reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Jutro musze z ewa isc do lekarza. Chyba boli ja oczko. Caly czas je pociera, od czasu do czasu strasznie placze, to oczko ma takie jakby zaszklone. Nie mam pojecia co sie dzieje.

No i znow zbojkotowala kaszke. Trudno.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No nareszcie klapnełam sobie na tyłku... Nareszczcie udał nam się spacer! Od kilku dni siedzieliśmy w domku bo mały nawet ubrac się nie dał, A ostatni spacer skończył się po 10 minutach taki wrzask był...
wisienko - kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki
Dużo zdrówka i buziaczki dla maluszków!!!

Ja dzisiaj drugi dzień w pracy :tak:. Mój mały jak byłam w domu to jakoś nie zwracał na mnie zbytniej uwagi, a wczoraj, jak wróciłam z pracy to wyciągał rączki i nie chciał mnie puścić :-).
Szkoda tylko, że nocki ma takie marudne - strasznie wierzga nóżkami i przewraca się z boku na bok :eek:.

No i zdobył kolejną umiejętność - wciska samodzielnie klawisze pianinka :-D.
 
Gocha dziecko sie stesknilo to i puscic potem nie chcialo:)

Wiscienko kciuki zacisniete!

Asica a dlaczego taki wrzask byl? Jakis konkretny powod czy ot tak?

Jajku jak mnie glowa boli:-(
 
jestem i ja..

Byłam dziś u koleżanki co ma córeczke w wieku Bianki..(juz kilka razy tam byłysmy) a teraz ją rozebrałam, połozyłam obok drugiej niuni i zaczął sie sajgon...przeraźliwy płacz przez 2 godziny, nawet kawy nie dała mi spic, tylko na rekach i chodzić,a i to nie pomagało, cyc też nie..no diabelec w nią wstapił chyba..i to nie był płacz z bólu, tylko taki jakby sie tam bała być.. w końcu po 2 godzinach była juz taka zmęczona że zasneła przy cycku i spała tam 2 godziny.. wstała to była juz zadowolona, no ale wtedy to juz byl czas do domu hehe, nie wiem co jej sie odmieniło, nie pierwszy raz tam byłysmy..nigdy tak nie robiła..

Corin, kurcze "fryzjer" w wieku 4 miesięcy to juz jest cos! :-) Bianka zjadła kaszkę, nawet popiła herbatką 30ml ( to jej pierwsza herbatka wypita z butelki) a więc z butli pic umie:):)myslę że z mlekiem nie będzie problemu:)
 
Ostatnia edycja:
Konwalianko, Dawidek tak cały dzień gada, jak Tymuś na filmiku, to słodkie jest:)))

Wisieńko,
a Ciebie to opitolę! Nawijamy przez telefon i mi nic o kradiologu nie wspomniałaś! Wrrr... Trzymamy z Dawidkiem paluszki!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Obcielam Ewie wlosy, znaczy grzywe, bo juz jej do oczu szla. Tymsamym pierwsze postrzyzyny za nami :-)

Pokaż efekty :-) Jak oczko??

jestem i ja..

Byłam dziś u koleżanki co ma córeczke w wieku Bianki..(juz kilka razy tam byłysmy) a teraz ją rozebrałam, połozyłam obok drugiej niuni i zaczął sie sajgon...przeraźliwy płacz przez 2 godziny, nawet kawy nie dała mi spic, tylko na rekach i chodzić,a i to nie pomagało, cyc też nie..no diabelec w nią wstapił chyba..i to nie był płacz z bólu, tylko taki jakby sie tam bała być.. w końcu po 2 godzinach była juz taka zmęczona że zasneła przy cycku i spała tam 2 godziny.. wstała to była juz zadowolona, no ale wtedy to juz byl czas do domu hehe, nie wiem co jej sie odmieniło, nie pierwszy raz tam byłysmy..nigdy tak nie robiła..

Corin, kurcze "fryzjer" w wieku 4 miesięcy to juz jest cos! :-) Bianka zjadła kaszkę, nawet popiła herbatką 30ml ( to jej pierwsza herbatka wypita z butelki) a więc z butli pic umie:):)myslę że z mlekiem nie będzie problemu:)

Może się faktycznie bała....umęczyła się bidulka :-) Eeee...to ładnie pojadła. Milunia dziś dostała jabłkuszko do pocyckania, ale jej się podobało :-D:-D:-D:-D
 
Do góry