reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej kochane.
Ja z małym walcze od wczoraj... troszkę załapał ode mnie albo od Amelki przeziębienia :wściekła/y: Na razie ma katar ale mam nadzieje, że na tym się zakończy. Byłam wczoraj u pediatry powiedziała że jest w bardzo dobrym stanie nie mam się czym martwić nic nie przepisała bo płucka ma czyste ale nawet nie dała nic zapobiegawczego. Przemywam mu nosek solą fizjologiczną, nawilżam powietrze nawilżczem... dzięki Bogu narazie jest ok.

Weszłam chwilę na fotki Corin włoski twojej małej mnie rozbroiły, komu je ukradła??? :-) śliczna dziewczynka a jaka wychowała

milczka zrób tak jak radzi corin też tak miałam, masz poprostu dużo pokarmu ale ta rada napewno pomoże :tak:

śle buziaczki dla wszystkich jak będe miała chwilkę poczytam was dziewczynki.
Zmykam bo bąbelek się budzi... do póżniej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
my powoli szykujemy się do kąpieli.. kolejna noc pod znakiem zapytania.. moje dziecko jak nic mu nie dolega, brzuszek nie boli potrafi sam się sobą zając i przez godzinę.. dzisiaj przeleżał na podłodze i rozglądał się po pokoju i coś tam mówił po swojemu.. od ostatnich 3h śpi jak kamień.. czemu nie w nocy?

zaczynam się martwić bo coś mi zaczyna kaszleć.. mam nadzieje, że to pojedyncze incydenty tylko..

wczoraj zaszalałam i udałam się do kosmetyczki..wyglądam jakby mi ktoś zmasakrował twarz, ale później będzie już lepiej.. maż został z małym 3h i przeżył.. zadeklarował sie też, ze do 2 w nocy on przejmuje małego, a później ja - cieszę się, bo to duży u niego progres..;-)

kolorowych
 
corin też mam takie wrażenie że mój Aduś się do mnie uśmiecha jak do niego mówię i czasami udaje mu się wypowiedzieć takie "Eeee" jakby mnie zaczepiał...abym do niego mówiła mały brzdąc :-D

konwalianka trzymam kciuki aby mały nie rozchorował się.
 
Ostatnia edycja:
Hej Bąbelki!!

my po wczorajszej koszmarnej nocy i dziesiejszym ciezkim dniu...mala w nocy mało spala, w dzien marudna. Postanowiłam od dzis uczyc ja sama zasypiac w łózeczku, bo inaczej sie wykoncze, wiem ze czeka mnie mnóstwo nerwów, poswiecenia i konsekwencji, ale wiem ze zapunktuje mi to na przyszłosc. u nas tez najgorsze sa noce,w dzien naprawde jest duzo lepiej niz było za to noce - meka, mała przesypia srednio 1-1,5h po czym sa ok 2 h usypiania i tak do białego rana, co noc, od porodu nie przespała na raz wiecej nic 3 h, za jednym wyjatkiem, kiedy spała 6h, ale to bylo tylko raz. Mam nadzieje ze to sie zmieni i uda nam sie wypracowac samodzielne zasypianie:)
dzis latalam i dopinała chrzciny na ostatni guzik, juz trzese portkami, zeby niunia nie krzyczała w kosciółku..br...
konwalianko trzymam kciuki, zeby Tymus sie nei rozcvhorowal. moja tez pokasłuje a co rano trzeba nosek czyscic, bo pelen jakby katarek miała, jednak w dzien nic sie nie dzieje, wiec mam nadzieje ze to nie katar.
corin super, ze Mała sie usmeicha, nie ma nic piekniejszego. moja najczesciej w nocy potrafi smiac sie w głos...wymiekam wtedy:):):) i do tego gada po swojemu czym kupuje mamusie na całego:)
sylwia super, ze maluszek zdrowy!!!
sciskam was wszystkie mocno!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Maqnio ty to jestes bidulka i twoja córeczka ze sie tak meczycie , ale mówi sie ze jak sie dziecko ochrzci to jest spokojniejsze , mam nadzieje ze to prawda i tak bedzie w waszym wypadku

Konwalianko maluszek juz był chory , aby sie to wiecej nie powtórzyło , trzymam za niego mocno kciukasy

Corin no to swietnie ze malutka juz sie smieje moja tez wali do mnie usmiechy i zaczyna po swojemu gawozyc nie całkiem jeszcze ale juz sa próby
 
hej kochane, ja tak na chwilkę bo mała już zaczyna krzyczec mi tutaj...

em_ka ja sie smieje, że mam śmietankę w cyckach że mała tak ładnie przybiera hehe:)

no i koniec pisania, bo juz coraz głośniejsza jest:)

buziaki
 
A mi sie wyc chce nie wiem co mam robic z tym moim stanem zapalnym okostnej opuchlizna zeszła tylko troszke rwie cały czas ja ledwo zyje łykam tylko tabletki przeciwbólowe i antybiotyki i lipa jak długo to moze bolec , powiem wam ze poród jest lepszy
 
reklama
corin moj synus tez walczyl 2h. nie mozna bylo go uspic. teraz dopiero usnal. No i u nas tez sunu usmiecha sie.
maqnio trzymamy kciuki oby malutka byla grzeczna na chrzcinach.
marzenko nie lepiej bedzie aby tym zebem zajal sie dentysta. wspolczuje oby minelo.
konwalianka miejmy nadzieje ze Tymus sie nie rozchoruje.
 
Do góry