reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hello!
No i co? Mamy wtorek a ja mam zaległości :p Rodzinny weekend, wczoraj odwiedzinki u koleżanki i znowu mam zaległości ech, powinnam się przyzwyczaić.. Więc dziewczyny, odpisuję z opóźnieniem i na raty (wybaczcie!):
Magia - dobrze, że wzywasz lekarza, niech się lepiej Stasinkowi przyjrzy. Mam nadzieję, że nie rozwinie się nic poważnego. I mam nadzieję, że z tatą wszystko dobrze!!!!!!
Corin - to przykre co piszesz o teściowej.. ech.. starość.. lepiej żeby starszaki takiej babci nie zapamiętały..
psotka - Ty łobuziaro :)) ale chyba fajnie czasem pośnić o jakimś obcym nieznanym przystojniaku ;)

no to na razie tyle, zostało mi jeszcze chyba z 15 stron :/
buziam
 
reklama
emi u nas cycolenie 7 razy dziennie dzisiaj jadła o 7;9;12; i dalej co 2h bedzie plus jakies 3-4 nocne o 20;24;3;5 no i co do czasu jedzenia to u nas ok 15min z obu piersi. Najbardziej mnie niepokoi jak młoda zasypia zbyt szybko przy jedzeniu bo potem burzy to harmonogram karmien i wówczas mam wiecej karmień.

młoda spała przy vivie 50min :-D
 
A ja Mailujka nie mogę coś namówić na jedzenie. Pręży się i nie chce po kilku minutach. Nie zmuszam bo widzę po waszych wpisach, że to jakiś etap. W 3 miesiącu mleko się zmienia więc niedługo się ta zmiana skończy, następna w 6mcu ;-)
Corin jest wiele miejsc, gdzie teściowa może żyć. Ale chyba naistotniejsze by ustawić ją lekowo. Wbrew pozorom może za jakiś czas okaże się, że dzieciaki skorzystają na tym, że to widziały. Nauczą się doceniać zdrowie i rodzinę. A to nie jest zbyt częste w och wieku.
Wydrusia ksywka się podoba. Tylko wychodzi z niej małylujek ;-) Kciuki za Liliankę:-) Chciałam napisać Miłoszka, kurka jak już zapisałam sobie na twardym dysku, ze to on to ciągle się mylę.
Magia @@@@@@@@ za walkę z wirusami
Emcia Nicola jest wychowywana w inne szerokości geograficznej i ma pomarańcze zamiast jabłek. Ja bym lekarki posłuchała
KOnwalianko. Krzyś robi teraz większą kupkę co 3-4 dni, ale niemal przy każdym przewijaniu jest mały jej kawałek.
Psotko to najwyżej hurtownię założysz sprzętów;-)
Emi my jemy średnio 5 razy na dobę. Z 10 godzinną przerwą nocną
Krzyś ciągle ssie kciuk :-( Co mam zrobicć. Smoka nie rusza nadal. Czasem mu dam do rączki by ją zająć to go trzyma
 
Cześć Mamuśki i Dzidziolki :-)

Nasza Konwalijka to przemiła dziewczyna, bardzo fajnie nam się rozmawiało. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać w tym tygodniu. Filipek jest cudnym chłopcem, radosnym i szczęśliwym. Ma świetną mamę. I dziękuję Ci kochana za komplement, a to mnie zaskoczyłaś....

Takie jesteśmy gapy, że nie zrobiłyśmy ani jednego zdjęcia!! :szok::szok: Teraz to już musisz przyjść jeszcze raz :laugh2::-p:-)

Buziaki dla Was :happy2:
 
Mailuj, wiem. Poniekad masz racje, jednak ja sie boje z nia przebywac. Nie raz mi grozila, a skoro potrafila sie rzucic na doroslego faceta i 3 osoby musialy ja powstrzymywac, to ja jednak wole nie ryzykowac i nie mieszkac z nia, zwlaszcza ze w domu jest niemowle. Nie mam gwarancji ze nagle nie wpadnie do jej do glowy w srodku nocy ze ktores z moich dzieci to szatan wiec je zwyczajnie... Nawet nie chce myslec o tym, tymbardziej ze kazala mi ich dobrze pilnowac.

Ja jestem przerazona i moj maz rowniez. Nie mielismy pojecia ze to jest az tak posuniete :-( poki co jest w szpitalu.


Wydrussia, czyzbyscie juz cos dzialali? :-)
 
Mailuj, wiem. Poniekad masz racje, jednak ja sie boje z nia przebywac. Nie raz mi grozila, a skoro potrafila sie rzucic na doroslego faceta i 3 osoby musialy ja powstrzymywac, to ja jednak wole nie ryzykowac i nie mieszkac z nia, zwlaszcza ze w domu jest niemowle. Nie mam gwarancji ze nagle nie wpadnie do jej do glowy w srodku nocy ze ktores z moich dzieci to szatan wiec je zwyczajnie... Nawet nie chce myslec o tym, tymbardziej ze kazala mi ich dobrze pilnowac.

Ja jestem przerazona i moj maz rowniez. Nie mielismy pojecia ze to jest az tak posuniete :-( poki co jest w szpitalu.

Corin, to straszne co piszesz!! A nie doczytałam, na co choruje?? Wcale Ci się nie dziwię, a też byłabym przerażona.....
 
Hej.Widzę że wiekszość ma problem z karmieniem. Michałek też nie chciał jeść jakiś miesiąc temu.Miał tak samo jak wasze dzieciaczki. Jedynie w nocy jadł na śpiocha. W ciągu dnia za to był głodny i darł się że mąż w stoperach chodził:-D. Przystawiałam go ze 30 razy na dobe do cyca ,a on ssał dosłownie mnute i koniec. Lekarka powiedziała żeby ściągać pokarm i go z łyżeczki karmić i jakoś się do tego pzekonał. Po 2 tygodnich tej męki wkońcu je w miare dobrze. Dziewczyny doradźcie co zrobić żeby mieć więcej pokarmu,bo ostatnio zaczęłam odciągać w tym czasie co mały je zupke i udaje mi się "udoić" laktatorem ok 40 ml. Przez to niejedzenie Miśka to mi się całkiem rozregulowała laktacja. Boję sie że całkie mi pokarm zaniknie. Chciałabym jak wrócę do pracy i małemu zostawiać na jedno karmienie czyli ok 150.
Corin witaj w klubie u nas też pierwsza wyszła gorna lewa jedynka.
Dla wszystkich chorowitków zdrówka. My na szcęście już zdrowi i w piątek do szczepienia idziemy.
 
Kkasiulka, caly czas byla wersja ze ma alzhaimera i tak tez byla prowadzona. Jednak ostatnio nagle jej stan sie pogorszyl. Okazalo sie ze Jest chora psychicznie. Juz wczesniej byly tego symptomy, ale lekarze zrzucali to na karb alzhaimera. W niedziele miala potworny atak i pogotowie zabralo ja na oddzial. Robia jej wszystkie badania i okaze sie co to.
 
reklama
My jesteśmy już po wizycie u pediatry, Dawiduś osłuchowo czyściutki, gardło piękne, tylko ta wydzielina mu zalega w gardle, mam go oklepywać, oklepywać i jeszcze raz oklepywać, jak powiedziałam pani doktor, że dzisiaj w nocy co pół godziny go oklepywałam, to się zaczęła śmiać i mówi, że bez przesady;)

No to chciałabym jeszcze dzisiaj usłyszeć dobre wieściu kardiologa, marze o tym!

Malamii, pewnie, że fajnie;) A Łobuz to ja jestem stąd Psota;)

Mailuj, nie będzie wyjścia, albo inne dzieci obdaruję;)

Wydrussia, a już się staracie?

Kkasiula, Konwalianka, cudnie, że Wam się spotkanie udało! :)
 
Do góry