reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Ja też sie melduję. Według waszych wyliczeń tortowych na chrzcinach powinno być 100 osób, bo tort ma 10 kilo. No ale mam takich głodomorków, których trzeba liczyć po 0,5 kilo na łebka. Lecę doczytać :-)
 
reklama
konwalianko to się nazywa mucosolvan inhalacje 15mg/2ml płyn do inhalacji z nebulizatora, ale to chyba na receptę jest. Priobiotyk to Acidolac baby, wit C to juvitC no i krople mam nasivin ale słabe jakieś i mam euphorbium, tymi drugimi to nie do noska ale pod nosek na wacik, moim zdaniem lepsze są, zreszta sama tez je stosuje bo to hemeopatyk:)
balkan jeśli lubisz piec przejrzyj stronkę którą podałam,może cos Ci się spodoba;) ja znalazłam przepis na piernik, w którym ciasto musi odleżakować zanim się piecze, ciekawe co z tego wyjdzie hehe
tak czytam o tych waszych imprezkach firmowych, ciekawe kiedy u mnie choinka dla dzieci...
gdzie wy pracujecie że takie atrakcje macie ;p u mnie też są imprezki ale nie z takimi śpiewającymi gwiazdami ;p
 
teska - tez niedawno oproznialam szafki malego, zebraly sie dwie wielkie reklamowki ubranek a trzecia juz sie robi, doslownie jednego dnia cos jest ok a za pare dni juz male.. jak pakowalam to mnie wzielo na wspomnienia.. :-Djeszcze niedawno maly topil sie w spiochach 68 ( takie akurat chowalam, te mniejsze juz wczesniej.. ) i one wygladaly przy nim na taaaaakie wielkie a teraz on jest taaaki duzy a one malutkie..heh..jak te dzieci szybko rosna..

ja nie chce!!! ;-) chce moje malenstwo ;-)
 
joannach, ja poproszę książkę i dziekuję za link :-)

balkan, nic z tego, ja uwielbiam bawić się ciastami i tortami ;-) I wprost kocham styl angielski ;-)

Zobacz, kilka moich próbek (zdjęcia może pozostawiają wiele do życzenia, ale to co ma być widać, to widać ;-) )

Zobacz załącznik 414615Zobacz załącznik 414616Zobacz załącznik 414617Zobacz załącznik 414618

Jeszcze był krokodyl i smok, ale zdjecia gdzieś mi zaginęły :-/ W tym roku będzie koń i boisko piłkarskie, a mężowi zamierzam zrobić kufeł piwa ;-)
 
Ostatnia edycja:
Psotka – kawkę zawsze można zaparzyć, zapraszam ;)
Konwalianka – dzięki, dobrze. Wczoraj był problem kupkowy, ale dziś już ok. J to się zabawisz...
Beja – witaj, u mnie śniegu do woli J
Corin - to ja się łapę na tort ;) Zobacz załącznik 414619
Aniaa - dziewczyny zjadły :zawstydzona/y:o tak, niech ten mój się z innymi umówi i śpi J
Teśka – na drugą się załapiesz J
Mateuszkowa - witaj, pranie zawsze było, jest i będzie. Zwłaszcza przy takim maluchu…
Joannach – ja właśnie tym się pocieszam, że te święta mogą być dobre bo to pierwsze święta Błażejka…
Miczka – witaj i powodzenia z oknami
Balkan - mnie w tym roku ta "szopka" ominie...

Mailuj - hej, zrozumiałam, że Ty też ze „służb społecznych wolontariuszy” czyt. Pracownik socjalny heh

Zapraszam wszystkie, dziś do wyboru... ;-) rozne-kawy[1].jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry