reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej dziewuszki,

My na 14 lekarza miałyśmy, lekarka kazała ją oklepywać, pokazała wszystko co i jak..gardelko jest czyste, ale że tak długo ten kaszel sie utrzymuje to skierowała na rtg,żeby zobaczyc czy w pluckach nie ma żadnego ogniska choroby.... od razu nam zrobili..opis będzie chyba we wtorek więc wtedy na kontrolę mamy isc... trzymajcie kciuki żeby był ok:)

A tak swoja drogą to pani w pracowni rtg, taka młoda kobietka byla zdziwniona że takiemu dziecku ma robic rtg, przeżywała jak nie wiem heh.. mialo ktores z waszych dzieci mialo robiony rentgen??

Bianka jak zasnęła po lekarzu gdzies o 14.30 to spała aż do teraz:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurde u mnie sytuacja nieciekawa tez z praca, bo pracy nie mam w ogole. Druga sprawa to ta, ze najchetniej juz bym jakas znalazla ale nie mam z kim zostawic malej, a za mala jest zeby ja dac do zlobka :baffled: matka D tez sie nie zajmie mala bo po 1 nie chce nawet gdyby mogla , a po 2 opiekuje sie drugim wnukiem co ma 9 miesiecy i mamy bledne kolo. MIeszkania tez nie mozemy mec poki nie bede miala pracy... i co tu robic?
 
Hej :)
ja znów tylko na chwilke, jakoś nie mogę się zorganizwać... Dziś była taka piekna pogoda, że pół dnia na spacerku. Zresztą to jedyny czas snu Iguni, ostanio nic po za tym w dzień nie śpi. Tylko w wózku ze 2-3 h i od rano do wieczora trzeba się z nią bawić.

Nauczyła się obracać z brzucha na plecy :-) i z pleców na bok jestem z niej taka dumna.

Buziole :***********
 
Hej:-) U nas lekarzowy sajgon cały dzień trwał. Byłam u endokrynologa, głupia łudziłam się, że będzie przyjmował wśród specjalistów, a nie internistów. A tam całe piętro ludzi chorych. A my z Łukaszkiem i ze Stasiem:-( Potem wysłałam małych z tatą na inne piętro, ale co już złapali to ich. Zgadnijcie - ile czekałam pod drzwiami???? 2h w LUX MEDZIE!!! I oczywiście jeszcze nie nadeszła moja kolej:wściekła/y: A my już musieliśmy jechać do alergologa. Jakimś cudem dostałam się do innego przypadkowego endokrynologa:crazy:
A u alergologa czekaliśmy - uwaga: następne 2,5h!:wściekła/y::wściekła/y: Dobrze, że chociaż dowiedziałam się, czego chciałam. Ale i tam przyszła chora kobieta. Kaszlała, kichała, Ech...
Idę Was poczytać.
 
Emka, ja sie nie zamienie bo mam taki sam egzemplarz, maly spi 4 razy po pol godz:confused:
Magia, o naszej sluzbie zdrowia nie ma co mowic...:wściekła/y:mam nadzieje ze z tarczyca ok, a jak alergolog? ja sie zastanawiam kiedy sie chodzi myslalam ze jeszcze jest za maly..
 
Corin moja mama jest na emeryturze ale tez pracuje, nie moze sobie od tak poprostu przyjechac na pol roku niestety bo chetnie bym skorzystala. Poza tym mamy zwierzaki w domu w polsce i nie mialby kto z nimi zostac. Na pewno przyleci w przyszlym roku na troche, moze na 2 tyg na czas wakacji.
 
Hej laseczki kochane :*:*:*:* i bąbelki :*:*:*:*: :-D:-D:-D:-D
U nas ok mała dziś na dworku spała długooooo az patrzyłam czy oddycha :szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D kurde bo to dziwne ,że spała tyle :zawstydzona/y::-D:-D:-D Powiem Wam,że miałam otwarty deserek no i jego trzeba zjeśc po 48h... więc ja dopadłam się do niego ale moja córcia ujrzała to i buzię otwierać zaczęła :szok::-D:-D:-D więc zjadłyśmy we dwie hahahahah masakra ja będę chyba miała ją i męża lepiej ubrać niż wyżywić hahhahaha
emcia
znam ten ból nie pracowania i tez myslę i kombinuję ale na najbliższe lata duppppaaa blada będzie z tego bo małej do żłobka nie oddam a mama moja też pracuje i nie da rady przyjechac na dłużej do mnie :-( przekichane normalnie :angry: a i ciesze się z kupeczki Nicole :-D :*:*:*
sis wisieńka fariatki jesteście czytałam i śmiałam sie w głos jak idiotka jakaś :-D:-D:-D:zawstydzona/y:
sesti ło matko chłopaku Ty to co masz jeszcze w zanadrzu hahahahaha :zawstydzona/y::-D:-D
balkan u mnie był ten sam problem ze spaniem w wózku aż podniosłam gondolę ;-)nie masz gondoli podnoszonej tzn w środku tego stalaża ??? mój wózeczek ma 3 poziomy podnoszenia więc nawet w zimę siedzieć będzie mogła tekże pewnie spacerówa ruszy na wiosnę (będzie chociaż ładna hahahhaha) :-D:-D
resztę buziam kochane przepraszam ale pamięc moja licha :zawstydzona/y::zawstydzona/y: :*:*:*:*:*:*:*
 
reklama
Aneta jaki zdolny ten Twój Filipek, super! Mówiłaś, że już dawno się podciągał i widzę, że ślicznie nóżkami się bawi. Cudny!
Anula ano alergolog u nas przyjmuje jeszcze mniejsze dzieciaczki. I dziwił się, że jesteśmy pierwszy raz:-) kazał mi jeść najpierw jajka a potem nabiał, żeby sprawdzić, czy Staś ma na to alergię:szok:

U nas też wycie w wózku, nerwowe pokrzykiwanie. Zero dawnego spania na spacerku.
Orchi nam podniesienie gondoli nie pomaga. Może dlatego, że Stasiowi ciasno wzdłuż i wszerz. Chyba na weekend spróbuję zmontować spacerówkę.
 
Do góry