reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psota krzesełko za 1400 zł haha a moje sliczne wymarzone kozaczki 700 to wolę 2 pary kozaczków:-p

Basieniak no to takie rozkąłdane ma teraz sens

Spadam moje drogie bo Mila jakby sie szaleju najadła:-D
 
reklama
Wrocilysmy ze spaceru. Lezymy sobie w sypialni i prowadzimy powazne rozmowy ;-)

Ja jeszcze nie wybieralam krzeselka do karmienia, ale jedno jest pewne, musi sie skladac na plasko, bo po posilku bedzie odstawiane.

Kupilam mlodej korzen irysu. Tyle sie naczytalam pochlebnych opinii na jego temat, ze postanowilam wyprobowac, a nuż jej ulzy w zabkowaniu ;-)

No i koniec pisania, mloda zwalila kupala. Ide ja przewinac :-)
 
Oooo 1sze słyszę o takim korzeniu :-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale mam nadzieję,że pomoże Ewci.Ja czasem tylko bobodentu używam ale lipa straszna :baffled: działa na 5minut :baffled:
 
Hej kochane, ja dzi s odebra lam wynik rtg, ale do lekarki idziemy jutro na 12.30.. napisz e wam wynik, nie wiem co to dok ladnie oznacza:

Obustronnie widoczne odwnękowe zgęszczenia okołooskrzelowe z obwodowym rozdęciem płuc-bronchitis
Widiczne pola płucne bez zmian miąższowych o charakterze naciekowym.
Sylwetka serca niepowiększona.
obwodowy rysunek naczyniowy prawidłowy.
Zatoki przeponowo zebrowe wolne.


I co sądzicie o tym?? bo ja si e naczytałam teraz i mam stracha, ze to jakieś ostre zapalenie albo nie daj bog koklusz! danuska twoja malutka miala zapalenie pluc? jak wygladal jej wynik rtg??
 
Ania, to taka plastikowa tarka
wisienko, foteliki na ogół są z regulacją oparcia, wiec i na teraz mogą byc.. mnie sie one podobają co nie znaczy, ze kupie.. podobno tesciowa chce sie rzucic, wiec kto wie..
corin a gdzie ten korzen kupiłas?

nas do okulisty wysłał pedatra bo maly ma zeza, to u dzieci normalne, ale do 3m-cy.. u nas niemal juz 5 a zez został.. im szybciej zacznie sie działac tym wieksze szanse na sukces..

ja nie wien czy to po szczepionce, ale mały jest nie do zycia.. usnał dopiero na rekach..
 
My po 3 godzinach spacerowania odpoczywamy. Młoda bawi sie w łożeczku, a ja mam chwilę na bb. Potem tak jak Orchi mam w planach wariacje na łóżku z młodą. Uwielbiam się z nią wygłupiać i przytulać :-)

Dodiś,
ja samego wyniku badania nigdy nie widziałam ale tak jak mi lekarze tłumaczyli to widoczne zagęszczenia świadczą o zapaleniu. Iga miała zgęszczenia w płucach. Ale kochana tylko lekarz może ci powiedzieć co to tak na prawde, więc nie nakręcaj się!!!

Corin, uuu to z Ewuni kawał człowieka już :-) oby ten korzeń jej pomógł :tak:
 
reklama
Do góry