reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wiecie co mój robaczek nauczył się robić? Już nie mówię, że fascynuje go ciąganie siusiaka:-D on kocha być goły i zanim zdążę założyć mu śpiochy, to rozpina w pół minuty pampersa z dwóch stron. Naturysta mi rośnie:-D
aaa i wiem co go uczuliło. Chyba wiem - ciastka owsiane. Nie miały nic podejrzanego w składzie, ale buzia była w koszmarnym azs. Odstawiłam ciacha i co? Pięknie się zagoiło, została tylko taka sucha skorupka.

Idę lulać:-) Dobranoc:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie co mój robaczek nauczył się robić? Już nie mówię, że fascynuje go ciąganie siusiaka:-D on kocha być goły i zanim zdążę założyć mu śpiochy, to rozpina w pół minuty pampersa z dwóch stron. Naturysta mi rośnie:-D
aaa i wiem co go uczuliło. Chyba wiem - ciastka owsiane. Nie miały nic podejrzanego w składzie, ale buzia była w koszmarnym azs. Odstawiłam ciacha i co? Pięknie się zagoiło, została tylko taka sucha skorupka.

Idę lulać:-) Dobranoc:cool2:

Milence też ciastka nie pasowały. Bolał ją po nich brzuszek. Zdolny naturysta ;-)
 
Magia, bidulko ty to masz z tym jedzeniem. Ja cię podziwiam, ze masz tyle siły żeby jeszcze karmić..ja pewnie bym dała za wygraną:)

A i wiecie co, moja gwiazda zjada gdzieś 120ml-150ml z butli..na wieczór jej daję.. chociaż dziś nie dostała:)
 
witam i serwuje poranna kawusie z mleczkiem lub bez :)

u nas nocka przespana, rano obudzila nas stluczka - 2 samochody na czolowe ;/ dobrze ze to droga osiedlowa i predkosc nie byla zbyt szybka..
za oknami zimno, szron, lod na drogach..ale pieknie.. :) blekitne niebo i slonko.. :)

magia - to super ze udalo ci sie dojsc ze to te ciastka :D
 
silwia - kawunia na stole :) czestuj sie prosze

ja czekam az maly zje kaszke o 11 i idziemy na spacerek, jest piekna pogoda wiec trzeba korzystac :):)
 
Dzien dobry!rzceczywiscie jak na wasze mozliwosci to malo nadrukowne ,ale to wiadomo wekend ,wiec rodzinnie,a twraz i wiecej obowiazkow bendzoe okres przedswiateczny :tak:mateuszkowa u was fajna pogoda powiadasz u mnie sniezy niemilosiernie bielusienko oby tak zostalo do swiat ale chyba watpie:sorry2:kawunia rowniez sie czetuja :)mala wlasnie sie zdrzemnela ,tatus polecial po mleczko dla malej i drobne zakupki a potem maja wpasc goscie tak wiez dziewczyny zycze milego dnia:)
 
reklama
Dzieeeeeeeń dobry :-)

U nas noc (w porównaniu do ostatnich) nawet, nawet. Pobudka o 22:30, o 1, o 5 i o 8. Ehhh jak sobie przypomnę, że jak miał dwa miesiące to spał od 20 do 1 w nocy to mi się płakać chce :-( ale pociecha, że zaczął więcej jeść - na wieczór i po 22 zjadł po 180 ml :szok::szok::szok: teraz pewnie godzinke pobryka i znów i kimkę a później idziemy do dziadków :-) miłego dnia!!!
 
Do góry