reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ania, no z moim apetytem to nic nie wiadomo, najwyzej polece kupić następne:)

psotka, to juz mamy dwojke grzecznych lipcowych dzieciaczków:) moja tez pieknie spi:)

uciekam sie 'robić" bo w pizamie siedze, a o 12.30 po Misie juz trzeba isc. to do zobaczonka!
 
reklama
Witam ja na chwile bo nadal meczymy sie z zabkami, pomaga tylko nurofen ale daje go tylko przy mocnym placzu. noc fatalna czesto sie budzil i plakal, ledwo zyje:-(
Maqnio nie mam pojecia jak dajesz rade,&&&&&&&&&
Orchidea 100lat,100lat...;)
Aleksandra a Ty nie masz dzis urodzin?jesli tak to zycze wszystkiegi NAJ;)
I juz musze konczyc bo marudzi strasznie, mam nadzieje e niedlugo powroce do Was
Trzymajcie sie cieplutko;*
 
Anulka - ja mam urodzinki za 8 dni - 18 października :) Ale przyjmę życzenia "na zaś" :) więc dziękuję bardzo :) i 18 Alexik kończy 3 miesiące :)

dodi to Ty mój rocznik... a weeeee... czemu więc ja tak staro wyglądam!!! ???? :p

aniaa23 - oby oby ;) mój to raczej płakac nie będzie ale oby spał bo w innym wypadku będzie chciał siedzieć i podziwiać świat... a te ponad 7 kg to mi sie nie widzi całą mszę trzymać :D
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja już nie tak porannie;)
U nas noc nie najgorzej, choć trochę walki z kupą rano było... może melon nie za dobrze podziałał... na wszelki wypadek jednak tego nie będę wprowadzała;)
Mailuj ja też znam te zabawy przy jedzeniu, a jeszcze najlepiej wtedy się główką na boki kręci co by jak najbardziej się umorusać;) może maseczkę mleczną robi czy coś takiego;)
Maqnio moja małą generalnie nie wydaje się być wrażliwcem bo ogólnie ciszy w domu nie ma i jej nie przeszkadza, wśród ludzi też jest bardzo grzeczna aż wszyscy się dziwią... tylko ta nagła reakcję na nagły choć nie koniecznie bardzo głośny dźwięk. Może to jakiś skok czy etap...
 
Sluchajcie jeszcze oka nie zmruzylam... Zadzwonilam do zony mojego ojca (ma urodziny) zlozylam zyczenia i pytam czy wszyscy zdrowi, bo chcialam sie z mala wybrac, a ona w placz. Okazalo sie ze jej ziec w piatek wyladowal w szpitalu. Gosc ma 35 lat, zdiagnozowali mu ciezkie ostre zapalenie trzustki, niewydolnosc nerek(wlasciwie nie pracuja juz ) i wode w pluchach. Nadle go poskladalo w piatek w nocy. Lekarze nie wiedza czy z tego wyjdzie, wczoraj kazali im sie przygotowac ze on w kazdej chwili moze umrzec. Poprostu jakis koszmar. On ma dwoje dzieci piecio- i trzyletnie. Teraz sa u niego w szpitalu a ja chodze cala w nerwach. Kazalam zeby mi zadzwonili jak cos bedzie wiadomo konkretnie.

Przepraszam ze na taki temat na forum dzieciowym, ale jestem w szoku poprostu jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane, u nas dzis nocka jakas koszmarna tzn bez płaczu i marudzenia za to mała była mega pobudzona od 2 do samego rana!!!!Gadała, piszczała, machała wiatrakami o mamo!!!!nie wiem czy była tak pobudzona tym ze sporo w dzien pospała czy juz zaczynamy skok 14 tyg.Istne szaleństwo....dopiero przykimała....ide Was poczytać...
 
Corin bo to jest szok. Ale może nie będzie tak żle. młody organizm ma szansę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |Ci faceci to nigdy nie naucza się ze lekarz to nie wróg.
Krzys też dzisiaj obudził się o 3:szok: zdziwiłam się bo myśląc,że bedzie spał jak zawsze siedziałam do późna i oglądałam wyniki. Dziś mamy 3 miechy :-)
Basieniak małe mleczna SPA;-)
Orchi to ja Ci życzę 101 :-) I dużo zdrowych dzieci:-)
Maqnio @@@@@@@@@@@@
Ciekawe jak Wisienka z chrzcinami. Wpadłabym do niej na dobre jedzonko :-)
 
maqnio a jak zbierasz mocz że nie możesz? Ja przykleiłam woreczek, załozyłam pieluche i po ok 40 min zdjełam i wystarczyło do posiewu i badania moczu
 
reklama
alex, wlasnie jak patrze na te zdjecia Waszych dzieciaczkow to mi sie takie duze wydaja a moja przy nich taka mala;-) Ale to nawet dobrze bo tak jak piszesz takie male lepiej sie nosi:-D moja pewnie troche ponad 6 kg wazy, dzisiaj sie dowiem dokladnie:)

Psotka, bardzo chetnie sie z Toba spotkam, tylko teraz auta nie mam, bo mąż mial stluczke swoim i teraz moim sie wozi do pracy... Ale busem tez moge dojechac:tak:
 
Do góry