reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Madziulka a co się dzieje kochana?Trzymam&&&żeby było dobrze.
Kasiulka a ty gdzie się podziewasz???
Corin super ci się udało z tą wymianą towaru. A ile za to zapłaciłaś. Twoja Ewa to złota dziewczyna się zrobiła. Gratki dla Agusi
U nas było kolejne jedzenie i Milcia śpi dalej a ja konczę sprzątanie ale co chwilę coś podjadam. Kurcze przytyję zamiast schudnąc.
 
reklama
W sumie zostawilam tam 180 zl ale oprocz tego kupilam jeszcze kurtke polarowa, polar i kombinezony Ewie ( jeden polarowy a jeden taki jakby futerko hihi) i kilka bluzek dla Agi

Madzia a co sie dzieje?

Wisienko, ja tez chodze ciagle glodna, niby sie najadam a za godzine mnie ssie, ale waga leci w dol, wiec nie jest zle. Waze juz kilogram mniej niz przed ciaza ;-)
 
Ostatnia edycja:
Corin to obkupiłaś się porządnie za taką kase, fiu, fiu.A mi waga stanęła na tym ile przed ciążą a chciałabym jeszcze z 5-6 kg w dół polecieć. Na razie przynajmniej się mieszczę w ciuchy sprzed więc jest oki
 
Ja bym chciala jeszcze ze 20 stracic ;-) zobacze, moze sie uda, a jak nie to jak skoncze karmic wdroze jakas dietke :-)

Noo obkupilam dziecka i ciesze sie jakby to dla mnie bylo :-D Chcialam tez sobie kupic kurtke z NF ale kosztowala 85 zl (byla jak nowa) ale nie mialam tyle przy sobie :-( pojde tam w poniedzialek, moze jeszcze bedzie.(nadzieja matka glupich ;-) )
 
corin dzielna Aga. Ewunia spkojna. Fajnie spedzilas poranek.
wisienka nie ma to jak pomoc tatusia. niestety w niedziele wraca do pracy i ma nocke. ale tym sie nie przejmuje bo 8 pazdziernika jedziemy do Polski (kolejne wakacje :-)) aaa bede nocowac w Wroclawiu u brata.
madzia mam nadzieje ze szybko rozwiazesz problemy i wrocisz tu do nas. &&&&&&&&&&
alex :-) mam nadzieje ze wulkan nie pokrzyzuje plany
 
silvia to zapraszam na kawkę, my co prawda teraz mieszkamy kawałeczek za wro w stronę Poznania ale cóz to za odległość skoro ty z tak daleka jedziesz

idę na dzialeczkę do wieczorka
 
Anula piekne zdjecie jak maly spi:) Spiace dzieci najbardziej mi sie podobaja, ciekawe dlaczego?:-D
A swoja droga to moje dziecko zasypia tylko na brzuszku (czasem w wozku zasnie na pleckach ale to od swieta;-)), tak sie nauczyla i tak spi prawie od samego poczatku. Jedynie wieczorem jak zasnie to ja obracam na plecki i tak spi do pierwszego nocnego karmienia.
 
alex - ja chodziłam do Szkoły Muzycznej w Dąbrowie :) więc na pewno się nie mijałyśmy na szkolnym korytarzu ;) Co do ciasta to chętnie bym Twojego spróbowała bo ja ciastowy potwór jestem :) zrobiłaś mi smaka więc sobie kupiłam we wspomnianym wyżej osiedlowym sklepiku :) No i gratulacje z okazji podwyżki!! Aaa i jeszcze jedno: ja wczoraj obcinałam pazurki małemu a dzisiaj się podrapał pod okiem, zdolniacha :p Natomiast jak dotąd nie obcinałam małemu paznokci u stóp - normalnie mu nie rosną :D
Wisieńka - pozazdrościć Twojemu Polowi twardego snu ;) Co do żarłocznych szkrabów to mój też w ciągu dnia chciałby jeść choćby co dwie godziny, w ogóle za dnia to ma lekki sen, co chwilę się wybudza.. ale to chyba przez ten brzuszek :/
konwalianka - tak, ja szczepię 6 w 1. Odnośnie ściągania pokarmu to ja robiłam to jak na razie raz: po karmieniu, to co zostało ;) Udawało mi się ściągnąć 40 ml więc ściągałam cały dzień..
Miczka - a ksiądz kazał Wam trzymać Szymka całą mszę na rękach? Nasz Mateusz był w wózeczku dopiero na sam chrzest go wzięliśmy na ręce
Aniaa23 - Karolinka śpi na brzuszku w pozycji żabki? taka jest najlepsza dla bioderek :) Nasz bąbel niestety marudzi i najpierw musi przysnąć na plecach,dopiero potem czasem uda mi się go przełożyć na brzuszek.

dziewczyny mam takie pytanie: używacie teraz tabletek anty? Ja od dwóch tygodni biorę Azalię ale wkurza mnie bo od tygodnia mam plamienia, właściwie coś więcej niż plamienia ale mniej niż normalna @. Nie wiem, może od przyszłego miesiąca spróbuję Cerezette (czy jak się to pisze) a jak też będzie ze mnie tak lecieć to ja smolę taki biznes, wolę gumki :p Ciekawe co na to mój luby :D
Aaa i jeszcze jedno takie intymne pytanie.. czy Wy też czujecie "lekki" dyskomfort jak się kochacie? Mnie normalnie boli póki co :/

Ok zmykam bo zaraz goście będą, coś czuję, że mały dzisiaj da popis bo coś strasznie marudny dzisiaj..
papa
 
Jezu moje dziecko dziś to istny anioł!!!!!!!! :szok: wcześniej wstał, zjadł i położyłam go na sofie na podusi i zaczęłam sprzątać - odkurzyłam i powycierałam kurze a on tylko się na mnie patrzył! Nawet nie zamarudził... Teraz znowu śpiocha a ja wyskoczyłam z pieskiem na szybkie siusiu. Może i mój mały nie śpi dlugo w nocy ale w dzień ma kilka godzinnych drzemek więc zawsze uda mi się w tym czasie coś porobić. Bo kiedy nie śpi to niestety trzeba całą uwagę poświęcić jemu :-)

Corin - gratulacje udanych zakupów!
Malami - u nas też niestety nie idzie "gładko". Próbowaliśmy kilka razy ale dopiero ostatnio było znośnie... :-( Ja anty nie używam ze względu na moje problemy z zajściem w ciążę. Zdecydowalismy, że na razie będziemy uważać a gdzieś za rok zaczniemy się starać o następne. Jeśli coś się trafi wcześniej nie będziemy się smucić.
Madzia - rozwiązuj te problemosy i wracaj szybko do nas!!

dziewczyny mam pytanie? czy któraś byłaby tak dobra i kupiła dla mnie kilka ubranek w H&M i wysłała mi do Islandii? Tutaj ceny są koszmarne, jeden dresik to koszt ok 200 zł :szok: Jak byłam w Pl i UK w zeszłym roku to obkupiłam małego, że szok! Ale nie przypuszczalam, że będzie tak szybko rósł... teraz nosi rozmiar 68 a na 74 nie mam prawie nic... :-(
 
reklama
Ania 23 zazdroszczę, że maluch chce pać na brzuchu..mój owszem, ale na czyimś, no i robię jak malami.. często go kładę takze w ciagu dnia, bo ma przepuklinę pępkową

malami, ja próbę seksu mialam jedną i do tego nieudaną;/ tabletek nie biorę i nie planuje.. używalismy 3 lata prezerwatyw i póki co nadal będziemy ich używać..jak już będziemy się wreszcie seksić. Lekarz przepisał mi macmiror 500 na odbudowę flory bakteryjnej i dojście do siebie po porodzie - moze jest bez recepty i polecam ogromne ilosci żelu nawilżającego..

a moj dzisiaj maruda dla odmiany, to przez kupy - on normalnie kupkowy potwór, robi po 8 dziennie a dziś tylko 2 były a przy nich płacz- uff..no i śluz w niej widzę, to pewnie przez te ciastka..przez cukier- kolejna rzecz do odstawienia, a juz trzcinowego używałam tylko..
 
Do góry