reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psota nie ma za co:) A mnie Twoj obiad zupelnie nie rusza bo ja pikantne jedzonko nie bardzo lubie;-)

Ciekawa jestem czy i mojej dziecinie kolor oczu sie jeszcze zmieni. Ja i maz mamy zielone, a mala poki co takie nijakie:-p
 
reklama
Dziękujemy za kciuki, my już po szczepieniu. Mój mały bohater ledwo zakwilił taki był dzielny. I nawet przy badaniu nie zapłakał :tak: No i mamy już 7550 i 67 cm.

mala monis
dobra jesteś... :-D:-D:-D a może Filipkowi chrzan by posmakował? :-D taka nowość w ramach rozszerzania diety :-D:-D

My też póki co śpimy pod kocem bez poduszki ale przymierzamy się do kołdry w najbliższym czasie. W końcu nie po to kupowałam dwa komplety pościeli żeby w szafie leżały :-) bo u nas nawet ochraniaczy jeszcze nie ma

psotka zamelduję jak dojdzie ;-)

Asica a z czego miałaś takie bóle bidulo?

haha piszę do Was piszę i coś mi nie pasi bo karuzelka jakoś dziwnie gra. Obracam się a tam młody leży w poprzek łóżka, nogi na pozytywce i zmienia kanały :-D:-D czort jeden!
 

Załączniki

  • PB150002.jpg
    PB150002.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 55
konwalianka odważna jesteś z tą kolacją wigilijną bo moja to niestety co chwilę ma focha na butelkę i obawiam się, że i tak ja musiałabym ją nakarmić;)
kurcze nie wiem co się z tym moim dzieckiem dzieje... już trzeci dzień by tylko spała... od ponad miesiąc miała 3-4 dżemki po pół godziny a teraz znowu spała chyba półtora godziny, zjadła pół kaszki, poleżała 10 minut na macie i już zaczęła marudzić i trzeć oczka i usnęła momentalnie odłożona do łóżka... kurcze mam nadzieję że to nie oznacza niczego nie dobrego... (a z drugiej strony żeby się martwić że dziecko śpi za długo...) no ale trochę to dziwne dla mnie...
 
Jejku, dopiero co usiadłam od godziny 11...
Najpierw poszliśmy na spacer, to jeszcze podeszłam do Biedronki, wracamy jestem w sumie w domu, patrze na klucze a tam nie ma tych otwierających naszą górę... nożesz poziom nerwu podniósł mi się niemiłosiernie na Pawła. Musiałam iść z małym do jego firmy po jego klucze. No a potem obiad, naleśniki...
Zapomniałam co miałam napisać.

Madzia, u nas Filip ma około 65cm i też około 8 kg, tłuścioszek z niego, chociaż nie widzę tego - jego kuzynek a mój siostrzeniec był strasznym pulpetem w porównaniu z Filipem :-)
Miczka, fajnie ten Twój szkrab wędruje, hehe. Mój nie lubi za bardzo swojej karuzeli :-(
 
Byłam z Dawidkiem u pediatry zapytać o te kupki ze śluzem, lekarka powiedziała mi, że z brzuszkiem jest wszystko ok, jest mięciutki, perystaltyka jelitek jest wzmożona, ale to tak zawsze u Dawidjenki. Kazała mi do mleka dawać mu marchwiankę do mleka i BioGaie, no i w piątek do kontroli.

Ania, a ja Cię wcale obiadkiem nie częstowałam :p ;)

Danuska, przepis poszedł PW;)

Najadłam się pszenicy i zdycham;)))
 
Aneta, mam ten sam problem - mały nie lubi karuzeli ani łóżeczka zbytnio.. ale miałaś spacerowania..
basieniak, bo ja na poczatku mowiłam, ze musze zjesc i wczesniej nawet miałam małego odstawić od piersi, ale odstawie go dopiero w marcu; no może kapustę sobie daruje..
nie no psota, ja tez chce przepis
i co masz dawać do mleka? marchwiankę? a co to?

mały usnął i obudził sie z płaczem i rękoma w buzi, cholerne zęby
 
psotka nie wysyłaj po kątach tylko napisz nam tu ten przepis, niech nam ślinka pocieknie, a co :tak:

zbieram się niedługo do kina - zamiast się relaksować to ja już mam stres, głupia :sorry:
 
reklama
Do góry