reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam,
My rozwniez nie spimy i tak nie jest zle ostatnio wstawal o 4 i juz nie spal...
Wczoraj mial straszna kolke jeszcze tak silnej nie mial plakal ponad 2 godz, leki chyba nie dzialaja;/zobacze jak bedzie dzis i jesli bez zmian jutro pojdziemy do lekarza. Za to noc udana po wrzaskach wykapalam go, nakarmilam i od 21.30 spal do 3.20 pierwszy raz mu sie tak udalo:-Dpozniej wstal po godz i teraz.Co do chrzcin planujemy wrzesien/pazdziernik bedza tylko dziadkowie i chrzsni z tymi mamy problem bo 4 osoby chca byc i nie wiem kogo wybrac
Konwalianka moj brat chrzcil u sasiadow dziecko 8letnie i tez nie widze w tym nic zlego ale pochodze z malej miejscowosci a tam ludzie potrafia sie uczepic przez to...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Konwalianka niby fajnie ale ta ktora chce najbardziej mi nie opowiada odkad maly sie ur nie daje mi zyc zadrecza smsami, pisze na gg, nawet miala pretensje ze gdy wyszlam ze szpitala nie napisalam bo rano dzwonila mowilam ze nie a w polunie okazalo sie ze jednak wychodzimy. Ostatnio gdy byla u nas wyrywa mi dziecko gdy spi albo karmie. Wiec ja odrzuce i pewnie sie obrazi, wezme siostre;-)
 
witam

gratuluję naszym wszytskim lipcowym pięknie rosnącym dzieciaczkom ( Krzych,Rózia i Tymuś ):-D
aż sama jestem ciekawa ile waży mój chłopak po tym dokarmianiu mm;-)
marzena nie zazdoszcze z tym żebem ale chyba wszedzie jest podobnie z dentystami czyli tylko prywantnie bo na kasę można na śmierc sie naczekac
corin fajnie że mała taka super grzeczna ( tfu tfu )
anula a ja nie zazdroszczę bo nie lubię ludzi którzy sie sami pchają tam gdzie propozycja powinna wyjsc od rodziców..pózniej stawiają człowieka w trudnej sytuacji :cool2:
no i zapomniałam co miałam napisać:-D
 
MADZIA dokladnie sama pcha sie na chrzesna, nawet jak maly placze i szuka cyca ona chce go brac, gdy bylam u rodzicow tez byla i nawet oni zauwazyli ze przesadadza lbo przyjezdza bez zapowiedzi w najlepszym przypadku a znac gdy jest w drodze. Teraz kazalam jej dawac znac wczesniej mowiac ze ciagle mamy gosci a ze kawalerka mala nie mamy tyle miejsca;-)i tak czasami zmyslem ze ktos jest u nas:-Dszlag trafia slyszac ciagle ti ti maluszku
A my juz spac nie bedziemy pewnie uda mu sie gdy pojdzie na spacer...
 
dzień dobry wszystkim

U nas nocka super. Po wczorajszym "karmieniu" po kąpieli mały przebudził się o 21.30 - przypomniało mu się, że mało zjadł ;-) nakarmiłam go i przespal do 4. Gdzieś koło 2 zaczął się wiercić, mówię do męża weź go przewiń i go nakarmię. No to przewinął i odłożył do łóżeczka, mówię co ty robisz dawaj go do jedzenia, a on do mnie że przecież śpi :-D przed chwilą znowu usnął po karmieniu o 8. Mam nadzieję, że to już koniec naszej marudy. Do następnego powodu hehe
 
hej,
wczoraj po wrzaskach i kapieli padlismy wszyscy we 3 o 21. synus przebudzil sie po 1 potem o 4 i 7. Zero karmienia mm tylko na moim. teraz spi od 10 ale cos jest nie mrawy i steka. chyba kupki nie moze zrobic.
wlasnie sie obudzil cdn
 
corin u nas też chłodno ale spacer zliczony. zaszłam z dziećmi do mamy . maja robi z babcią ciasto a Fifi śpi w wózeczku dalej . laboratorium też z małym zaliczyłam (krew i mocz )- wynik około 16:00 oby były dobre
silwia kupa się pojawi :) nie dostał mm i organizm inaczej się zachowuje. daj mu czas ;-)
miczka gratuluję udanej nocki ;-)
 
reklama
U nas pogoda srednia ale raczej pojdziemy na spacer:tak:
Maly wstal o 6 i dopiero zasnal, cikawe czy uda mi sie zrobic pranie i poprasowac:sorry:dobrze ze w nocy posprzatalam...
 
Do góry