reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Kkasiulka widzę że i starszaki mamy w podobnym wieku :):):) Kuba też po 3 ur. zaczynał wychodzić z alergii ale nadal go wysypuje np po sokach typy Kubuś itd. pije tylko bobofruty i to w min.ilościach.
Mateuszkowa najlepiej odstawić ale jest to trudne do wychwycenia:/

No nie wychylałam się z moim wózkowym hobby, bo nie wszyscy umieją to zrozumieć :) ale teraz już wiecie :p jestem wózkomaniczką, przyznaję się :-p:-D

Też mnie coś głowa boli:/ idę spać:)
 
reklama
kicrym - wygooglowalam sobie twoje wozeczki - ale fajne, wygladaja na takie male i lekkie.. nie wiem jak na zywo, ale troche przerazalaby mnie wizja wozenia w nich mojego malego -wygladaja jakby sie mialy zlamac :p zwlaszcza ten drugi :p ale to pewnie pozory ;-)
co do twojej |"manii " - ja tez lubie najpierw wszystko przejzec a pozniej kupowac zeby byc pewnym w 100% i robie tak ze wszystkimi rzeczami dla malego :p, zaczelam juz na poczatku ciazy, maz sie dolaczyl i wiedzielismy co i jak, gdzie i po co :p a najcenniejsze sa opinie tych ktorzy cos maja i uzywaja.. wiec jak cos to pisz zalety i wady ;-)
 
Cześć!

tak-tak....zmówiły się lipcowe co niektóre dzieci ponieważ i my nie spali za dobrze ;-)
mój syn też podnosi tak pupe- to dobrze? bo ja na razie to nie wiem w jakim celu on to robi bo co się nadrze przy tym i napiszczy to jego:-D
 
Hej Mamuski

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

U nas wszystko dobrze, probujemy pelzac (na razie do tylu). Znowu ida zeby i maly nie chce jednak jesc. Zaczal natomiast przesypiac noce! Odkad odciagam pokarm i karmie butla wydaje sie bardziej najedzony i nie prosi o mleczko do ok 7.00 rano.

Merlitoczka - maly uczy sie raczkowac, dlatego podnosi pupke:happy:

Dobranoc!
 
Witam z rana i parzę kawcię i herbatkę (do wyboru) dla niekawkkowych ;-)
U nas noc jakby lepsza, ale przede wszystkim głowa mnie nie bolała i mogłam usnąć.

Tak się zastanawiam czy nie zrobić testu ciążowego bo niby @ miałam ale tylko 2 dni i b. skąpy.

Malamii - czekamy na wieści od lekarza... a nasze dzieciaczki w podobnej wadze :tak:
Mateuszkowa - współczuj tego pobierania krwi, mój w szpitalu miał ciągle z żyły, a raz pielęgmiarka złośliwie przy mnie pobierała i "nie mogła " się 2 razy wkłóć, masakra! Mam nadzieję, że noc Wam dobrze minęła.
Corin - tulę :*

Moje dziecię jest takie ruchliwe, że trudno to ogarnąć! Ciągle się turla, próbuje raczkować, a dupka w gorze pawie ciągle ;-)obraca się dookoła własnej osi. Nogi cały czas w użyciu, jak nie w rękach to bije nimi po łóżku, przez co rozwala szynę (on wie co robi:tak:), tańczy - wczoraj do muzyki z reklam :tak:
 
My też już na nogach:( Tak dla odmiany bo wczoraj o 10 wstaliśmy. Dziecię wyspane ja niekoniecznie. Całą noc się budziłam bo tarmosił się po całym łóżeczku i miaukolił przez sen. Ale to dobrze z jednej strony bo muszę jechać do pracy prosić się o wychowawczy hehe.
merlitoczka- Bartek też się tak darł jak podnosił pupę, jak zaczął stawać już na czterech to jego ryki zelżały, chociaż od czasu do czasu się piłuje. Śmieję się do męża że sąsiedzi się będą czepiać że się nad dzieckiem znęcamy;-)
 
Hej ho porannie,
ja na 11 mam rehabilitację wiec mała spi a ja niestety:( wstałąm zeby zdazyc sie ogarnac.
No to kochane pobujcie moją Nati- wczoraj wazyłam ją w pampersie- 9,03 kg.Długa cos ponad 70 cm....no comments, plecki padają, jak tak dalej pojdzie to doczekam sie drugiej operacji heheh
 
reklama
Anetka - my już od dawna 5-5.30 pobudka na dobre :)
sesti - wiem, że pisałaś już o swoich problemach z kręgosłupem, ale możesz mi przypomnieć:zawstydzona/y: ja mam ciągle ból ale nie zamierzam iść do lekarza bo za bardzo się boję :dry:
 
Do góry