reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane. U nas noc koszmar. Znowu nie pospałam. To znaczy pospałam 1.5 godziny zanim Mila zaczęła marudzić. Moje biedactwo tak mi jej szkoda.W dzien też nie lepiej. Mam wrażenie, ze po tym żelu za zeby się uspokaja ale nie do końca. Spokojna jest tylko na hustawce gdy mówię do niej i ziuchhhhhhhhh. Wtedy rechocze az dostaje czkawki. Postaram się doczytac wieczorem albo jak zasnie.
Buziaki
Żonki moje *****
 
reklama
Napisze, napisze, poki co sama pokosztowalam ;-) mloda jeszcze spi, korzen wyparzony czeka.

Konwalianka, tak, dajesz dzieciaczkowi ten korzen do gryzienia. Oczywiscie nie mozesz go z tym zostawic samego. Pod wplywem gryzienia uwalniane sa olejki znieczulajace.
 
A to i ja się przywitam jak mała usnęła... my dzisiaj już po badaniu krwi... nie było najgorzej w porównaniu do poprzedniego razu... udało się, tym razem, że krew poleciała po pierwszym włuciu i nawet po chwili mała się uspokoiła i patrzyła jak krew leci do próbówki:)
I u nas nocki jakoś gorsze (co nie znaczy, że złe ale gorsze od tego co było standardowo...). A do tego jakoś rytm dnia się małej rozlegulował, i nie za bardzo wychodzi mi jej dokarmianie bo albo dopiero co zjadła z piersi, albo zaraz już chce spać albo wstała i już jest bardzo głodna więc tylko pierś toleruje... a w piątek szczepienie i kontrola wagi u lekarza...
Widzę, że o powrocie do pracy i zwolnieniach piszecie... No mi macierzyński kończy się już za tydzień... a potem zaległe urlopy do połowy stycznia no i wszyscy w pracy mi mówią, żebym olała wychowawczy i poszła na zwolnienie ale ja tak nie potrafię jak nie ma powodu... więc pewnie będzie wychowawczy na ile damy radę... chyba, że w trakcie urlopu się rozchoruję to z wielką chęcią ten urlop wydłużę... A zwolnienie na wychowawczym to chyba jak i na macierzyńskim - niczego nie zmienia...
 
Dzień dobry!!!

My już po 2godzinnym spacerku, zimno, jak chole.ra, ale dla dobra Dawidka, mogę sobie nawet uszy odmrozić;)

Mój mąż pracuje dzisiaj z domu, więc będę miała pyyyyszny obiadek:))) ZAPRASZAM!

U nas noc przespana, dziekuję Bogu za Osanit! ;)

Dziewczyny, czy łapią was skurcze łydek? Matko! ja wyrobić nie mogę, ledwo z tego spaceru wróciłam, jakas masakra!

Teśka,
ja moją teściową postawiłam przed faktem dokonanym, zadzwoniłam, powiedziałam, że mamy impręzę i że musi przyjechać zająć się Dawidkiem, także w piątek przyjeżdża z Łodzi;]

Marzenko, dzięki!

Aneta, zawsze możesz wziąć zwolnienie, jesli Ci coś dolega:) Dawidek śpi na podusi, takiej mega cieniutkiej i jest nakryty kołedrką.

Balkan, Konwalianko, nie martwcie się, minie, ja też popadam w doliny, a za chwilke jest dobrze:)

Miczko
, trzymamy kciuki za szczepienia! Bobik d poleciał;)

Wydrussia, Liliunia, buuuzi:*** Smok poleciał;)

Danusia, a bo z facetami, to gorzej, niż z dziećmi, bo dziecko to zapakujesz do samochodu i zawieziesz do lekarza;)

Asica, ja mam 10 kilogramów do zrzucenia:/

Wisieńko, Maqnio, bidulki moje kochane, niewyspane:****

MADZIA, Mala_monis, Kkasiula, witajcie!

Corin,
a to pediatra Ci zalecił ten korzeń irysa???

Ania, dzięki, że wspomiałaś mi wczoraj o tych dodatkowych dwóch tygodniach macierzyńskiego, faktycznie mam do 6 grudnia;) ale ginka i tak odwiedzę, uwielbiam tego faceta;)
 
Helol!!!fakt faktem duzo niezaszalalam bo bylam w banku ale jeszcze zalecialm do kumpeli na kawcie no ale tylko godzinka i z powrotem ale Nadi sie stesknila a niebylo mnie tylko godzinke:-)alez kochaaam tego szkraba;-)mala monis fajnie ze z kupkami oki,corin no ciekawi mnie ten korzen irysa psotka odpisuje na posty bo podgladam twego posta i mi sie przypona co komu mialam odp:tak:anetko moja tez na cieniuchnej podusi i kolderce,
 
reklama
Do góry