reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
beja - moj 8200 :-D przedwczoraj
moze faktycznie on nie jest glodny ale jakos nie moge sie przestawic ze moje male dzidzi je juz dorosle posilki i coraz mniej mleczka..to tak szybko...
 
mateuszkowa ja mam to samo z jedzeniem jakies 5 dni!nic a nic nie je w dzien ,w nocy wypije na spaniu mleko ale tez nie za duzo.W dzien od 8 rano do 17 zje moze ze 100ml razem...kurka o co chodzi:confused::shocked2:twoj chociaz zupki je a ona przy zupkach placze...w poniedzialek mam szczepienie to zapytam lekarza,stawiam na zeby ale cholercia wie.Moze mleko czas zmienic....boszzzz juz nie wiem
 
pikus - u nas napewno nie zeby bo nie ma nic jeszcze i sie nie pchaja.. ja obstawiam ten skok rozwj od 23-26 tyg. moj ma 22 tyg ( skonczone )wiec by sie zgadzalo.. moj kocha lyzeczke ale nie bede go karmic lyzeczka - mleko!! mam nadzieje ze mu minie......... na noc zjada chetnie ale jak zasnie to koniec..nie ma szans wlozyc mu na spiocha smoczka do buzi..
 
no to masz zagadke:-D pamietaj ze jak dziecko urodzilo sie pozniej ( np. tydzien jak u nas ) to skok przechodzony jest o tydzien wczesniej,,,


ale u mnie wichura za oknem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej jestem i ja;-)
Wojtek po cycu zjadł całą zupkę aż byłam zdziwiona ze tak dużo i powiem wam ze coraz ładniej je....chyba ze to cisza przed burzą:dry:
 
pikus - to grzeczna dziecinka, moj wylerzc nie chcial jak prosilam :-D
beja - u nas tez supki, deserki sa mniam a teraz np. zjadl 30 ml mleka i koniec i nie ma szans mu dac!!a kolejne je po kapaniu ok 20-20.30 wiec musi cos zjesc bo mi nie wytrzyma tyle godz! ( 13.40 obiadek 120 gr, 15,10 - deserek 2/3 sloiczka ) moze nie jest jeszcze glodny po tamtym ???????
 
reklama
Do góry