reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Miczka, ja na początku (2-3 tyg) tez dokarmiałam Biankę butelką, ale potem długo długo nic, teraz dopiero próbowałam ostatnio z herbatka i nie chciała..myślałam że nie umie pić z niej.. może popróbuj z tymi herbatkami, najwyżej sama wypijesz bo dobra jest:)
 
reklama
no to tylko się cieszyć, że malutka nie zapomniala :tak: a my popróbujemy jeszcze z herbatkami i może poszukamy jeszcze dalej wśród butelek

zmykam do spania - dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
WITAM WIECZORNIE
U nas dzisiaj spokojnie w dzien, mala tyle spala ze az sie zdziwilam. Mam nadzieje ze noc tez bedzie przesypiac tak jak dzien.
Mam pytanie do mamus, ktore daja deserki owocowe dzieciaczkom. Czy robia po tym troszke gestrze kupki badz twarde? nie wiem czy to po owocowym deserku czy po deserku z ciastkiem (bezglutenowym) dzisiaj po 2 dniach z moja pomoca zrobia twarda kupke. Eh.. sama juz nie wiem czy dobry to byl pimysl z tymi owockami. JUtro jej dam juz normalne bez ciastka i zobacze jak z ta kupka ...
Obcielam Ewie wlosy, znaczy grzywe, bo juz jej do oczu szla. Tymsamym pierwsze postrzyzyny za nami :-)
ja tez sie zastanawialam czy Nico nie obciac, ale moze wstrzymam sie do nastepnego tygodnia :tak::rofl2:
i pokazuj jutro focie efektu, a ja pochwale sie za tydzien :-D
 
Dzien doberek!zapalam swiatelko ale tak delikatnie by spiacych mamus niepobudzic;-)Dodi ,Miczko moja tez jak karmilam piersia to nieumiala czy noiechciala pic z butli ale wtedy jej dawalam tylko koperkowa herbatke a potem jak zaczelam dokarmiac mm od razu wiedziala o co kaman z ta butla :-)Corin czekam na zdjatka z fryzury Ewci,Wisienko powodzenia na wizycie napewno wszystko bendzie oki &&&,u nas ciag dalszy wieczornych awntur przy zasypianiu :-(dzisiaj ide do lekarza zbada mala i jesli zdrowa to pewnie i zaszczepi,zobaczymy.Danusiu masz bardzo dobre serduszko ja gdybym mogla tez bym pomogla.
 
Czesc Marzenko !przewinelam mala polozylam na lozku i ogladala baje bo akurat chyba leci mis yogi ,zagladam teraz a ona spi ,zasnela :-Djestem zdziwiona bo zadko kiedy zdarza sie jej tak zasnac samej.aa i w koncu przyjechala czerwona limuzyna (czytak okres )hurra ,jak glupia sie ciesze bo juz bylam poddenerwowana tak jak i maz;-)niby biore tabletki ale kto to wie ale teraz jestem spokojna ufff:-D
 
Witam Was dziewczynki po mojej kilkumiesięcznej nieobecności :-)

Niektóre z Was może mnie pamiętają. Niestety, nie miałam netu kilka mcy no a teraz już mam, więc jesli pozwolicie i mnie przyjmiecie z powrotem do swojego grona to chętnie będę tu do Was wpadać od czasu do czasu.

22 lipca urodziłam córeczkę przez cc (4 dni po terminie). Moja ciąża od 26 tyg. była z komplikacjami, gdyż miałam nadciśnienie ciążowe i pessar na szyjce. Ale szczęśliwie dotrwałam :-D Moja córka ważyła 4160 g i miała 60 cm w dniu urodzin :-D A fotką córci pochwalę się w temacie pierwszym.

Corin, mamy dzieci z jednego dnia :-D

Wszystkie macie takie śliczne dzieciaczki :-D:-D:-D
 
reklama
Witaj MOniu!!!umknelas mej pamieci aale oczywiscie ze przyjmiemy do naszego grona ,to coreczka duza ci sie urodzila w porownaniu z moja kruszyna ...moja Nadia miala tylko 3050;-)czekamy na focie i rozgosc sie juz zaparzam kawe :-)
 
Do góry