reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

corin - lap okulary przeciwsloneczne ;-) o wozku jaki ma pisala kicrym, bo ja cos nie widze mojej spacerowki za niedlugo, a przynajmniej do marketu czy samolotu potrzebuje cos malego i szybko skladanego..
 
reklama
Corin bugaboo bee+.Współczuję nocki, u nas pobudki też częste ale dziś akurat tylko 3 :)
Mateuszkowa no do najtańszych nie należy. Na wyboje bym go nie poleciła, fakt fajnie się składa i zajmuje mało miejsca,do samolotu byłby ok (tylko ja bym sie bała że mi coś z nim zrobią:/) super się składa baby jogger city mini, miałam dla starszaka i ten mogę polecić w 100% :) ale tak dla dziecka 8-9 miesięcznego bo tam się nie reguluje podnóżek (możesz wypchnąć od spodu jakąś poduszką i będzie tak na stałe). A co do kaszki to wzięłam mleczną z bananami:) fajna była z herbatnikami ale wyczytałam cukier:dry:

u nas nadal pada, ja się wzięłam za fotki ciuszków małej:) muszę coś sprzedać bo mi się w szafie nie mieści:/ no i jeszcze po młodym mam, zostawiłam dla drugiego dziecka a tu bęc dziewczynka:-p
 
hej kochane,
wczoraj byl armagedon. maly tak dal w kosc ze ja i moi rodzice padlismy w poludnie i spalismy do 15. ale co z tego jak wstal i dalej wojowal, wszystko beeee i tylko rece. poszedl spac po 21 i co 30 min pobodka, a popolnocy co 5 min i potem spal z nami do 5. potem godzinna zabawa i od rana juz wszystko beeee, a i ubieranie to wielki wyczyn. no to mykam, obiadek nas czeka. buziam

corin buziam, oby Ewunia zaczela przesypiac nocki
teska jak tam kopytka

i tyle zapamietalam
 
kicrym - ja se bralam za sprzedaz juz jakis czas temu ale marnie szlo ;/ na allegro taka konkurencja ze ubranka szly mi za 2 zl..kompletnie niezniszczone, firmowki.. ;/poki co leza w szafie.. musze sie zebrac i nie wiem albo na tablicy wystawie albo do komisu sprzedam ?? ja mam kaszke wanioliowa-bezsmakowa ;-) , banany odpadaja poki co bo szukamy alergii a herbatniki to juz z glutenem.. a ja narazie daje mu 1 lyzke stolowa mlecznej kaszy mannej do kaszki..
silwia - oby skonczylo sie marudzenie jak najszybciej,,
 
Ja tez czekam na mezusia :) Mateusz zjadl dziś troszke jabluszka ;) coraz lepiej mu to idzie :)

Teska smaka zrobilas mi tymi kopytkami :)
Dziewczyny dzieciaczkow o slusznej wadze ;)zmieniiacie już foteliki? Bo duzo kedt fotelikow do 9 kg. My mamy cale szczescie do 13 wiec mam nadzieje jeszcze w nim pojezdzic.

Acha wygralam zestaw kosmetykow johnsona :p w sumie to nie bylam swiadoma że biore w nim udzial ;)

Zamowilam ochraniacz na cale lozeczko bo Mateusz szaleje osTatnio na maxa.
 
malami - my tez mamy 13kg - i bardzo dobrze!! chociaz na dlugosc pewnie zaraz wyrosnie ;/
corin - no to zabawnie to musialo wygladac hehe :)
moj maly spi ponad 2 godz. obiadek mial jesc o 14.00 ... a ja nadal czekam..
zerezygnowalsmy ( a moze nadal robic, bo wkoncu moze zje??? )z mleka o 17.00 bo maly go nie chce :( nawet juz pod postacia kaszki/kleiku, i nawet lyzeczka to mu wmuszam a on sie krzywi wiec to nie ma sensu......martwie sie tylko czy on za malo mleka nie pije.. pije rano samo mleczko, pozniej kaszka ale mleczna ( moze robic na bebilonie?? chodzi mi to te wszystkie skladniki odzywcze... ) pil o 17.00 samo mleczka a pozniej mleko na noc z kleikiem..do tego obiadek i deserek - juz deserek "wyjelam" mu z pomiedzy obiadku o mleczka o 17.00 ale to nic nie dalo.......a moze zamiast kaszki dawac mleko ??
dziewczyny poradzcie!!!! w sumie mamy 6 posilkow z deserkiem i obiadkiem i z mlekiem o 17.00 ktore wylewam w calosci ...
 
witam

corin hmmmm oby szybko te bezsenne noce minęly :-(no i czekamy na fotki
konwalianko super waga i wzrost my kupujemy ubranka na 74 a mały ma około 71/72 do spania pajace kupuję na 80 :eek:
teśka no to fajnie ze wyszły
silvia mam nadzieję że dziś już lepiej u was &&&&&
mateuszkowa czyli 2 x pije mleko z butli i 1 x kaszę tak? a po ile ml?
 
Ostatnia edycja:
reklama
asica ja w 20120 miałam operację z pow. dyskopatii; mam implant, wszystko generalnie gra ale muszę bardzo uwazac i się oszczędzać. Stąd ruszyłam wreszcie po ciąży na poreperowanie mięsni brzucha i pleców dolnego odcinka.
mateuszkowa pampers był świezy:p
konwalianko no to Tymuś z Nati łeb w łeb niemalze idą.....
malamii no gatki wygranej; ja zadko wygrywam choc raz wygrałam torbe z tvnu:)
 
Do góry