reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kkasiulka oj rozumiem twój ból... choć ja tak już trochę dłużej.... nawet jak teraz ze znajomymi wyjeżdżamy na kilka dni to muszę dla siebie oddzielną wałówę brać:(
 
reklama
Monia26 to masz nauczkę na przyszłość - dziecka się przed obcymi nie chwali bo później da Ci nieźle popalić ;)

Teśka i jak wyszedł obiad?

Mateuszkowa u Nas z ,,pierwotych smaków"króluje delikatny banan i Gruszka Williamsa - wkurza mnie konsytencja jak już wcześniej
pisałam,ale znalazłam sposób - krusze biszkopta,dosłownie na pyłek i jest lepiej,a i Małemu bardziej smakuje ;)

Malamii u Nas noc taka jak Wasza.My też do 13kg mamy fotelik ale pewnie nie ma się co do końca sugerować wagą,jak tym dokąd nogi sięgają ;)

Corin polecam kremy pod oczy ze świetlikiem na sińce ;) Widziałam Marchewkowego zjadacza :D Całkiem przyzwoicie sobie z nią radzi :D

Dzisiaj wstaliśmy o 10 przez co nie mogłam nic ogarnąć,jak Dorian spał to sprzątałam,
jak nie spał nie mogłam robić nic tylko bawić się z nim,bo jak tylko widział że wychodzę to ryk.
Także dzień mi minął intensywnie..Czekam aż uśnie,bo co z tego że kładliśmy
go do spania o 20:30..o 22 się obudził i zaczęła się histeria :/ Uspokoiłam go i chyba usypia.
 
Ostatnia edycja:
Hej, my od 40 min standartowo nie spimy, ale dzis bylam madrzejsza i poszlam spac zaraz jak tylko Ewa zasnela czyli o 20.30. Dzieki temu mam za soba juz tyle snu co przez ostatnie noce w calosci.

Ewa walczy, marudzi i krzyczy a ja biore na rece i z uporem maniaka odkladam do lozeczka. Taka proba sil chyba :-/ teraz jest chwila ze lezy grzecznie i gada do zabawek. Kurde niech juz sie skonczy ten bunt, bo inaczej tego nazwac nie moge.

Agimar, dzieki, ale musle ze zaden swietlik nie podola moim sincom ;-)

Ooo, koniec ciszy, ide znow poprzytulac.

EDIT:

2.25 - walczymy dalej :-( niech mi ktos odczaruje dziecko...
 
Ostatnia edycja:
Hellołł:-)
Widzę, że z ranka pustki tutaj:-D U nas nocka ok, mała zasnęła o 19.15 i pospała "aż" do 6.30 (standard:eek:). Wybudziła się na chwilkę o1.00 ale dałam smoczka i zasnęła. Teraz drzemka, mam 30 minut odpoczynku :eek: Aaa, dziś wraca mężulek do domciu, od niedawna pracuje w delegacji, więc w domciu jest tylko w weekendu. Coś mi wczoraj przez telefon gadał o tym, co on mi zrobi jak wróci :eek::eek::eek::-D Ciekawe, co???:-D:-D:-D

Corin, tulę Cię mocno kochana! Pewnie tak jak dziewczyny piszą to jakiś skok u Ewuni albo ząbki będą szły...oby...a Ewcia z marchewą super!!!!!!!!!!!

anula, brawo dla Bartusia!!!!
 
hej, witam sie z rana.. my niby pospaliśmy do 7.15 ale ile było pobudek w nocy to nawet nie liczę.. gdzie te czasy, że TYmuś się budzil tylko na jedzenie 3 razy...

kurde..odkryłam, że może on ma tą alergię na gluten? daję mu od 3 dni i od 3 dni alergia..
 
Corin o jaaaa...współczuję nocki..

Monia wow...kiedy mój tak spał :p

U Nas ok,od 23 już nie szłam do niego i spał...i śpi ;) Na boczku i zupełnie odwrotnie do pozycji w której usypiał ;) A ja wstałam bo ktoś za oknem rozbił coś szklanego:/ No i usnąć już nie mogę :/
 
Hej
Młoda zasnęła dobrze po 3 i wstała o 6. Jestem już w takim stanie ze cały czas chce mi się płakać z przemęczenia. (Cały czas myślę o Maqnio, jak ona dawała radę przez tyle miesięcy... szacun)

U nas taka wichura, że znów nie wyjdziemy na dwór :(
 
hej u nas ciag dalszy armagedonu. juz nie ma opcji spania samemu w lozeczku tylko od wieczora spi z nami. 4 razy probowalam go przelozyc do lozeczka i nic z tego. zobaczymy jaki bedzie dzien. mam w planach shopping. w pracy u meza zorganizowali przyjecie na 27 stycznia, trzeba jakas kreacje sobie sprawic. ale pada i huragany sa wiec nie wiem jak to bedzie.

buziam was wszystkie
 
reklama
U nas wietrznie i deszczowo... Kiedy przyjdzie zima?! Juz wole snieg niz tak szaro i ponuro. A u nas byly dwie noce cale przespane, mialam nadzieje ze tak juz zostanie a tu dupa. Ale nasza jedna pobudka w nocy to nic w porownaniu do nieprzespanych nocy Corin i Konwalianki!


Corin nie wiem co napisac... Trzymam kciuki ze powrot spiacej Ewy! Karolina tez juz niuplala surowa marchewke i miala wielka frajde:) co dziwne surowe jablko zaraz wyrzuca a marchewka zajela ja na dluzej:)

Konwalianko a Tymek to juz chyba tak ma ze sa okresy ze spi lepiej i takie ze sie tak czesto budzi? Sprobuj odstawic gluten to zobaczysz czy to jest ta alergia, oby nie!
 
Do góry