reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

he he he albo jesteśmy w grupowej ciąży :-D albo jak już pisałam to jakaś dziwna "norma" :rofl2:
Mam pytanko: do "ząbkujących" - ślinienie, jakby napuchnięte dziąsełka, a raczej takie spłaszczone jakby, pchanie rączek do buzi i tarcie dziąsełkami i np. moją rękę to mogą iść ząbki? płacze tylko tak do południa, ale to okropnie a wiezcorami spokój
 
reklama
Maqnio, no coś Ty?!?! a ja go wysyłałam zaraz po tym, jak dostałam od Ciebie, co za ***** z tego telefonu! Lovamy Was mocno!!! Jak noc? Dla Ciebie będą rogale kochana moja:*

Balkan,
kochana, napisz mi jeszcze tylko, z której cukierni chcesz:)
 
Maqnio, kciukasy za szczepienia &&&&

Asica, jeżeli jesteśmy w grupowej ciąży to przynajmniej nie trzeba będzie wątku zmieniać :)

Psota, a ja nie wiem, z jakiej cukierni... :) ale jestem pewna, że w tej, w której Ty kupujesz rogale są pyszne!
 
asica ja tam mysle ze ta ząbki prawie na bank, buzi
psota juz nic mi nie mów o telefonach, ja ma takie g.owno, ze szok, noc..hmm..pobudka co 1h - Rózia wraca na własciwe sobie tory..eh..co do rogali to az mi slinka cieknie, ale juz nie chciałam pytac czy na niedziele dla biednej i glodnej maqnio cosik zostanie, zebym nie wyszła na jakiegos niewychowanego głodomora:-D:-D:-D
sis kurcze przepraszam, cie ale ten dziadoski tel. mi sie rozladował...:*
 
witam

sto lat dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów

psotko strasznie się ciesze że z bioderkami ok i że uszkodzenia niegroźne
maqnio super że z małą lepiej
corin a jak ewa?
dodi zdrówka dla was
konwalianko tulę
wisienko ze szmerami na bank będzie ok a co do służby zdrowia chciało by się posłac parę długich ale cóz :-(
em ka to
miłas przygód ...:tak:
mailuj , magia , kkasiulka , margerita HOP HOP
asica to mogą byc zęby niestety taki stan może trwać dosyć długo

mały zasypia a zaraz trzeba się zbierać do lekarza:wściekła/y:
 
jeżeli to zęby i będzie to wyglądać tak jak teraz to damy rade...

100 latek dla wszystkich solenizantów :*

wisienko - z serduszkiem na 100% będzie ok !!!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki kochane za kciukaski dzięki WAM musi być dobrze. Ech ten mc bedzie mi sie ciągnąl dlugo aby do grudnia. Cmokam WAS.
Hm...... rogaliki.......... a ja śniadanka nie jadlam jeszcze.... mąż se jajeczniczke pichci a ja hm...... nie wiem co tu zjeść
May jak zasnąl o 7.30 tak Spi jeszcze ale coś mocno rękoma uderzal o materac i przez noc też <nie wiem co mu się snilo chyba mata albo rzeczywiscie skok przechodzi> buziam i lece se zrobić sniadanko!
 
Hej mamuśki,
dziś witam się nie wyspana. Nocka u nas totalnie do doopy. Pobudki co 1 godzinę i to z płaczem, a zawsze tylko się kręci i mruczy. Nie mogła cycka złapać, ciągle nim pluła... Jak udało mi się zasnąć to według młodej był już czas na kolejne karmienie. :wściekła/y: :szok:
Ranek podobny; jeść nie, bawić się nie, na rękach nie. Położyłam do łóżeczka leżała godzinę i przed chwilą zasnęła.

Doczytam was na raty jak panna Iga pozwoli.
 
Dobry :-D:-D:-D
u nas ok mała wstała dopiero po 5tej jeść teraz wlasnie zasnela :tak::-D
corin pełną parą to mało poewiedziane haha :-D:-D pytałam sis mojej i jej córeczkom 3jki i 2jki szły najpierw :baffled::-D
danusia moze ząbki ???? Moja wczoraj ryczała w dzień jak bóbr ;-)damy rade nawet moge nie spac nic a nic ale zeby małej było jak najlepiej &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za poprawę
asica u mojej to oznacza ząbki ....
zuzu szarlote dawaj hahaha buziaki słonko :-D:-D:*
i nie pamietam wiecej hihi buziam wszystkie mamcieeeeeeeeeeee
 
reklama
Orchi, jasne, że damy rade !!! Kawkę wpiłam i już jest lepiej, młoda się przespała i mam nadzieję humorek już będzie lepszy :-)

U nas dziś świeci piękne słoneczko :-) Dopiero po kawie je zauważyłam :-D Mam nadzieję, że i u was szykuje się słoneczny czwartko-piątek, bo przecież już jutro weekend :tak:
 
Do góry