reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam,
dziękuję za słowa otuchy.

Zaswiadczebnie moze byc od rodzinnego, poloznej lub jakiegokolwiek lekarza. ja napisałam sama na recepcie mamy

Mi rodzinna nie wypisała zaświadczenia. Powiedziała że to ginekolog musi wypisać, bo dla niej karta ciąży nie jest żadnym dokumentem. Co lekarz to inne nastawienie w tej kwestii.

U nas już drugi dzień Filip nie obudził się na karmienie w nocy. Wczoraj jak zjadł o 19 to potem dopiero o 6 rano zgłodniał. A dzisiaj o 7 rano śniadanko, ale ostatnia kolacja była o 21. Normalnie cudownie, mam nadzieję że się to mu już utrzyma. Siostry syn też jak miał 2 mce to całe noce przesypiał.
 
Hej:-)
U nas dziś luźniejszy dzień:-) "Tylko" szkoła. Chyba zrobię ciasteczka wegańskie mojej mamy. Pożeram je tonami i Stasiowi nic się nie dzieje po nich. :-)Konwalianko przepis specjalnie dla Ciebie:
Składniki: 1/2 kg mąki, 1 i 1/2 margaryny, 1/2 szkl. cukru pudru. Zagnieść ciasto. Odłożyć na 12 h. do lodówki. Zrobić z ciasta wałeczki o średnicy 3 cm. Obtaczać w cukrze. Pokroić na centymetrowe plastry. Ułożyć na blasze i zrobić dziurki w każdym ciastku. Nałożyć marmoladę (ja daję jabłkową, którą sama robiła z cynamonem - pychota). Włożyć do nagrzanego piekarnika do 200 stopni. Piec około 10 min. Trzeba jednak często zaglądać, bo mogą wcześniej się przypalić. Smacznego! Aaaa... i ważne - margaryna musi być całkowicie bezmleczna, np. bez serwatki. Ja używam Maryny.
Maqnio Jak u neurologa???
Corin mi kartę ciąży oddali w szpitalu i na jej podstawie zaświadczenie wypisała mi położna, która do nas przychodziła.
 
Ostatnia edycja:
halo Słonca!!
u nas nocne pobudki jak zwykle, tlyko tym razem o 24 i o 3:30 i koniec spania, marud do 8, potem 1h drzemki. Meldujemy sie od neurologa - magia dzieki kochana:*. jestem cala happy bo na szczescie Fruzinka jest zdrowiutka taaddaaaam:) Napiecie mieśniowe ma w normie, odruchy tez, usg przezciemiączkowe - książkowe:-)normalnie kamień z serca. Neurolog powiedział, ze to wyginanie sie powinno ustapic za ok 4-6tygodni i ze odchył jest w normie. pokazal jak prawidlowo układac mała na brzuniu i jak cwiczyc przewroty z plecków na brzunio. uf..:):)

elzbietka Rózina tez miaal taki ores, ze krzyczała w wózeczku, ale jakos tak samo to ustapilo, oby i u Ciebie tak było:)
aneta super, ze dzidziol tak pieknie spi:)
corin u nas zasw. było potrzebne a karte ciazy oddali mi - na pamiatke:)
 
Witam u nas nadal problemu z pokarmem w poradni kazali pic duzo wody(co robie od poczatku)i czesto przystawiac malego i tak robie ale nic sie nie poprawia on sie wkurza ja prawie placze i tak codziennie, herbatki nic nie daja...poza tym zostaly praktycznie 2 tyg do chrztu a ja nie moge znalesc ubranka:wściekła/y:juz nie mam sily i musze go dokarmiac wystarcza mu tylko w nocy i to nie zawsze:-(
Corin dobrze ze z Ewunia wszytsko ok;-)co do zaswiadczenia, mi karte ciazy oddali ale mogl wypisa tylko ginekolog
Maqnio jak u neurologa?moj tez wygina sie w luk gdy odkladam go spiacego...moj po ur mial 1 pkt za napiecie ale teraz niby jest ok
Madzia podziwiam 10 km szok ja chodze na dluuuugie spacery i chyba bede biegala bo mojego brzucha nawet opona nie mozna nazwac...
Magia podziwiam, mam nadzieje ze straszakowi szybko przejdzie i juz nie bedzie sie tak stresowal;-)
Aneta rozumiem Cie ja mam do zrzucenia tak na oko z 7 kg(mowie na oko bo wage schowalam) z nog poszlo ale brzuch mam wielki moja znajoma w 20 tyg ma mniejszy...ja mam takie kompleksy ze szok, z Ł sie nie przytulalam bo nie potrafie sie zaakceptowac spie w dlugiej koszuli zeby nie widzial brzucha. Niby wiem ze przeciez jestem po ciazy tlumacze sobie ale nie potrafie przestac sie dolowac...
 
Witajcie. Pol w końcu doprowadził kompy do porzadku. Najpierw siadł nasz i nie chciał odpalić w żaden sposób to podłączył Maćka kompa do naszego i Macka też padł
realmad2.gif
laugh.gif
Złapalismy wirusa pewnie. Wszystkie zdjęcia były na naszym kompie , wszystkie jakie mieliśmy od zakupu aparatu przed 6 laty. Na szczęście Pol je odzyskał
laugh.gif
Kompy juz latają jak trzeba, jeszcze tylko brakuje jakiś dodatków ale mi sa one w tej chwili nie potrzebne.
Ciesze się z tego, ze już mamy diagnozę teraz kiedy obserwuję Emilkę widze, ze jej bardzo dokucza to napiecie mięśni. Mam nadzieję, ze szybko pomoże rehabilitacja. W piatek Vojta a w sobote bobath potem wybierzemy.
Milusia slicznie się bawi na macie i ORETY sięga raczką po zabawki a jak uda jej się złapać wpycha je do buzi moja mała zdolniacha.
maqnio jeszcze raz gratki super info od neurologa.A u nas jakiś przełom dziś bo Mila zaczeła trzymać głowę w probie trakcji. Jestem w szoku bo jeszcze nie było rehabilitacji a lekarz powiedział, ze bez tego nie da rady bo mięśnie zbyt napięte. Chyba ta nowa pielęgnacja i cwiczenia zalecone przez neurologa pomogły

Pozdrawiam wszystkie niestety nie nadrobię bo musiałabym Milę na balkon wystawić i udawac, ze jej nie słysze
 
Anula ja czuje sie podobnie. Dlategu u nas przytulanki tylko po ciemku i zkaz dotykania mojego brzucha;-)

A moja mala nie chce lezec na macie edukacyjnej. Jakos jej to nie kreci;)
 
wisienko głowka do góry, sama zobaczysz, ze Milka pieknie bedzie ćwiczyla i ani sie obejrzysz jak będziesz widziała efekty:)
anula o neurologu pisalam wyzej:) trzymam kciuki, zeby problemy z karmieniem sie skonczyły:*
 
reklama
Cześc laseczki kochane i szkraby najukochańsze :D:D:D :*:*:*:* ciekawe czy mnie jeszcze ktoś pamięta hihi .Nie mam pojęcia co u Was bo nie czytałam długiiii czas forum zajęłam się ewidentnie Misią :-D:-D:zawstydzona/y: u nas ok bywa różnie jak to z dzidzią ;) raz płacz raz grzeczniutka jakby jej w ogóle nie było :-D:-D
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki mocnoooo całujemy z MIchalinką :*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*::*
P.S macie prześliczne kruszynki !!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie jak z okładek :-D:-D
 
Do góry