reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

sylwia - wiesz, zaczynam wierzyć, że te nasz Aleksy to z powodu tego imienia takie łobuzy. Była u mnie sąsiadka ostatnio i ma synka w wieku naszych chłopców, też Alexander i też podobno daje popalić :dry: charakterne to to jak nie wiem :-)

wiecie co... nie powinnam ale sie nie moge powstrzymać... Tylko cicho szaaa bo jeszcze nie powinnam tego ujawniać...
DSC_2596-Edit.jpgDSC_2586-Edit.jpgDSC_2498-Edit-Edit.jpg

aaa i chciałam powiedzieć, że w lipcu będę w Gorzowie Wlkp i Psotka i Wisieńka jak się ze mną gdzies nie spotkacie to wam doopencje obije!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
alex kurcze nie ma jakies instrukcji obslugi na te nasze Aleksiki. moj zamiast lapac sie za stopki i turlac sie to woli stac i na dodatek na calych stopach. ale model z Aleksika.
 
a co wy tak mało napisałyście.. od razu weekend widać..hehe
my do domu dotarliśmy. zakupiłam małeu zupek z mięskiem, bedziemy testować.. do tego odebrałam paczuszkę - same słodycze, wiec Tymuś niewiele zyska..no nic - tata się cieszy - hehe.. no i po zabiegu..bolało jak cholera.. już po obiadku a mały śpi w foteliku..

aaa i wcale nie jestem taka laska..janiska jestem 163 cm..przy 53kg to nie jest dużo..
 
Cześć
Jestem załamana!!!
Mój mały nie akceptuje butli, a ja muszę go odstawić od piersi.
Odstawienie z dnia na dzień nie jest dobre , ale nie mam wyjścia. Krew w kupce nadal jest , poza tym żeby wprowadzać nowe pokarmy muszę zacząć karmić bebilon pepti aby układ pokarmowy się zregenerował i trochę odpoczął.
Już nie mam siły...
Wiem , że muszę , ale to takie trudne , szczególnie , że pokarm jest
 
reklama
Do góry