reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Marzenko witaj jak u Ciebie ze zdrowiem?Masz rację też myślę,że to ząbki,opuchnięte dziąsła,marud i nie chcą po prostu jeść innych nieznanych rzeczy
 
reklama
monia - kurcze... mój mały je chyba połowę tego :-) tyle, że jemu się co chwilkę zmienia... czasem je więcej czasem w ogóle nie chce jeść... a to nasz schemat, zacznę od wieczora bo mi łatwiej

20 - mleko 150-180 ml
24 - mleko ok 150 ml
5-7 - 100-120 ml
11 - 70-100 ml
14-15 - słoiczek zupki z mięskiem
17-18 - mleczko 100 ml

kaszek i deserków nie bardzo chce jeść :baffled:
 
Błażejek ładnie je obiadki. Te w słoikach i te gotowane. Przy tych gotowanych trudno mi określić ile ich zjada bo "na oko" kładę do miseczki ale myślę, że troszkę więcej niż mały słoiczek zjada.
 
Mateuszkowa tak te pierwsze jogurty sa po 6 miesiacu, moja juz skonczyla:) Danonki pewnie cukier maja, szczerze to nie patrzylam. Nie zwracam na to az takiej uwagi bo mysle ze i tak dziecka przed cukrem czy sola nie uchronie, oczywiscie wszystko w granicach normy.

A moja nogdy wiecej niz 150ml mleka nie wypila. Standard u nas to 90-120ml. Je nieduzo ale czesto.
 
u Psotki ok, może zajrzy dziś. Z małym ok, kupska poskromione;)
Za to moja panna dziś bunt na pokładzie- albo następny ząb albo hmmm? Drze się wniebogłosy co jak na nią dziwne...KIma teraz...
 
Balkan i jak??lepiej już? a wymiotuje tylko czy kupki też robi brzydkie??przy rota to raczej to i to, ale dobrze że lekarz zdiagnozuje.zdrówka!
Mateuszkowa, Ania moja alergolog twierdzi że lepiej dać zwykły jogurt naturalny+owoce, ale mojego Kubę po danonkach wysypuje. Liwce jeszcze nie daję:) w sumie nie wiem od kiedy taki jogurt bo Kuba alergik więc u niego wszystko szło inaczej:/
Alex jak to zdjęcie z avatarka było robione po porodzie to zazdroszczę Ci figury a szczególnie takiego pięknego biustu:tak::-)
Marzenko współczuję choroby, no i niestety leki to drożyzna:baffled:

Oliwia je:
19/20 moje mleko z butelki z kaszką ok 150-180ml
w nocy różnie, czasami 2 razy czasami 3 a czasami 6:baffled:
koło 5/6 cycek
ok 9 cycek
ok 11/12 kaszka z 70ml wody łyżeczką
ok 14/15 obiadek (zazwyczaj pół dużego słoika ale zdarza się że i cały zje)
17/18 deserek (mały słoiczek)

My zaraz się zbieramy do kąpania, chyba i u nas zęby wyłażą bo cały czas maruda:/ no i Liwka zaczyna wydawać głoski dźwięczne:-)oczywiście najlepiej jej wychodzi przy jedzeniu:baffled::-D
 
reklama
Do góry