reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

konwalianko to &&&&&&&&&& za zaśnięcie
Anula u nas to już trwa prawie tydzień ale ostatnie 3 noce oka nie zmruzyłam po 24:baffled:
malamonis to może byc alergia i uczulenie i jakis liszaj. One bywają suche a po kąpieli zaczerwienione. Spróbuj posmarować czymś tłustym np. Alantanem i zobaczysz czy jest jakiś rezultat. A może jakiś nowy płyn czy proszek??
 
reklama
Dziewczyny, marchwianke mozecie spokojnie zrobic same.

Pol kilo marchewki obieracie, kroicie na krazki i zalewacie litrem wody. Gotujecie pod przykryciem az do miekkosci. Po wystudzeniu miksujecie (z ta woda) delikatnie solicie i dolewacie tyle wody zeby byl litr i jeszcze raz zagotowujecie.
Podaje sie to normalnie z butli Smokiem o duzym przeplywie. ;-)
Mozna dobe przechowywac w lodwce.

10 lat temu nie bylo gotowcow w aptece ;-)

Co do korzenia, ewa bardzo chetnie go obrabia i zdecydowanie mniej pcha lapki do buzi. Tyle dzis zaobserwowalam :-)

A co do wlosow, kupila wczoraj ampulki radicalu, dzis zaaplikowalam druga ampulke, ale juz rano na szczotce mialam mniej wlosow niz zwykle.
 
Wsienka moj wczpraj nie spal do polnocy a zwykle spi o 20, wstaje o 7 a teraz 5. Jest tak marudny ze szok, moze cos go boli bo przeziebiony do tego zabkowanie. zobacze co jutro powie lekarz. A Emilka moze zabkuje?probowalas zeli albo camilie?
Mala monis moj tak mial, zmienilsmy mleko o jest ok. Sprobuj natluszczac
 
Pisalyscie, ze Wasze dzieciaki nie lubia karuzelki. To moja wlasnie zaczela jeszcze bardziej lubic i patrzcie co z nia wyprawia: SDC19685.jpg :-D
 
Wisienka a jakim zelem samrujesz?wiem ze na niektorych pisze ze mozna 3 razy ale jesli uzyje sie 6 nic sie nie stanie a ja daje gdy juz jest ciezko nurofen raz na jakis czas mozna, moze sporobuj na noc?
 
Cześć dziewczyny!

My po szczepieniu, jaki ten mój synek jest dzielny.. bardziej płakał przy ubieraniu niż przy wkłuciu..
Mam nadzieję, że będzie dobrze spać w nocy bo jak na razie ma problem z zaśnięciem od godziny :/
Odebraliśmy dzisiaj wypis ze szpitala - generalnie wszystko OK :) Mamy zalecone rehabilitację, konsultacje okulistyczną raz na rok (nie wiem po kiego.. podobno każdy raz na rok powinien chodzić, hmm.. u nas nikt nie ma problemów z oczami żeby nie było). No i mamy zrobić (ale nie musimy jak to powiedział ordynator) za dwa tygodnie badanie krwi bo jakieś enzymy wątrobowe wyszły ciut podwyższone. Zważyliśmy dzisiaj Mateusza i wyszło, że w tydzień przybrał 180g :) teraz waży 5900g :) mój mały klocuszek :) Aaaa no i ma dziąsła rozpulchnione. Cała piącha non stop w buzi. Nawet jak gada to tak kombinuje żeby tej piąstki nie wyciągać :p

Wczoraj dostaliśmy paczuszkę z Bobovity. Przyszły też ubranka konkursowe. Ale uważam, że nie kosztują one 250 zł tak jak miało być a ok 150 zł. No ale dobre i to ;) W przyszłym tygodniu jadę do kuzynki podmienić parę ubranek (ona ma sklepik z ubrankami dla dzieci) bo wszystko przysłali w rozmiarze 74 a ja już się obkupiłam w ten rozmiar. Na dodatek jedno body i spodenki dresowe są w kolorze czerwonym a moim zdaniem Mateuszowi w tym kolorze nie jest ładnie. Ech jaka ja wybredna jestem :p

silwia -jak będziesz się wybierać do rodziców to daj znać, chętnie się spotkam z lipcówką ijej słodkim lipcówkiem :)
dodi - od kiedy mam Mateusza nie używam budzika :p
Marzenka - mam nadzieję, że naczyniak zejdzie Klaudusi całkowicie. A spotkanie? Tak tak! Daj tylko znać, jak już się ogarniesz ;)W tym tygodniu jesteśmy poza zasięgiem.
balkan - kiedy zamierzasz wpleść 2 tygodnie L4? wykorzystując urlop już po macierzyńskim? :)
Wisieńka - my mamy zaproszenie do znajomych na sylwestra. Maja 3 tygodnie młodszego synka. Ale nie wiem co to za sylwester będzie: mężowie będą zadowoleni a my matki karmiące w Nowy Rok będziemy nie do życia ze zmęczenia. Ja tam potrzebuję się przespaćw nocy :/
Corin, napisz koniecznie jak efekty po korzeniu imbiru :) i nie doczytałam, na co ta marchawianka??

Ok mąż właśnie wrócił z siłowni więc kończę ;)
buziaki i dobrej nocki życzę :)
 
reklama
Witam wieczornie,
Psotka - jak walczysz ze zbędnymi kilogramami?
Mała Moniś - pochodzę z Kielc, tam mieszkałam przez pierwsze 15 lat swojego życia, potem przenieśliśmy się do niewielkiej miejscowości Brody, koło Starachowic, niedaleko Wąchocka. Oczywiście studia też w Kielcach bo jakże by inaczej J
Miczka - nie mam pojęcia, mąż już miał wziąć wolne tak się skręcałam z bólu, 2 spasmpoliny, 2 no-spy, krople miętowe i żołądkowe i dopiero jakoś przeszło, zobaczymy co dziś będzie.
U nas karuzela poszła do lamusa, mały i tak całe dnie spędza ze mną na łóżku. A teraz marudka jeszcze nie śpi...
 
Do góry