reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie mamuski i babelki

Moja Klaudia jak ja wczoraj szybko wykapałam bo o 18 o 19 juz spała to do 3, 30 dziecka nie było dostała jesc i zas usneła do 8 a to mi pasowało bo ja taka nie do zycia przez tego zeba tzn bardziej jestem spuchnieta przeszło mi to teraz gdzies na gardło i szyja bardzo spuchnieta ale za to nie ma goraczki jak wczoraj i duzo lepiej sie czuje , na spacer nie pójdziemy bo ja nie moge tego przewiac ani przeziebic
 
reklama
witam was kochane :-)
meldujemy sie po wizycie u pediatry ..
mala w 2 tyg przybrala 750 g i wazy juz rowne 4 kg :O i urosla 2 cm (czyli ma juz 53 cm) tak jak mowilam .. bo je jak smok kiedy jej sie zachce.. czasami possie troche i za 30 min znowu, czasami co godzine, czasami co 2 lub 3, nie mamy stalej pory, ale zupelnie mi to przestalo przeszkadzac, na poczatku czulam sie osaczona bo co wstalam od karmienia to znowu musialam dawac, ale teraz jest super, przyzwyczailam sie i nawet w nocy wstawanie co godzine (czyt. 40 min bo 20 min je) mi nie przeszkadza :-D oby tylko ona byla zadowolona i zdrowa, w koncu taki tryb zycia nie bedzie trwal wiecznie (mam nadzieje :-D )

przepraszam Was ze nie czytam na bierzaco i nei nadrabiam, ale korzystam z kazdej wolnej chwili zeby cos zjesc, wykapac sie, posprzatac.. czasami zyjemy caly dzien w syfie jak mala ma gazy bo nie jestem w stanie nawet sie wysikac, dlatego jak zasypia robie wszystko w przyspieszonym tempie zeby zdazyc zanim sie obudzi :-D takie juz zycie matki karmiacej ...

Pozdrawiam wszystkie kochane malenstwa i mamusie :*

Ps. COrin rozwalilo mnie zdjecie malej jak sie tak patrzy wielgasnymi oczami centralnie w obiektyw. Pisalas ze sie zagapila na ciebie i lezala tak nieruchomo, moze mialas cos czarno bialego na sobie bo moja siora jak zaklada szlafrok czarny w biale krowy to jej maluch zastyga w bezruchu :-D :-D :-D

a wlasnie chcialam dodac ( bo nie pisalam) ze Mikolaj mojej siostry urodzil sie 03.08 takze przez CC :-D ja mialam CC bo mala sie nie obrocila a ona bo nie postepowalo rozwarcie... jak siostry to siostry na calego :-D
 
Ostatnia edycja:
cd
synus nie spi lezy w wozeczku nakarmiony i sie rozglada od 11.
madzia dziekuje wlasnie tak zrobilam, poczekalam i kupke zrobil.
marzenko oby bol minal jak najszybciej

gratuluje rosnacym dzieciaczkom wagi

U nas chrzciny bede ale nie teraz. Na pewno bedzie skromnie i na neutralnym gruncie. Nawet nie wiem kogo na chrzestnych wybrac. ale narazie tym sie nie glowie.

pogoda jest w miare wiec idziemy na maly spacerek, moze usnie na dworze.
 
Witam :-)
Dzisiaj ciąg dalszy marudzenia przez Filipa.
Jak ja waszym dzieciom zazdroszczę gdy sobie spokojnie leżą i czuwają... Mój tylko się drze i marudzi w takich momentach.

Mieliśmy iść na spacer, już był w wózku i w ogóle, a tu patrzę a ulewa taka, że ho ho. No nic, może trochę później się uda.
 
Hej Kochane:-)
Konwalianko my zamawialiśmy catering, ciepły obiad, przekąski - np. ryba po grecku, schab w galarecie, smalec w chlebie (pychota), sami zrobiliśmy deskę serów, półmisek wędlin, sałatka warzywna i grecka, kilka ciast i biały tort z napisem: "Chrzest Święty Stasia".

U nas najbliższa rodzina liczy 28 osób! Dziadkowie, nasze rodzeństwo z rodzinami i chrzestni. Jutro szczepienia, brrr...
No i Staś bawi się pięknie takimi zwierzątkami, które wiesza się na wózku. Patrzy i uderza w nie:-)
 
hej mamuski!!

kurcze ...az sama sie dziwie ze doczekałam momentu kiedy to napisze: JEST LEPIEJ MOJE DROGIE...JEST LEPIEJ!!!! Niunia spokojniejsza, bardzi cicha, dzis juz spala w dzien, a teraz znowu kima!!!!!!! przyszła dzis hustawka, nastawiłam na 15 min. i zasneła!!! nocka nie najgorsza, ale jak zwykle z 2 h przerwa na niespanie. modle sie - idzie ku lepszemu - jestem pełna nadziei!!!

konwalinko my tez zamowilismy catering - wygodne to, bez roboty, stania przy garach itp.

my szczepienia 18-tego 6 w 1 i szczepimy tez przeciw pneumokokom i rotawirusom.

mamuski kochane - miłego dzionka i buziiulki dla Maluszków!!!
 
maqnio no to super ;-)ciesze sie bardzo
em ka gratuluję ciociu...:) fajnie że macie z siostrą dzieciaczki w podobnym wieku na bieżąco możecie się radzić to jeszcze do kompletu czekacie na dzidzię od brata ? tak?

pytanie do mam butelkowych jak często i w jakich ilościach podajecie mm.
 
madzia ja karmie Rózinke co 3-4h(w zaleznosci jak spi) na raz zjada ok 120-140 ml(tyle to od kilku dni, przedtem zjadała ok 100ml i bylo dobrze) to zalezy, nie zawsze tyle wciągnie, ale zazwyczaj usredniając ok 120 ml wypija na raz:)
 
reklama
witajcie :-)
dziś już mi troszke lepiej, jednak leki zadzałały :-)

Co do chrzcin to robimy pod koniec września, chrzesnymi będzie moj brat i męża siostra.

anula współczuje ci tej natrętnej koleżanki, ja na twoim miejcu powiedziałabym jej co o niej myślę i byś miała święty spokój :tak:

marzenko mnie też zaczynają zęby bolec ale to wszystkie na raz masakra jakaś, a o tej naszej służbie zdrowia to żal pisać nawet... banda łobuzów!!!:wściekła/y:

milczka ty to masz kondycję już prace w ogrodzie fiu fiu :szok:

maqnio super że jest lepiej oby tak zostało :tak::-)

em-ka gratuluję zostania ciocią ale Ci fajnie, bo możecie dzielić się z siostą poradami i macie non-stop wspólny temat :-)

Kkasiulka mam podobny system do Ciebie, bo jesteśmy w podobnej sytuacji, moja mała też ciągle aktywna i jej pełno wszędzie ale przynajmniej troszeczke pomaga, podaje pieluszki, ubranka rozmawia z braciszkem narazie jest ok oby tak dalej ale czasami miewa humory- naszczęście rzadko, ale damy rade kochana!!! :tak::-)


Wychodzicie na dwór z maluszkami jak jest taka zimnica jak dziś? bo ja troszkę się boje...
 
Ostatnia edycja:
Do góry