reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin staram się wierzyć, ale strach mnie ściska za gardło. Mam nadzieję, że to tylko lekkie zapchanie naczynia i wystarczy przedmuchanie.
Laleczka słodka:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magia, trzymam kciuki za Tatę &&&

Orchidea - STO LAT!!!!!!

Miczka, my jeszcze nie jechaliśmy dalej z Mateuszem niż nad Zegrze - a to jest ze 30 km.... nie muszę to nie jeżdżę, gdyby nie było innego wyjścia też bym się stresowała....

Corin, smaku żeś narobiła tym chińczykiem - ja niby już wszystko jem, ale wszystko przygotowane domowo, żebym wiedziała, że świństw nie ma, a w chińczyku to same świństwa.... :) ale za to może sushi któregoś dnia zamówimy.... albo sama zrobię....

No i mam nadzieję, że z przyszywanym szwagrem wszystko będzie w porządku....

Byliśmy dziś na 1,5 godzinnym spacerze..... brrrrr..... niby 12 st, a ja żałowałam, że czapki i rękawiczek nie wzięłam - szalik miałam.... a Mateusz spał, potem troszkę ponarzekał, ale w taki ziąb to przecież nawet na ręce go nie wezmę.... łochydna pora się zaczęła.... :(

no i hurtowo trzymam kciuki za wszystkie wizyty i szczepionki - my jutro, jak Magia mamy ortopedę - mam nadzieję, że bioderka się normalnie rozwijają i będziemy mogli sobie darować pieluchowanie, bo ja nic innego nie robię tylko piorę i prasuję obrobione w trakcie pieluchowania tetry.... :)
 
Dziękuję kochane za miłe słowa!!!!!!

Magia, Corin - oby wszystko się ułożyło!! &&&&&&&

balkan - jeeju, ja już na sushi byłam, nie wytrzymałam :zawstydzona/y::-) ale moja koleżanka tam pracuje dlatego wiem, że wszystko jest świeżutkie bo świństwa by mi nie wcisnęła!! mniam mniam, tak się najadłam, że aż brzuch bolał :-D:-D pazerna jestem jak nie wiem kto :-D

maqnio - no ponoć, ale trzeba wierzyć, że to w końcu minie bo oszaleć można z taką dłuższą perspektywą nieprzespanych nocy...

marzenka - aha, no to zmienia sprawę, myślałam, że on w wieku córki to jeszcze mógłby się przestraszyć... ale skoro on prawie 30 lat ma... hmm nie rozumiem czemu go to tak przeraża!!! Przecież skoro mieszkali razem to musiał ją kochać i chyba myślał o jakiejś wspólniej przyszłości... dziwne... :eek::eek::eek::eek:

konwalianka - nie ważne ile ma sie lat tylko na ile się czujesz!!! Mozna mieć 20 i być marudą, zmęczoną życiem a można mieć 50 i być młodym duchem! :-) udanej podróży, na pewno minie błyskawicznie!!

aniaa23 - no rzeczywiście, Alexik spory jest :-) położna która odebrała poród stwierdziła, że wygląda jak 2 miesięczne dziecko :szok::eek: to jak wygląda teraz hihihi :-)

mailuj - gratulacje dla Krzysia, boże jak ten czas zapiernicza!!!! :szok:

orchi - 100 lat albo i więcej :-)

wisienka - skoro nie piszesz, znaczy pewnie, że chrzciny idą pełną parą i zabawa jest udana! :cool2:
 
Jestem))) Pol dziś miał wolne więc ja odsypiałam te nocne karmienia Mili przez pół dnia. Mam nadzieję, ze zacznie tyć i zacznę ją tego oduczac bo juz budzi się sama co 3 godziny a to skutkuje u mnie snem w nocy 4-5 godzinnym z przerwami. Jak ją nakarmię i położe to sama potem nie mogę zasnąc a jak zasnę to ona się budzi i tak w kółeczko. Chrzciny bardzo się udały. W kościele Mila była spokojnai spała tylko samą ceremonię przepatrzyła i zaczepiała księdza i ministrantów. No a potem poczuwała z godzinke i spała z przerwa na karmienie cały prawie czas. Widocznie goście ją meczą:-D
U nas prawdziwie jesiennie. Zimno, mokro i dzis juz nawet cienszy kombinezon był w uzyciu. Mamy wyniki badania moczu ale tylko ogólne i jest w porządku. Reszty badań jeszcze nie ma. Mila zaczeła jesc i mam nadzieję, że tyje.
Niestety was nie nadrobię ale postaram się wpadać częściej o ile znów mnie depresja nie dopadnie. Chwilowy odskok od forum dobrze mi zrobił.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i dzieciaki


Obiecałam pokazać torcik
 

Załączniki

  • IMG_2985.jpg
    IMG_2985.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie u endo, tarczyca do wywalenia, nie zgodziłam się na operację, nie zostawie na tak długo Dawidka, poczekam aż będzie większy.

Dziewczyny, kupiłam małemu karuzelę z cudami, a on jej nie trawi... ;) Za to dzisiaj dostał pszczółkę z zawieszkami i jest zachwycony hmm... chyba nie będę już kupowała mojemu synkowi ,,bajerów" bo ma je głęboko gdzieś, woli zwykłe zabawki;)

Wszystkiego NAJ dla 3miesięczniaków!

Maqnio:*** i dla mojej slodziuchnej synowej:*** :)

Magia, dziękujemy, jesteś kochana:)

Balkan, ja też baaaardzo żałowałam, że nie zabrałam czapki i rękawiczek, uszy myślałam, że mi odpadną;)

Corin, przez Ciebie robiłam dzisiaj sajgonki;)

Wisieńko, śliczny torcik:)
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuski,

Wisienko, piekny torcik! super że wszystko sie udalo! ale szcześliwa chrześcijanka:):) kurcze u was tak podnosi ksiadz maluszka?? u nas tak nie robia:) fajnie to wyglada:)

psotko, moze przemyśl to jeszcze, wiesz zdrowa mamusia dla twojego synka to najwazniejsze!! musisz byc zdrowa dla niego:):)
 
Ostatnia edycja:
dodis Dziekuję. Udało się na szczęście. A ksiądz podnosi maluszka i mówi do ludzi "powitajmy nowa chrześcijankę Emilie Julię" a ludzie bija brawo bardzo miłe.Wiem, ze nie wszedzie tak jest a to fajny gest. Jak tam u was?
 
Psotka pomyśl jeszcze. Bo jak to się wszystko ekstremalnie popsuje to wtedy nic nie da się zorganizować, ani do niczego przygotować. Polecisz na cito do szpitala i wszystko będziesz musiała zostawić z dnia na dzień :-( To jest cholernie trudne, ale Dawidkowi potrzebna jest zdrowa mama! Moja teściowa załatwiła to w 5 dni
Wisienko super, że tak wyszło:-) Torcik od Sowy oczywiście nas u Franciszkanów też tak dzieci podnoszą, ale ojcowie dzieci. Jakie Emilka ma ładne drugie imie:-)
:-)
Magia pomodlę się dziś za twojego tatę, jak Ci to nie przeszkadza.........
Dziewczyny czy wszystkie wasze dzieci przewracają się z brzucha na plecy? Bo zdaje mi się, że z Krzysia jest niezły leniuszek;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry