że nic mu się nie stało!

Mateuszkowa, Dawid śpi w naszej sypialni i jeszcze długo tak pozostanie.

Basieniak, &&& za malutką!

Konwalianko, bidulko moja:* oby Tymuś lepiej sypiał.

Anetaaa, udanego pobytu!

Sesti, buuuzi:*

Pozostałe mamy ściskam!

Dziewczyny, co jest z tymi wymiotami po tych słoiczkach???
 
Ostatnia edycja:
hej!

Melduję się z kawką. Dzień zleciał nawet nie wiem kiedy. Zawsze tak jest gdy mężowy w domu. Bo jednak znów będzie w domu. Cieszę się i nie cieszę bo z jednej strony fajnie jak jest, a z drugiej strony już drugi miesiąc w pracy nie będzie a w czerwcu umowa się kończy...
Dałam dzisiaj Szymkowi "delikatny rosołek z wołowinki z ryżem" z Babydream. Jest po 6 miesiącu. Otwieram słoik a tam ryż w całości, kawałki marchewki i inne "grudy" :szok: Hmm... Myślę sobie - dwa zęby ma, niech gryzie... :-D trochę podjadł ale momentami na te większe kawałki miał odruch wymiotny więc mu zmieliłam i tak zjadł resztę.

Monia dobrze, że wszystko ok. Do jutra szybko zleci ;-)

Basieniak
ja bym lekarza spytała o te wymioty bo jeśli zwraca po połowie porcji to chyba jednak nie z przejedzenia...

Anetkaa fajny taki spontaniczny wyjazd
 
reklama
MamaFranusia - jak taki maluch się krztusi, to bierze się na kolana, dzidzia na brzuchu, głowa malucha niżej niż reszta ciała i delikatnie klepiesz po pleckach. To co utknęło - wyskoczy :-) Boooosze.......zazdroszczę wagi!!!!!!
 
Do góry