reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ja bym też chciała kolejnego bobasa ale maż nie chce :-(i jak mam go przekonać

u nas mały też upodobał sobie lewą stronę i coś czuję że nie ominie nas rehabilitacja . 24 wrze mamy wizytę to wszystkiego się dowiem i zobaczymy co powie lekarz.

co do rozwoju dzieci -to z dnia na dzień nabywają nowym umiejętności dlatego taka ważna jest rutyna a później już z górki
 
reklama
hej słonca!!
wisienko &&& za Emisie i wizyte!! moja niunia tez jak ja podnosze za raczki do siadu nie trzyma główki..eh..wisi jej bezwładnie,kurde, jutro umawiam sie do neurologa, bo poza tym nie podoba mi sie, ze mała czasem b.mocno wygina sie w łuk..mam nadzieje, ze wsio bedzie ok:*
konwalianka racja nasze maluchy własciwie non stop robia cos nowego,a co to bedzie za jakis czas, każdy dzien bedzie zupelnie nowy.inny:)
miczka u nas na szczescie tez nie ma awersji do łózeczka, i cwicze mała zeby w dzien w nim spała, poki co nie jest źle, jestem twarda i "nie słysze" płaczu małej, jak próbouje wymuszac:)
vero wracaj do zdówka!!!
madzia u nas tez lepetynka ciągle na lewej stronie, uparcie ja przekładam, ale i tak ciagle na lewo jej leci.
sesti u nas tez dzis jakos tak lepiej, mała spokojna, nawet 2 h pospala co juz wogole jest dla mnie szokiem, oby bylo tak jak piszesz- -skok za nami!!
anula &&&& zeby jak najszybciej Niuniek wrocił "na własciwie tory" :*
ja tez chciałam drugiego bobaska, tak zeby były te 2, 3 lata różnicy, jednak teraz jakos tego nie widze..moze z czasem mi sie zmieni..czas pokaze:)
 
Ostatnia edycja:
Konwalianka no nie powiem, nie mogę narzekać bo potrafi sam poleżeć i zająć sie że tak powiem sobą ;-) warunek jest jeden - nie brać na rączki i po odbiciu zaraz do łóżeczka. Bo jak poczuje rączki to już łóżeczko mu się tak bardzo nie podoba. No i standardowo chyba dla samej zasady przy odkladaniu musi sobie "marudnąć" ze dwa razy :-) ale jak się już zajmie zabawą to leży. A na przewijaku też się cieszy jak leży :-)
 
no tak.. mój tez marudzi jak go wkładam do leżaka, ale zajmie sie zabawa - i to jedyne miejsce,poza przewijakiem które lubi..

bosze..pogoda mnie zabija, wiatr coś ewidentnie chce przytargac na moja wioskę a ja umieram..mój P pisze mi, ze on tez - my ewidentni homeopaci jesteśmy..no i syn niemal cały dzień śpi, nie chce się bawić - czyżby i on im był? ja już 2 razy spałam, a chętnie bym się kawy napiła..
 
maqnio moja corka tez sie wygina w luk czasem tak jakby sie zlamac miala zaraz;) jakby okazalo sie ze to cos zlego (w co jednak watpie) to daj znac;-)

Ja bym chciala zeby drugie dziecko sie pojawilo jak Karolcia pojdzie do przedszkola:)
 
Cześć dziewczyny :-)
Dawno nie zaglądałam na forum, ale to wszystko przez ten mój poplątany komputer, chyba zachciało się mu przejść na emeryturę po 5 lat służenia, ciągle się zawiesza a jak nie on to internet szwankuje rozłańcza się ten cholerny zasięg ehh :wściekła/y:
U nas wszystko OK, Adrianek zdrowy, ciągle je ale puki co po odbiciu zaraz go odkładam do łóżeczka, lub wózka albo do nosidełka i sobie gada do zabawek albo ze mną, na leżaczku nie bardzo mu się podoba mimo że opodal niego wisi karuzela.
Może uda mi się was troszkę podczytać jak znowu ten złomek się nie wyłączy.

Em_ka moje najszczersze kondolencje kochana, wiem co to znaczy nie pożegnać się z ukochaną osobą przed odejściem na drugą stronę, bo mój tata zginoł tragicznie:-(

Verka mojemu Adusiowi też ropiało oczko -lewe przemyłam dwa razy zaparzoną przestudzoną torebką herbaty i jak ręką odioł -spróbuj, a na wymioty pepsi lub coca-cola na biegunkę sprawdza się u mnie stoperan. Zdrowiej kochana trzymam &&&&&&&&&&&:-)
Ślę pozdrowionka dla każdej z osobna :-)
 
Ostatnia edycja:
witam,
U nas lepszy dzien maly nadal placze przy jedzeniu ale jakos go zmuszam i dzis wstal o 4 zansal o 6 pozniej wstal o 8 i spal do 12 a ja z nim:-)
Brat mojego ojca zlalam kregoslup lezy od wczoraj w szpitalu bo dzieci tak mu zalatwiaja operacje, syn mowi ze ma to w d... a corka tez nie za bardzo sie interesuje. Dzis byli u niego i kazali mojej mamie zapytac mnie czy bym go nie odwiedzila i ogolila bo oni nie maja jak. No cholera ja mam czas:wściekła/y:i tluamacza ze ja umiem bo w dpisie golilam podopiecznych, nie odmowilam bo to doatakowo moj chrzesny i nie umiem przejsc obojetnie obok tego, jutro jade a moj zostanie z malym
Maqnio moj ciagle spi na lezwym boku gdy go przeloze stara sie przekrecic ale klade koc za nim zeby nie dal rady i tez wygina sie w luk
 
Ostatnia edycja:
Emka jeszcze pamietam jak napisalas ... mi ze moj synek bedzie se Tobie kojarzyl z tata... bo maja tak samo na imie .. Waldek...
Strasznie mi przykro ... ale wiem ze jestes BARDZO SILNA!!! Czasami to chcialabym choc troche Twojej odwagi
Iwonus26 herbatka zwykla nie probowalam ... ale probowaam rumiankiem sola fizjologiczna ... kropelkami ze swietlika i dostalam dzisiaj antybiotyk i czemu mam wrazenie ze jest gorzej ? ... Ropa mu sie zbiera w kacikach... oczu i strasznie mu lzawia tak juz teraz jest drugie oczko zainfekowane i jak sie budzi to nie moze oczu otworzyc tak bardzo ma sklejone :( z herbatka sprobuje
A ja poki co biegunki nie mam tylko mdlosci zostaly... hmm w poniedzialek mam wizyte u ginki kontrolna ... a tak sie zastanawiam ...kiedy dostane miesiaczke ? Wiecie cos na ten temat?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry