reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Konwalianka sto lat dla Tymusia - wszystkiego wesołego i beztroskiego ;-) no i oczywiście końca dolegliwości brzuszkowych

Magia zdrówka dla Łukasza! Ja śliwki jadłam ostatnio - tzn. zrobiłam sobie wywar z suszonych śliwek bo myślałam że może coś to pomoże na kupki. Małemu nic nie było ale u nas to nie kolkowiec...

U nas nocka rewelacyjna. Szymek zjadł o 23 a następne karmienie o 6. Co prawda od 4 już trochę się wiercił ale przytkałam smokiem i spał. A ja czujnie bo czujnie ale też kimałam. Nawet po 6 jeszcze poszedł spać. Z kilkoma przerwami ale poleżeliśmy do 9. Luksus!! :-D
Wczoraj byliśmy w kościele na spotkaniu dla rodziców przed chrztem. Kurcze tak sobie myślę że będzie problem ze spokojnym trzymaniem Szymka bo przecież on nie lubi na rękach :-D a już w poziomie to w ogóle. Jedyna pozycja którą lubi to pozycja do odbicia kiedy wszystko widzi. No ale przecież tak nie będziemy go trzymać. Ehhh już mam stresa. Chociaż ksiądz fajny, mówi żeby się nie przejmować jak dzieci będą plakały.

No... mały śpi, obiad mam z wczoraj, można robić kawkę :-)
 
reklama
Ja już spod prysznica. Mila obudziłą się niestety szybko, no ale była głodna bo jadła około 8 a ona żarłok jest niesamowity rano i je po pobudce do południa co 2 godziny a, ze nie ma za dużego przyboru na wadze to jej daję. Jak zjadła to zasneła na naszym łózku ale tak na pół gwizdka. Dałam ją do kolyski i wtedy zobaczyła czesia i koniec spania. Bawi się w łóżeczku z karuzeklą.
konwaliaka ja o tym ściaganiu jak ja ściągam to albo w czasie nocnej przerwy bo ma wtedy za duo mleka albo po karmieniu. Jak karmisz 1 cycem to możesz z drugiego ściągnąc i nie powinno po jednym czy dwpoch razach sie rozpierpaier z laktacją
Miczka hej, ale posmaliscie. A kiedy chrzcinki???
Wsyawiam na wątek zdjęcia MIlci z przed chwilki
 
No i już pospaliśmy :-D mały chyba zgłodniał bo zaraz po karmieniu odleciał znowu a ja cóż - u mnie 9 więc już nie ma sensu się kłaść. Jeszcze mąż do mnie zadzwonił z dobrymi nowinami, że dostalismy wreszcie podwyżkę w pracy. No i będą nam musieli wyrownanie dać bo ona obowiązuje od stycznia 2011 :-) ja w prawdzie wracam do pracy dopiero w marcu ale tylko na trochę bo mam 2 miesięczny urlop do wykorzystania więc chciałabym tylko małego odzwyczaić od mamy która była 8 miesięcy w domu non stop a tu nagle znika na 13 godzin :szok:

wisienko - zapraszam gorąco!! W prawdzie wulkan nas dalej straszy (codziennie ok 15 trzęsień ziemi) ale już tak jakiś czas więc może to tylko strachy na lachy :-D
miczka - hahahaha to byłby uroczy widok gdyby Szymek całą mszę wisiał sobie odwrócony do ludzi z tylu i tak się gapił na nich tymi wielkimi dziecięcymi oczkami!!!!!!
 
Alex haha jeszcze rączki by sobie podłożył pod bródkę tak jak on to lubi, rozdziawił buziaka i widok byłby super :-D
Wisienko planujemy na 2 października. Roboty przede mną full bo u nas nadal ekipa remontowa, nie wiadomo kiedy skończą a ja muszę doprowadzić mieszkanie do stanu używalności. Trzeba będzie się mocna spiąć.
 
Dziewczyny zdjeci jak dzieciaki cos do buzki wkladaja sa super! Moja narazie niupla tylko swoje raczki, bo poki co to zabawek sama nie chwyta, o trafieniu nimi do buzi niewsopmne;)
 
halo,
maly na spacerze z tatusiem. nocka superowa 1,4,7,bylo wiecej stekania i mega kupa zrobiona. wszystko do prania i maly zaliczyl poranna kapiel.

konwalianka wszystkiego dobrego dla Tymusia. oby teraz zaczely sie te dlugo wyczekiwane dni bez boli brzuszka.

alex podaj namiary bo wpadne na ciacho. :-)

reszte pozdrawiam. pozdrawiam rowniez mamy i bobaski, ktore nie maja czasu na forum, moze nas podczytuja (pippi, orchidea,kociataka, mimmi,foczusia, i reszte)
 
Silwia - kieruj się na Grenlandię - niecałe 300 km przed znajdziesz mnie :-) Kurde tyle gości, teraz to już nie mam wyjścia i muszę zrobić to ciacho :-)

A zdjęcia rzeczywiście niesamowite!!!! Kurde dzisiaj jak będę w sklepie to kupię ten gryzak, a co! Mam nadzieje, że mały sobie oka nie podbije :baffled: przedwczoraj obciełam mu pazurki a już wczoraj drapnął się tak w nos, że aż strupek jest :baffled: jakim cudem????
 
Jednak jeszcze Milusia trochę marudna, pobawiła się chwilę i zaczeła jak to ona skarżyć się łojejeaaueauu:-DPołozyłam ją do łóżeczka i chyba zasnie teraz na dobre. :-)
Ania Mila też raczej tylko raczkami trafia i ewentualnie maskotką jak ciągnie raczki a jak jakiś gryzak to musze jej pomóc a i tak zaraz jest na brzuchu, oku czy obok
Miczka u nas 9 ale , ze nie mamy stołu na 14 osób które będą to zamówiliśmy obiad w restauracji a dopiero potem wpadną do nas wszyscy na plotki, kawkę i ciacha:-)
Silvia Fajnie miec tatusia w domku.
Konwalianka dech zapiera twój trzymiesięczniak

Spadam do sprzatanka, musze poodkurzac i kurze zetrzeć i przeleciec podłogi na mokro. Czy wam tez tak wypadają włosy. Wiem, ze to normalnie ale tak mnie już to wkurza , ze chyba się na łyso ogolę:wściekła/y:
 
Wisienko, z tym spaniem cos jest chyba na rzeczy faktycznie. Zwykle Ewa miala dwie drzemki rano 8-9 i 10-11, a dzis spala od 8 do 10.40
Aga byla dzielna na szczepieniu, powiedziala nawet ze woli szczepionki niz pobieranie krwi ;-) po szczepieniu wybralysmy sie do szmateksu i trafilysmy na wymiane towaru, ale obkupilam dzieciaki :-) Kupilam im polary z north face'a, polarowe bezrekawniki z tej samej firmy a do tego po 2 pary spodni narciarskich :-D Ewa oczywiscie cale zakupy przespala... w chuscie ;-)
 
reklama
witam
bardzo za wami tęsknię -pobieżnie was podczytałam ale nie mam czasu na odniesienie się do postów za co z góry przepraszam . jak rozwiążę problemos to bedę już z wami codziennie
całuski
 
Do góry