reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

dziewczyny moze odbiegne od tematu troche ale powiedzcie mi jak sie dodaje opis zeby byl jedne do jednego zdjecia, tak jak to wy dodajecie. Ja zawsze musze dac opis na gorze bo inaczej mi nie wychodzi :crazy::rofl2:
 
reklama
Psocia rozbudzasz moją wyobraźnię, mmmmm..... mniam!
Emka ja normalnie pisałam wstawiając entery...
Ja z kolei nie wiem jak na FB zrobić, żeby opublikować 3 zdjęcia na raz (tak, żeby były widoczne?)

Kochanieńkie padam z nóg, idę śnić o serniczku Psoci:-p
 
Ostatnia edycja:
My po usg bioderek, trwało to moze z 3 minutki, ale wszystko w porządku... 3 takiech maluszkow była, jeszcze opoznienie było:) jedna kobietka była ktora urodziła dzień po mnie synka:)

doczytałam w końcu, a teraz małż mnie pogania:)
 
reklama
Poszłam na chwilę (przynajmniej tak myślałam bo zeszło się prawie półtorej godziny) pokroić dynię a tu już parę ładnych stron... ale doczytałam co by rano nie mieć takich zaległóści;) a apropo dyni to kurcze aż odcisk sobie zdążyłam zrobić i zedrzeć od krojenia... w końcu mąż musiał skończyć... ale dynia była konkretna bo 8,5kg ale już mam pokrojoną na jutro na obiad i zamrożoną na kolejne 3 dwudniowe porcje zupy:)
Gocha gratulacje babciu;)
Wisienka normalnie identycznie eyglądacie na tych zdjęciach:)

No i tylko przyszłam i cisza się zrobiłą... nic... uciekam spać...
 
Ostatnia edycja:
Do góry