reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

alex ja tez sledze skoki;) i dzieki temu wiem kiedy moja ich doswiadcza a dzieje sie to ksiazkowo;)
a u mnie pryszcze jak pryszcze- jakies włoski na brodzie brr walczę pęsetą z nimi jak na razi e;)
sąsiad wlasnie wierci od 15 min wrrr ale o dziwo mała zasneła twardo i jeszcze jej nie ruszyło:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widze o kilogramach dzisiaj
Ja tam nie mam sie czym chwalic schudłam 14 kg ciazowych i jeszcze 9 mi zostało:-(
dziewczyny czy wasze maluchy tez jak siedza w foteliku albo lezaczku to podnosza sie i ciagna do siadania?
moja corcia braciszka za raczki lapie a on sie podnosi to chyba za wczesnie
 
sestina - maleńka przesłodka, kocham te ich minki luzaków - może się palić, walić a ich miny mowią po prostu NO STRESS :-) u mnie niestety nic nie idzie książkowo, gdyż moje dziecko jest poza kanonami. Już w ciąży tak miałam - nic nie szło tak jak powinno - a w szczególności na końcu - nawet brzuch mi do samego porodu nie opadł!!!!

Mały się budzi więc lecimy na spacerek i do sklepu bo wymyśliłam sobie, że dziś zrobię kolejne ciasto pianka budyniowa z malinami na kruchym cieście :-) trzeba się speiszyć bo mąż śpi po nocce może się wyrobię zanim wstanie! Jakieś mamusie chętne na ciasto?
 
dzięki alex, no te miny wynagradzaja wszyyyystko:)
mi na plusie 4-5 kg i brzuc jak Frankensztajn po tej cc;( zwłaszcza ze ciecie w pione brrr- prawie po omacku go smaruję
 
Witam w słoneczny dzień :)
Śliczna pogoda, czekam aż bąbel się obudzi i mykamy na spacerek :)
Nocka u nas w miarę: późna kąpiel o 22, potem cyc o 2:30 i następny o 6:30.

konwalianka - brawa dla Tymka! zuch chłopak :) szczepionka na żółtaczkę podobno jest bolesna.. a co Ty tak często biegasz do tego ginekologa?
Madzia - &&& za wizytę
silwia - Twojemu maluszkowi również należą się brawa za szczepienie :)
balkan - mój Mateusz ma superową huśtawkę od dziadków, która kosztowała masakrycznie dużo a on jak się tylko w niej znajdzie to zaczyna ryczeć :p i nici z bujania, mam nadzieję, że się jeszcze przekona bo szkoda by było.. tyle kasy.. i aż głupio przed teściami :/ Ps, ja też od kilku dni jem maliny i wydaje mi się, że mały je dobrze znosi.
alex - przeginasz z tym ciastem, ej! smaka tylko robisz.. a ja ostatnio to jem niemalże 24h na dobę :/ z kilogramów zostało mi jeszcze do zrzucenia 5!!

Idę przygotować się do spacerku, mam nadzieję, że Mateusz będzie spokojny! Bo on niestety nie zawsze śpi na spacerze.. i wtedy jestem trochę zestresowana, że go uspokoić nie będę potrafiła. A cyca jakoś nie szczególnie miałabym ochotę wystawiać na dworze..

buziam!
 
hej dziewczyny. A my dalej wisimy na przyszłych mamach.:-DNet mi klęknął i załapał dopiero teraz jak Mila zaraz wstanie. Więc w wielkim skrócie. Maciek na antybiotykach, do końca tygodnia w domu. Ma ropień w gardle i cały połamany bo go przewiało. Ja dziś już lepiej ale wczoraj ledwie żyłam i o 21 padłam spać. Mila noc przespała jako tako z 2 pobudkami. Już mniej marudna. I to chyba był skok bo robi ten manewr z nózkami w górę, głową w bok i probą przewrócenia się na brzuch. Strasznie się wkurza bo jej jeszcze nie wychodzi. No i lepiej trafia w zabawki, cały czas wali ręką kotka, którego ma w kołysce a na spacerze bawi się wiszącymi grzechotkami. Wszystko duzo bardziej celne niż ostatnio. Ale nie gaworzy jeszcze sylabami w stylu dada, papa itp. A wasze jak z tym gaworzeniem? Pamietam jak Maciek na swoich chrzcinach juz gaworzył tak właśnie i mój tata mówił, ze powiedział dziadzia:-DMiał wtedy 3 miesiace bez 2 dni.
malamii ja jadłam maliny od początku,
Niestety nie nadrobie bo Mila się budzi
 
Ostatnia edycja:
Ale jestem załamana czy zawsze cos sie u mnie musi dziac i wiecznie mamy pod górke , musze sie wam wyzalic bo mnie chyba rozerwie

Wczoraj sie dowiedziałam ze bede babcia jednak chłopak mojej córki nie byl i nie jest z tego faktu zadowolony kazał jej usunac ona sie sprzeciwila to z nia zerwal i wyrzucił z domu , dziewczyna chciala sobie cos zrobic dobrze ze sie w czas skapłam ze cos nie tak i wziałam ja do domu , nie spałysmy cała noc ona plakala a ja razem z nia , matko kochana jak mozna tak postapic z kobieta w ciazy co za znieczulica , pozałuje tego co zrobił w dwunasub
 
marzena bądź przy córce ( zapewne tak jest) i postaraj się ja uspokoić.Sama wiesz jak ważny jest spokój w tych pierwszych tygodniach. Może chłopak ( kretyn swoja drogą) jeszcze opamięta się....
 
reklama
Ha Mila zjadła i dalej spi:-D:-D:-D:-D
sestina jaki artykuł???
marzenka to kawał chama ten chłopak. Nie odpuszczajcie mu w żadnym wypadku. Niech bierze odpowiedzialnośc chociazby finansową.

Na zjazd tez sie pisze bo cholernie potrzebuję kontaktu z zywą materią i odstresowanie się. Zwłaszcza dziś... Pokłóciłam się z Polem i to ostro i się nie odezwę do niego słówkiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jak zwykle przez jego rodziców:no::no::no::no::no::no::no:

No i moje włosy są wszędzie a sa dłuuugie i placzą sie po prostu na wszystkich meblach, podłodze i nas...Nic z tym się nie zrobi bo to hormony :baffled:
 
Do góry