reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej, wpadam dosłownie jak po ogień. Może was doczytam wieczorkiem (jesli dam radę, bo druuukujecie że hej ;-) )

Ewuni rośnie ząbek. Jeszcze się nie przebił, ale widać juz twardą białą kulkę na dziąsełku. Tylko jakoś tak dziwnie, bo to lewa górna jedynka. Myslałam, że pierwsze idą dolne zęby
:confused:
Kciuki za wszelkie dzisiejsze szczepienia, wizyty u lekarzy, rehabilitacje itp :-) No i ogólnie, miłego dnia dla wszystkich, a chorutki niech się zbierają szybciutko, żeby was nie męczyło.
 
Ostatnia edycja:
Anula, danuska - W 8 m-cu miałam 2 stopień dojrzałości łożyska, ale lekarz stwierdził, że nic się nie dzieje. Wody zzieleniały i zgęstniały, skończyło się to hipotrofią i zakarzeniem bakteriami e-coli:angry:

lekarz zamiast dopilnować żebym urodziła wcześniej, dopuścił do tego, że urodziłam po terminie
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuśki danuska jak ja Cie dawno nie widziałam buzi dla malutkiej i trzymam kciuki za szczepienie ja zawsze sie boje tego dnia hehe nie wiem dlaczego. Balkan wszystko bedzie dobrze dostawiaj małego czesciej do piersi my walczilismy z katarem 3 tygodnie:baffled:ale obylo sie bez antybiotyku i innych sensacji.
Corin gratuluje ząbka heh super.
 
Asica ja lezlalam w szpitalu 3 razy w tym tez raz po terminie ciagle mowili ze lozysko jeszcze moze byc ale nagle 5 dni po termine przestalo pracowac naszczescie wtedy zaczelam rodzic a wody tez mialam zielone i geste ale szybko wyszlismy pewnie dlugo takie nie byly, wazne ze wszystko dobrze sie skonczylo:tak:
 
Dzień dobry Mamusie!

U nas noc, jeśli chodzi o karmienie, standard-super, za to Dawidek całą noc się wiercił i kopał nóżkami w materac, ale przy tym wszystkim spał, nie wiem o co chodzi:/
Teraz Malutki śpi spokojnie. Na 12:40 idziemy na kontrolę do pediatry, Katarek już zażegnaliśmy, teraz jeszcze zostało charczące, zaflegmione gardło.

Asica, Danuśka, Anula, Balkan Sestinko, Corin, dziękujemy za kciukasy, wizytę mamy na 18, jak tylko wrócę do domu, napiszę co powiedział kardiolog.

Em_cia, ja bym rozcieńczyła:)

Wydrussia, bidulka z tej Twojej Lilki, zdrówka!

Asica, Mój synek wypija od 750 do 900. Wczoraj było tak: 3:50, 7:40, 11:40, 15:40 i 19:50. Wypada jedno karmienie w nocy. Nie wyobrażam sobie, żebym miała mu nie dać, jeść jeśli jest głodny:)
Boziu, to też swoje przeżyłaś z maleństwem…

Danuska, my też musimy chodzić do audiologa, jaki jest u Was powód?

Renusia, to faktycznie,,mądra” ta pani…

Sestinko, ale bym sobie zjadła takie bułeczki cieplutki, tylko nie spalone;)

Anula, U nas śpioszki i pajacyki też już na 74, ale jeansy, bluzy i koszule 68:) Ja już ścięłam prawie 30 cm włosów i dalej długie się walają, chyba na łyso się ogolę;)

Balkan, zdrówka dla Mateuszka!

Basieniak, robie dokładnie tak samo, wyciągam i wyciągam te włosy i końca nie widać;) Chociaż po capivicie jest już lepiej.

Margeritko, witaj!

Trzymamy kciuki za wszystkie wizyty, szczepienia i życzymy zdrówka choruszkom.
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane ja już po lekarzu i po zastrzyku... :crazy: niestety nie obyło się bez :-( Niunia jeść nie chce :-( na siłe jej daje... o 24 wypila 150ml ok 7.30 wypiła 20ml i teraz 60ml ale międzyczasie dałam jej herbatke i też 20 ml popiła... Moja Bidulka:-(
 
reklama
Do góry