reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny mam pytanie odnosnie becikowego. Czy dostarczalayscie papier zaswiadczajacy o tym ze bylyscie pod opieka lekarska od 10 tyg? Bo ja juz sie pogubilam, czy to jest wymagane czy nie?
Czy wystarczy akt urodzenia i zaswiadczenie ze nigdzie indziej sie nie pobieralo swiadczenia? Czy cos jeszcze trzeba?
 
reklama
corin tak jest wymagane takie zaswiadczenia ja musilam to dostarczyc ,do tego akt urodzenia dziecka ,i ze nigdzie indziej sie nieubiegam kwitek z nr konta,i jeszcze trzeba bylo wypelnic wniosek ,i ksero dowodow osobistych,duzo tego bylo , a na zasilek rodzinny jeszcze wiecej ech biurokracja dobija
 
hej, dzień dobry!

Nie było mnie wczoraj bo gościłam u nas babcię - pogoniłam ją na spacer z wnukiem a sama siup - odgruzowałam chałupę :-)
Lecę Was nadrobić.

PS. Cholera dziecię mi zasypia a Ci znowu zaczęli swoje wiercenie :wściekła/y:
 
Corin super, że z Ewą wszystko ok:) i nie ma to jak porządny wywiad... a jeżeli chodzi o becikowe to trzeba zaświadczenie od lekarza że wogóle było się pod opieką...
A my byliśmy po raz kolejny na badaniu krwi bo coś małej CMV takie niepewne ciągle wychodzi i tym razem była tragedia. Kilkanaście mitut krzyku, i niestety dopiero po wkłuciu w trzecim miejscu coś poleciało:( niestety śpi sobie teraz w foteliku i dalej pochlipuje biedactwo moje kochane:( Szczepionka to pikuś przy tym:(
 
Witam.

Corin trzeba zaświadczenie od lekarza, że było się pod opieką medyczną, ale nie koniecznie od 10 tyg. Ja zmieniałam lekarza i mi wystawili zaświadczenie o opiece od 13 tyg. I wszystko ok. Super że wyniki ok, a morfologia u dzieci jest inna niż u dorosłych więc nie sugeruj się tymi normami.

Konwalianka a jak robiłaś ciasteczka owsiane? Ja ze słodyczy to zajadam ciaseczka francuskie z cynamonem i cukrem (wcześniej pisałam o nich), ciasto francuskie z dżemem jabłkowym i oczywiście jabłecznik wg przepisu który tutaj krążył (daję masło roślinne).

A ja chętnie chodziłabym na długie spacery, ale z Mają to jest trudne. Nawet jak ją w domu uśpię i wyjdę na dwór, to niestety nie pośpi długo ok 30-40 min, a później to noszenie na rękach lub cyc. A jest coraz chłodniej więc trzeba zakończyć karmienie na podwórku. Więc najczęściej spacerujemy blisko domu. Ale ja się nie poddaję i 3 razy dziennie wychodzę z Mają na krótki spacerek. Czekam z nadzieją, że w końcu Maja polubi spacerki i będzie grzecznie siedzieć w wózeczku.
 
reklama
Do góry