reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hop hop, gdzie sie wszystkie podzialy?

Wy pewnie milo weekend spedzacie a ja siedze sama, znudzona w domu:-( Znaczy nie sama bo z Karoliną moją;-)
 
ja tez jestem,wypilam kawke,mala spi od godziny...czyli po skoku mamy nastepne zmiany bo spala 3 razy po 20 min w dzien a teraz 2x po godzince,czasem poltora.Człowiek na spokojnie moze cos zrobic.Wzielismy sie za robote z mezem jednak,on górę ogarnia ja dól,takie malenkie kroki do porzadkow swiatecznych.Az lepiej sie robi czlowiekowi jak juz cos poczyni w tej sprawie bo najgorzej zaczac,prawda?????:-)W tym roku goszcze siostre z przyszlym mezem na swieta a pozniej lece z mala do Polski,na sylwka:cool2::-pa co!mi tez sie nalezy!!w tamtym roku nawet sywestra z jedynka nie mialam,lezalam w sypialni bo brzuch twardy i bolał,na szczescie te czasy minely i mozna poszalec:-Da wy dziewczynki co na sylwestra planujecie?jakies bale?
 
pikus - no to przygotowania ruszyly u ciebie pelna para:-D my zostaniemy albo sami w domu albo pojedziemu do kuzynostwa - oni tez maja mala coreczke, wiec zawsze to razniej ;-)
 
hej, ja jestem. z tym ze z malym sluchamy muzy i balujemy:-) jego piosenki dla dzieci nie ruszaja bo jest placz. woli klimaty jakie ja lubie, nic dziwnego jak cala ciaze tylko radoi eska lub imprezka na gg. my na sylwka w domku. moi rodzice beda. a sprzatac bede jak wroce z wloch. mykam tanczyc dalej z moim kawalerem
 
Mateuszkowa to jasne ze lepiej uderzyc do kuzynostwa;-)jak maja dziecko male to tym bardziej!ani wy, ani oni sami nie bedą.Ja to bym sie wybrala na taki prawdziwy bal...coz pewnie bede na takowe chodzila po 50tce:eek::szok:czyli za jakies 25 lat:-)
 
pikus - tak planujemy ale jak bedzie to sie okaze ;-)
ja poki co uciekam, maly cos marudny, spal za caly dzien tylko godzine i jest padniety ale nie moge mu dac zasnac bo kapiemy go za pol godz ;/ i wtedy mi nie zasnie na noc..eh..bida moja mala..
 
emilko sto lat nasza słodka kochana kruszynko.....

miłego weekendu ...

witam nowe bb - ciotki całuje i ściskam te zadomowione
 
reklama
Do góry