reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wisienka ja jestem takiego zdania jak dziewczyny - warto spróbować... zresztą ja mam takie podejście ze wszystkim, że nawet jak sprawa wydaje się przegrana to uważam, że warto spróbować bo nic się nie traci a uwierz, że często się udaje...
No to zmobilizowałyście mnie dzisiaj i odkurzyłam i podłogi pozmywałam... Mała grzecznie w tym czasie siedziała w leżaczku i oglądała tv;) no i brzuszki porobiłam a co...
emi no właśnie z tymi brzuszkami to opinie są bardzo podzielone. Mi lekarz pozwolił i tego się trzymam bo mu ufam i nic się nie dzieje do tej poey więc i raczej nic się nie stanie...
 
reklama
nie no basieniak- szacun heh ja nic dzis nie zrobiłam poza zdjeciem pieluch z suszarki i wykapaniem sie ( no rzecz jasna cąły dzien sie małą zajmuję- no to chyb aduzo robię, co nie?:):)
 
sestina ale często mi się taka mobilizacja nie zdarza;) podłogi mopa to już dawno nie widziały... ale łazienkę zostawiam mężowi... obiecał, że dziś się nią zajmie...
 
Witam ,
Niedawno wrocilam z miasta i czeka na mnie pranie:-(kupilam malemu nowy smoczek do butelki, kolejny gryzak bo tych z woda nie trawi i dzinsy:-D
Wisenka mam nadzieje ze uda sie to jak najmniej bolesnie zalatwic...dobrze ze masz Pola
Alex wspolczuje, uwazaj teraz a maly ma sliczna czapeczke:-D
Wydrusia wazne ze cos pije, Zdrowka!
Sestina, Pippi pisala tylko ze urodzila i od tamtej pory cisza, tez kiedys o niej myslam, tak sao Aneta zamilkla:confused:
Renia canpol ma okragle nijak nie przypominaja sutka ale mozesz sprobowac kosztuje z 5 zl,sprobuj tez lovi moj ten ma tak smo smoczek do butelki. Moj zalapal sam od razu i chyba kazdy mu odpowiada:-D
Dziub, Kkasiulka rozumiem was mam tak samo...ale cierpliwie czekam. Teraz w nocy on karmi malego po ostanich akcjach ale nasze relacje pozostawiaja wiele o zyczenia...
Ja mam problem z malym wogole nie chce herbatek, wody tak samo a musze go przepajac.Codziennie jest placz i plucie w rezultacie daje lyzeczka
 
basieniak obiecał powiadasz? mam złe doswiadczenia z obiecywaniem przez meza hahahah
Anula dzięki, mam nadzieję, że wszystko u niej ok a co do relacji - ja powinnam swojemu wytoczyc wojnę za jego lenistwo ale zwyczajnie jestem za miękka. Poza tym jego to okresowo nachodzi apotem jest ok.Ogólni enie moge narzekac ale sa chwile ze nóz sie w kieszeni otwiera....Anula życze owocnego docierania się- bardzo młodzi jestescie...u nas na poczatku nawet talerze się tłukły:)
 
Ostatnia edycja:
Sestina mam nadzieje ze dorosnie ale z drugiej strony mamy praktycznie 23 lata wiec wypadaloby miec juz cos w glowie a nie tylko zabawa, koncerty czy gry...Co do sprzatania Ł czasami sie za to bierze ale ja wole sama bo on nie sprzata tak dokladnie no i robi to tak powoli ze az cos mnie trafia...juz wole miec balagan niz posparzatne niz chodzic i poprawiac po nim ,on nawet nie pamieta co w jakiej szafce jest:dry:
Basieniak kupa roboty, ja dzis tez musze bo jutro beda moi rodzice(kontakt nam sie zepsul a Ł ma 2 lewe rece i ojciec obiecal zrobic)
 
Wisienko tule mocno i mam nadzieje ze problem szybko sie rozwiaze.
Dziob kurka może lepiej porozmawiajcie. Tule
Alex oj ale się narobilo. Zdrowka zycze
kkasiula tule

alessandro dzisiaj jest strasznie marudny. nic mu nie pasuje. wlasnie poszedl na spacer z tatusiem. a ja cos zakatarzona i gardlo pobolewa:wściekła/y:
 
Alex, oj nie zazdroszczę bólu :/ Igunia wczoraj też pierwszy raz śmiała się w głos. Brałam ją na ręce, robiłam samolocik i dotykałam jej brzuszkiem mojej głowy. Sama się zdziwiłam słysząc śmiech. Suuper uczucie.
Basieniak, nie jesteś sama z brakiem organizacji i systematyczności...
Madzia, brawo dla Filipka za obrót. My jeszcze czekamy na ten dzień :)
Balkan, podziwiam za wytrwałość w ćwiczeniach :)
Renusia, ja "uczyłam" Igunie od 2 tyg życia, a załapała tak koł 2,5 miesiąca. Po prostu dawałam jej smoka przed snem wieczornym i drzemkami w dzień, ale i tak często daje pierś do pocyckania. Ona jest jeszcze malutka i potrzebuje bliskości przy cycku,a ja też tą bliskość lubie i nie zamierzam jak na razie jej tego zabraniać.
Emi, mam to samo :/ ale juz chyba czas na moja walke zw sldyczami, a łatwo nie bedzie, bo to moja milosc :zawstydzona/y:
Wiesienka, co za historia, co za drań :wściekła/y: dobrze, że masz Pola i razem przez to przejdziecie :-)

Wczoraj troche poćwiczyłam grają w kinect ale zawsze to coś i dziś mam zakwasy. Dziś już jesteśmy po 3 h spacerku i jeszcze nie zjadłam nic słodkiego ;-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
Cześć wszystkim mamuśkom i maluszkom... Wpadłam się tylko przywitać, Raczej nie nadrobię tego co nadrukowałyście bo jest tego ogrom! :-) A tak poza tym jestem po rozmowie z szefem i wygląda na to, że moja kariera zawodowa dobiega końca. Jutro mam rozmowę z kadrową w sprawach formalnych. Planowałam jeszcze w tym roku wrócić do pracy (umowę mam do 31.12) ale chyba nic z tego.\
 
reklama
witajcie kochane


dopiero weszłam , bylismy dzisiaj na szczepieniu , malutka dostała skierowanie do dermatologa do szpitala do katowic bo powieksza jej sie ten naczyniaczek na uszku i zrobic sie zastrupiony , zaniepokoiło ja to i wyobrazcie sobie najblizszy termi na maja to zwykła kpina , ale obdzwoniłam gdzie sie dało i mamy wizyte na 14 listopada tez w katowicach m mała szczepionke znosi super jak by jej nie było spala tylko duzo wiecej jak zwykle , teraz sie obudziła i gada do zabaweczek mój kochany aniołek jak zwykle grzeczniutka

Ide was poczytac co sie dzieje
 
Do góry