reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Mateuszkowa. Mila czasem tez ma dni nie jedzenia i od dawna juz nie je z butelki a cyca ssie tylko w nocy. Dobrze, ze chociaż to. Karmin\my ją łyżeczką,je kaszki i zupki i deserki bo mleko łyżeczką się raczej nie bardzo dobrze je
 
dziekuje wam za odp.
ale wiecie jak to matki, jak dziecko przestaje jesc to odrazu sie czlowiek martwi, zwlaszcza ze to moje pierwsze i nie mam doswiadczenia..
stwierdzilismy z mezem ze nie bedziemy mu wpychac jedzenia widocznie potrzebuje mniej ale zawsze bedzie mial przygotowane bo moze zglodnieje :)
 
Mateuszkowa widzisz grunt to nie martwic się na zapas:tak:
Wojtek już wykąpany, nafaszerowany lekarstwami i teraz gryzie grzechotkę;-) bedziemy jesc trochę pozniej bo nawet dwóch godzin nie ma od poprzedniego jedzenia...
Łobuz pierwszy raz obrócił się w łóżeczku na brzuszek...ale miał ubaw:-D
 
Czesc Dziewczyny

Dawno mnie nie bylo, ale coz - przy malym czasu jest niewiele, pierwsze 3 miesiace mielismy dosc ciezkie (maly nie spal, kolki...). Pisze gdyz slyszalam o Majluj i chcialam rowniez wyrazic zal z powodu tej tragedii............. Z jej postow wylaniala sie pogodna, pelna zycia, inteligentna dziewczyna. Bardzo zal mi jej dzieciaczkow, przeciez jej synek jest tak malutki jak moj :hmm: Zapalam dla niej swiatelko
[*]


U nas wszystko OK, Oluszek wlasnie skonczyl 5 miesiecy. Jest dlugi i dosc szczuply (69 cm, 7,2 kg). Jest niezwykle ruchliwy, przez to zapewne nie ma szans na zadne slodkie faldki. Jadl bardzo ladnie, co 2 godziny praktycznie pozeral cyca i pieknie przybieral na wadze, az tu nagle wyrosly 2 zabki, trzeci w drodze :szok: Przez to zabkowanie gorzej je ostatnio, w ogole nie chce piersi - mimo, ze mleka mam duzo. Wiec pompujemy..... Na noc zageszczam mu swoj pokarm spora dawka kleiku (150 -170 ml mleka "cycowego" + 15 lyzeczek kleiku = 180 -200 ml gestego pokarmu), a i tak budzi sie co 3 godziny... Usiluje rozmaicac mu diete jakimis warzywkami i owockami ze sloika, ale pluje nimi dalej niz widzi. nie wiem sama, co z tym zrobic:baffled:

Czy Wasze maluszki budza sie nadal w nocy na karmienie? Macie jakies problemy z wprowadzaniem nowych pokarmow?

Caluje Was serdecznie. Zalaczam zdjecia mojego brzdaca
 

Załączniki

  • 60 - 5 months.jpg
    60 - 5 months.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 38
  • 61 - 5 months.jpg
    61 - 5 months.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 36
Kociatka, szkoda, że przy takiej okazji.... :(

zastanawiałm się co u Ciebie i cieszę się, że wszystko w porządku!!! No i Alex przystojniak - a że ruchliwy, to niech Ci dziewczyny napiszą - Alexiki takie są :)

a co do pytania, to tak, Mateusz je co 3 godziny w nocy - od 3 dni wprowadzam jabłko - na razie pluje, ale coraz więcej połyka... zaglądaj częściej!
 
kociatka - witaj, widze ze ty tez z krakowa.. :) sliczne malenstwo.. u mnie problemow ze spaniem nie ma, maly spi cala nic, nowosci warzywne i owocowe tez uwielbia - gorzej z mlekiem bo chyba mu juz nie smakuje..:baffled:
balkan-witaj
 
reklama
kociatka mój też na cycu, ale w nocy budzi się najczęściej dwa razy, raz. Jeżeli chodzi o nowości to nawet wcina, ostatnio nawet ma dość spory apatyt i dziwie się (ale i cieszę:tak:) ze przy wirusówce chce mu się jeść:-D
 
Do góry