reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wydrusia A Lilunia ma jeszcze te zastrzyki?
Marzenko ten naczyniak jest wypukły? Łukaszek ma do dziś, ale to jest tylko taka różowa plamka na czole. Wcześniej była ciemniejsza.
Psocia Silvia Dawidek jest kochany i ZDROWY. Cudownie!
 
Emka matko swieta to sie kobito wystraszylas wiem co przeszlas mialam tez tak samo jak ty od tamtej pory nie przewracam malej za zadne skarby swiata , brrr wystarczy jak jej tam reka dosiegne
Psotka moja tez tak spi jak Dawidek no kochane te nasze skarby

ide spac dobranoc kochane
 
A Iguśka dziś zaszalała, po kąpieli zasnęła koło 20 i po godzinie obudziła się wyspana w super humorku :szok::szok::szok: Pobawiłyśmy się, dałam cycka chce ją odłożyć, a tu kupa poszła, nosz... potem i tak nie chciała zasnąć. Musiałam ją u siebie w łóżku utulić i dopiero przed chwilką padła.
 
eh... :-( a teraz mi sie wybudzila po godzinie snu i jest taka rozbudzona ze nie wiem kiedy zasnie. Pewnie jej sie cofa to co polnela i dlatego ma taki zatkany nosek wodnistym katarem.

Magia dzisiaj znowu jej dalam soczku pomaranczowego ale o 13 mie wytrzymalam i wlozylam jej czopka glicerynowego bo sie juz tak meczyla, a pozniej spala caly dzien z malymi przerwami, tak jej ulzylo. Ale nie rozumiem w czym ma problem skoro kupa byla rzadka :/
 
Emka To faktycznie uporczywe te zaparcia ma... A ile już jej tego soczku dałaś? Może jeszcze nie zdążył zadziałać?
Psocia Lipcóweczki 2012? Uuuu, jak ten czas leci!
 
Emka ehh kurcze musiałaś się nieźle wystraszyć. Ja mam takie schizy od samego początku i dlatego nie obracam małego w wanience. Moge dostać ręką wszędzie to nie ryzykuje ;-)

spróbowaliśmy dzisiaj tego jabłuszka z hippa co nam przyslali. Ale Mały wcinał, aż mu się uszy trzęsły :-D
 
reklama

MAgia
Kilka lyzeczek, po troszku jeszcze bo nie chce jej zalac sokiem z calej pomaranczy. Moze jutro zaskoczy, dam jej troszke wiecej niz dzis.

Miczka no niby ja tez moge siegnac reka wszedzie ale Nicole uwielbia tak lezec bo wtedy rusza nozkami jak zabka jakby chciala juz plywac. A to sie stalo tez miedzy innymi z tego powodu, ze wanienka stoi w wannie (mamy taka duuuza okragla) i wchodze do tej wanny, kucam i ja kapie, a zawsze stawialam wanienke na blacie w lazience i kapalam ja na stojaco, ale mnie juz kreglosup boli od podnoszenia tej wanienki z woda kazdego dnia takze przestalam to robic no i masz ci babo placek :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry