reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam;)
Kurcze mamy w czwartek szczepienie a maly ma kaszel i swiszczec zaczyna,jutro idziemy do lekarza
Psota, u nas perstaltyka tak jak u Was od poczatku,BioGaje tez mielismy nic nam nie dala. Tez ciekawi mnie ta marchwianka:tak:
Aneta, to sie nachodzilas tak to z facetami jest moj zniwu nigdy nie bierze klucza przez co musze siedziec w mieszkaniu albo mu zaniesc...
Miczka, snilas mi sie mialas ladne geste wlosy i fajna fryzure a ja zazdroscilam:-D
Corin tez ciekawi mnie ten korzen ale u nas w sumie 2 zabek juz na wierzchu,moze na przyszlosc bym kupila;-)
 
reklama
Witam wieczornie ,
konwalianka z tą wigilijną kolacją to mam dokładnie takie same plany jak TY:) nie ma mowy żebym nie spróbowała babcinych przysmaków;) mleko zbierać zacznę już od początku grudnia hahah; a co do karuzeli- nasza już sprzedana na allegro a zastapiona została pianinkiem z fisher price i innymi grajkami

miczka a my nie poszliśmy dziś na szczepienie bo mała katarek ma od rana ( to jej pierwszy katar)- i jak ciocia psota kiedyś radziła – tymiankujemy, poza tym nasivin plus frida pluj sól morska plus maść majerankowa- mam nadzieję ze szybko minie
psota mi mama w dzieciństwie dawała marchwiankę jak bylam butlą karmiona- taka gotowana marchew i przetarta ogólnie mówiąc; aw ogole to dziś w moim śnie dzwoniłaś do mnie i nawijałaś jak katarynka hehe - rano zastanawiałam się czy to sen;)
anula ja mam zakola:( coś ta zaczeło odrastac ale nadal wypadaja....
 
Witam was wieczornie. No dziś ruszyliśmy tylek znaczy ja i godz bylismy na spacerku..... bryyy ale maly ok nie zmarzl na szczeście a jak spal nie dosc ze godz na spacerku to w domku z 1,5 h szokk teraz próbuje pluć i sie przewraca niby brzuch niby bok....ale ważne ze coś robi wkoncu...... niech czuje swoje cialko.

Anulka kiedy idziemy razem na spacerek?? mieszkamy 2 bloki obok i nawet się nie spyknelysmy! heehe

Wszytskim mamusiom sle cmoki i nuiniom tez i akyszzzzzz psiki!!!!

Co do Wigilii hmmmm narobilyscie smaka jak nic...... u mnie bedzie kombinowana,,,,,,, maz ma nockę nie wiem jak tesc,,,,, i wogole nie myśle bo sie bede dolować.......dobrze ze ryby moge jesc maly je toleruje...... a wlasnie sledzi nie bardzo co? bo ocet..... echhhh salatki ciacha..................

Dziś 2 dzien jak zjadlam 3 lyżeczki jogurtu ---trzymajcie kciuki zeby to uczulenie nie bylo skaza i abym mogla jesć nabialllllllllllllllll
 
Witam.
Połozyłam Milę i niech pośpi dziś...plissssssssssssssssss:-D
Oczy mam jak królik z niewyspania
Psota ciekawe jak Dawidusiowi posmakuje ten Hipowski przysmak. Widziałam tego reklamę
konwalianko ja tez chyba po wigili będe ściągać:-D
Corin jak potwierdzisz korzeń to się piszę
Magduś tez mam nadzieje, ze wróci na tory ale na razie się nie zapowiada
Maqnio nie kupiłam , zapomniałam:-DDalej w niepewności:-D
Wydrusiu, Lilianko**** kiedy wy do mnie kochane???
Zuzu &&&&&&&&&&&&&&&
Sestinka haha mówisz, ze od połowy grudnia, to ty jeszcze sylwestrowego szampana nim oblecisz:-D

A tak ogólnie to palnujecie jakieś sylwestrowe bale czy raczej w domku??
Magia, Mailuj coś was ostatnio nie mogę spotkać
miczka mi też wypadają okropnie
ascia, ania, anula, malami, malamonis, teśka buziaki


Pol montuje szafę. hmm Ciekawe co z tego wyjdzie. Ja byłam na wywiadowce u Macka. Nie wiem w sumie po co skoro jest dziennik elektroniczny:baffled: Stracony czas.
 
u nas też już po kapieli..mały usypia z tatą, oby się udało.. zauważyłam, że ostatnio mam jakoś przepełnione piersi..nie wiem czy mały mniej je czy co,ale są faktycznie bardziej przepełnione - dziwna sprawa :)
 
Wisienka w mojego wieczorem tez cos wstapilo, nie moglam uspokoic:-(
Zuzu, to gdzie dokladnie mieszkasz?na Polanieckiej?ja na spacer zawsze sie pisze juz kiedys mowilam:tak:tyle ze jutro idziemy do lekarza maly kaszle i zaczyna swiszczec a w czwartek mialo byc szczepienie
 
reklama
No i my po kąpieli. Maluch słodko spi, dobrze ze, bez problemu zasypia po kąpieli. Tylko przed kąpielą zrobił 2 kupkę! oby to nie było przejscie ze skrajności w skrajność:no:.
od kilku dni zauważyłam u Fifcia suche plamy na ciele- na kostkach dość duże, o srednicy około 5-6 cm,na brzuszku i rączkach. po kąpieli stają się czerwone, w dotyku suche, troszkę jakby wypukłe. w dzień mają kolor jak reszta skóry, ale są takie b. wysuszone. czy to może być AZS? jak rozpoznac? czy to może byc alergia jakas? sama nie wiem.
Zyczę dobrej nocki kochane mamuśki
 
Do góry