reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

basieniak mnie problem włosowy też nie ominął. skrócenie mi nic nie pomogło i wkurza mnie że wszędzie je znajduje :wściekła/y:a do tego mam boski komplet pryszczy na brodzie i walczę znimi od porodu chyba czas na jakiś sterydzik

magia wooooooooooooooow 21 kg a tak szczerze jesz coś ?zapraszam do mnie ja się tobą ,,zaopiekuję " bedziesz się kulac jak ja :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzia he he he:-) No właśnie marzę, żeby ktoś podał mi obiad:-) Widzę, że zgłaszasz się na ochotnika:-) Ja jestem łasuchem. Jak jest dobre jedzenie nie mogę się powstrzymać, jak takie jak teraz jałowe żarcie - nie mam apetytu. Ale jem sporo. Za to Staś pewnie za chwilę będzie ważył 10 kg:-) Chociaż on jest szczuplutki tylko taki duży. Szerokie barki, długi w tułowiu. Po tatusiu i braciszku:-)
I nie kłam, bo wcale się nie kulasz. Widziałam zdjęcie. Wyglądasz bardzo ładnie!
 
zdjęcie robione z daleka brzuch wciągnięty czyli wszystko do fotki wykonane:):)

masz super przemianę i ładnie chudniesz nienawidzę cię za to :-D:-D:-D
 
Madzia tia:-D Super przemiana? Przed ciążą nadwaga, problemy z cukrami. To tylko teraz chudnę, bo karmię. Przestanę i będzie jojo koszmarne, zobaczysz:-)
No muszę uciekać do szkoły po Łukaszka.
 
Ostatnia edycja:
włosy mi też wypadają - mój mąż ostatnio stwierdził z wielkim wyrzutem, żebym coś z tym zrobiła.... no więc mu powiedziałam, że jak mi powie CO to przez 2 tyg nie będzie musiał w nocy do małego wstawać.... :) pryszcze na brodzie też mam.... :(

Mateusz wczoraj dostał nową karuzelę.... no i zaintersowanie nią trwało 15 min.... :)

Magia, ja Ciebie też za te 21 kg nienawidzę.... :) choć mi na kg tak nie zależy, jak na wyglądzie.... a ten jeszcze mocno odbiega od normy.... zaraz będzie zimno a ja nie lubię w zaciasnych ciuchach chodzić, a nowych nawet nie mam zamiaru kupować....
 
Dzieńdoberek mamusie , dzidziusie ( i cycusie;)),
u nas nocka spoko tylko częste budzenia przez te bóle brzuszka i gazy po żelazie;( jak na złość nasza doktor będzie dopiero za tydz wiec kontynuuję Hemafer. Męczy się ta moja córa że szok na tych tabletach a wyniki krwi niewiele się poprawiły:(
basieniak mi włosy od ok. 3 tyg lecą i to sporo- biore niby suplementy od początku i teraz zelazo jeszcze. mam nadzieje ze na allegro peruki szukac nie będę;) o. albo od Natali włosów pożyczę, ona ma całkiem sporo haha
madzia a ja nie gram—mąz gra;) wiec nie wiem czy nam cos dziewczyny odpali jak wygra heh:)
konwalianka- i po bólu:) trzymam kciuki za ginka- oby przegląd „podwozia” wypadł śpiewająco:)
 
Sestina, ja, Mateusz i moje cycusie Cię pozdrawiamy! ja nienawidzę żelaza.... kiedyś musiałam brać, ale miałam takie zatwardzenia, że po 2 tyg zrezygnowałam... wyrównałam sobie poziom czerwonym winem - ale teraz to nie najlepszy pomysł.... :(

Madzia, ja ze zwałkiem walczę, ale na razie on wygrywa.... zostało mi jeszcze 10 dni 6 weidera.... potem muszę się na coś innego przerzucić - mięśnie brzucha mam jak dzwony, ale co z tego jak na nich tłuszczyk.....

jem maliny - jestem ciekawa, jak zareaguje Mateusz.....
 
no to żelazo to dla małej...niby przeze mnie przechodzi a do niej przez mleczko, to jednak i ona maduuuzy dyskomfort
.moze za tydz zmienią mi lek
a ja maliny jadłam juz po przyjezdzie ze szpitala do domu- nic nie szkodziły a pięknie goniły do miejsca gdzie król chodzi piechotą;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka mamusie!
U nas nocka super! Alex zasnął po 19 i spał ( z małą przerwą ok 21 kiedy obudził się z płaczem ale dostał cycusia na uspokojenie, podjadł troszkę i dalej kimka) do 00:30, potem pobudka o 4:30 i o 7:30 no i tyle, po spaniu ale nawet, nawet się wyspałam :-)

widzę, że rozmawiacie o ciałku... ja też schudłam sporo - zrzuciłam 12 kg ciążowych i 3 extra ale na tym koniec. No i oczywiście brzuch - tragedia!!! Jestem załamana i powiem szczerze, że trochę mi wstyd się przed mężem pokazywać... :-:)-:)zawstydzona/y: magia pozazdrościć tych 21 kg!!!!!! co do wlosów to one mi nie wypadają - natomiast pryszcze... hohohoho!!!! te to się chyba u mnie zadomowiły :baffled: nawet w okresie dojrzewania nie miałam z nimi problemów a teraz! następna tragedia... :-:)-( madzia, balkan - jak już znajdziecie na nie sposób to natychmiast dajcie znać!!!! mnie lekarz powiedział, że to hormony i może tak być nawet do kilku miesięcy... aaaaaaaaaa :szok::szok::no::no:

I tak sobie dziś czytałam o skokach rozwojowych i nie mogę uwierzyć jak dużo nowych umiejętności nabędą wkrótce nasze maleństwa!!!! próby podnoszenia się, przewracania i siadania... ale to szybko idzie...
 
Do góry