reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej ho! :-)

u nas nocka "taka se" ale rano pospałam do 10 :tak: tzn do 9 nowego czasu - to lepiej brzmi :-) tylko kręgosłup mi wysiada, cholercia boli mnie przy każdym ruchu, zwłaszcza w nocy.

Pięknych macie tatusiów mamusie kochane ale mnie bardziej zaszokowały dzieciaczki - rany jakie to malutkie szkrabulki były hehe :-D:-D chyba muszę zajrzeć do naszych starych zdjęć żeby sobie przypomnieć

Maqnio no lepiej późno niż wcale ten Twój tatuś się zorientował :tak: może teraz będzie z niego jakiś pożytek ;-) a swoją drogą przygody macie że hej :-) a Ty w każdej odsłonie wyglądasz cudnie chociaż całkiem inaczej :tak:

ejjj a ja nie mam żadnej z Was na FB :-:)-:)-(
 
reklama
Witajcie kochane i babeleczki słodziutkie


u nas nocka w normie Klaudia obudzila sie o 6 starego czasu to 5 na nowy i trzeba bylo juz wstac

teraz malutka buszuje z tatusiem nie moze sie nia nacieszyc wczoraj przyjechal o 22 dopiero a mala juz spala

Maqnio nareszcie mezus docenil twoje nocne wojaze z corcia
Psotko malo masz problemow z choroba jeszcze przepuchlina tak mi cie bardzo szkoda kochana , mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze
Balkan, Magia ja ma 40 lat i tez nie czuje sie na tyle , wydaje mi sie ze jestem wiecznie mloda
Orchidea ,Milczka , Wydrusia ,Corin,Konwalianka Witajcie kochane i wielkie usciski dla was

Ja tez nie mam zadnej z was na FB chociaz zadko tam zagladam
 
marzenka słonko :*:*:*:*:*:*:* jej chyba zrobię i ja tych pierożków tylko prawie cebulki nie dam bo boję się jeszcze jeść cebulę :zawstydzona/y::-D:-D:-D Klaudusia :*:*:*:*:*
wydrusia​ dziękuję wysłałam zaproszonko już :*:*:*:*
 
Hej dziewczynki, dołączam do dobrych humorków!!

Nasz Alexik spędził dziś pierwszą noc poza domem - u babci! I to sam!!!! Ohhh umierałam ze strachu ale okazało się, że był super grzeczny i wszystko poszło gładziutko ;-)

Ja też nie mam wielu z was na FB :zawstydzona/y:
 
Heeeja!!!Balkan ja tez sie ciesze sie ze znalazlam sie sie wsrod tak swietnych mamusiek ja wy :tak:tak tak fb rzadzi ja mam od 3 miesiecy ,bym chciala was miec ale jakos sie wstydze was zapraszac bo moze sobie pomyslicie ze oooo ledwo zna a juz zaprasza:zawstydzona/y:ale mimo ze niepisze codziennie ale tylko co jakis czas bardzo z wami sie zzylam ,tylko niewiem czy wy myslicie o mnie w podobny sposob .poogladalam foteczki i mezow i dzieciaczkow i wasze i wam powiem ze normalnie tylko pozazdroscic :)a co u mnie ?maz poszedl z mala do tesciowej na kartacze i przy okazji na spacer ,mam nadzieje ze tesciowa da dla mnie chodz jednego mam taka chec ze jezor do ziemi:-pa Nadia przez ostatni czas tyle rzeczy sie nauczyla ze szok i to z dnia na dzien ,bardzo ladnie trzyma glowke z brzuszka tylko nie za dlugo bo sie zchytrzyla ze mozna sie przewracac na plaecki i robi to nototorycznie ,i do tego namietnie chce siadac ,i co najfajniesze bardzo duzo gada po swojemu ,teraz wiecej guganiem oznajmia niz placzem ,a to tak fajnie brzmi czasem jakbym miala kotka w domu tak sobie miauczy he he:)aneto wiem o czym mowisz ja ostatnimi czsy tez bylam wykonczona i psychicznie i fizycznie czasem brakowalo juz sil i nerwow ale staralam sie jakos dawac rade ,a ona mi to teraz odwzajemnia tymi coraz to nowymi umiejetnosciami,kochane pozdrawiam niedzielnie!!!
 
no tak kochana, byłaś jedną z moich "pierwszych" :rofl2:

w ogóle to chciałam powiedzieć, że niektóre z wam kompletnie różnią się w rzeczywistości z moim wyobrażeniem o was :-) często jak widzę was na FB to jestem w szoku, bo jakoś mi tak nie pasuje ta twarz do wyobrażenia o osobie. Co ta wyobraźnia wyczynia, nie prawda? :-D chyba, ze tylko ja jestem taka zryta, że wyobrażam sobie was, mimo, że nie widzę buziek :-D:-D

maqnio, sesti - fotki z tatusiami cudowne!!!!!!!!!!!! rozczulają...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry