reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Spokojnie tu dzisiaj normalnie nie do poznania ;)
Idę do łóżeczka się wygrzewać bo ta moja szyja mnie boli strasznie :( Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej bo dzisiaj płakałam nad łóżeczkiem Mateusza jak on płakał a ja nie mogłam go wziąć na ręce...

Spokojnej nocki życzę!!
 
Corin, moja ostatnio tak sobie paluszek wsadzila że az sie rozpłakała..potem miała takie peknięte naczynko w oczku ale zeszło..pewnie Ewa też sobie zadrapała..

Kasiulka, nie nadazałam lyzeczki wsadzac hehe..ja jeszcze owocków nie dawałam żadnych, zupek też nie.. jeszcze troszku poczekam chyba:)

malami oby przeszło...! dobrej nocki

Kupiłam jej herbatke dzika róza z maliną z hippa, bo koperkowej nie chciała pić i jest poprostu pyszna!
 
witam wieczornie

Wisienko kciukasy oczywiście &&&& daj znać

Corin wstaw jutro koniecznie fotę, ciekawa jestem jak wygląda nasza miss włosa :tak:

Konwalianko Szymek "gada" bardzo podobnie tylko nie piszczy tak. Hehe śmiesznie to wygląda - jak Kung Fu Panda łaaaaijaaaaa :-D a mój mężasty przechodząc obok i podejrzawszy filmik mówi do Szymka: "Szymek Ty to jednak normalny jesteś" hahaaha głupek :-D:-D

Malamii oby jutro było lepiej, znam ten ból :-( są takie plastry rozgrzewające i przeciwbólowe (ketonal na przykład), może to by pomogło?

Dodi dobra mówisz ta herbatka? może i ja jej spróbuję... nie mam już pomysłu jak przekonać tego mojego malucha do butelki :-(
 
Miczka, no mnie tez samkuje i ładnie pachnie..polecam, moja niunia tez herbatek nie tykała, myslalam że poprostu nie chce z butli pić,a le jednak potrafi..to była wina herbatki koperkowej:)

danusia, my na razie probowałyśmy bananowej i morelowej.. kupiłam dzis w tesco 3 paczki kaszki w cenie 2..
 
Też mam wrażenie że ta koperkowa mojemu nie smakuje. Ale próbowałam też soczek, który z łyżeczki (!!!) wypił chętnie. No i przede wszystkim próbowałam dać mu swoje mleko z butelki a to już mu na pewno smakuje :tak: a z butli ani rusz...
 
reklama
właśnie też tak myślę. Kurcze a jak był malutki to ciągnął... Ale później mu nie dawałam. Może gdybym mu regularnie chociaż po troszku dawała czegoś do ciągnięcia to nie byłoby teraz problemu :-(
 
Do góry