reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Była położna i okazało się że mały przybrał na wadze 400 gr!!! Waży już 4400gr. Cieszy mnie to, bo niedługo będzie już takim pączkiem :-)
 
reklama
psota, to nie ma co sie zamartwiać. . wszystko wyjdzie 15 września, na ulewanie uważaj, to było przyczyną zapalenia ucha Tymka.. a czy wytrzyma? tego nie wiem, ale jeździć autem lubi, po 10min już śpi..mam nadzieję, że teraz też tak bedzie

aneta gratulacje
 
Witajcie dziewczynki

Dziś jestem taka chora że ledwo żyję, boli mnie gradło mam kaszel jak stary dziadek i katar, że nie nadążam chusteczek wyjmować :wściekła/y: byłam u lekarza przepisał mi flegaminę, i takie tam inne paści ale nic konkretnego bo wszystko przedostaje się do mleka. Myślicie że Aduś się nie zarazi? Zycze przede wszystkim zdrówka i miłego popołudnia.
 
hej mamuski!!

u nas zdzis nie źle - nie kraczac- bo jeszcze noc przed nami. Mała wczoraj w nocy wypiła pierwsza porcje noweg mleczka - wszamałą cała butle za jednym zamachem, nastepne karmienie - juz nie było tak kolorowo, bo chyba sie kapnęła, że to mleczko gorzej smakuje i był mały bunt, kolejne karmienie - zmieszałam z bebilonem i wciągnęła calę 120 ml. Dzis o dziwo - jest spokojna, tzn. spokojniejsza niz dotychczas, no zobaczymy jak to bedzie:)
marzenko dziekuje kochana:* ucałowania dla Klaudusi!!
iwonus dużo zdrówka kochana!!!!
któas z WAs pytała o plesniawki (przepraszam, nie pamietam któa) - ja uzywałam aftinu - podawałam malej dwa razy dziennie po 1 ml małą strzykaweczką i lek o nazwie "fluconazole" - tak samo po 1 ml po karmieniu, ma pyszny smak i małą chetnie wypijała - plesniawki zniknęły w ciągu dwóch dni:)

ja dzis w biegu non stop - dopinałam na ostatni guzik chrzciny Rózinki - także w niedziele 14.08 chrzcimy. Ciuszki kupione, - dla mamusi równiez, fryzjer umówiony, jedzonko zamówione. Teraz tylko sie modle, zeby w kościólku nie krzyczała:)

spokojnego wieczorku kochane!!!!
 
Czesc Laseczki moje kochane :-)
Ja na Krzysia nie moge narzekać. Idzie spać po kąpieli czyli ok 20 i wstaje o 3-4.Je i idzie spać dalej. Po pierwszotygodniowym horrorze bez mleka teraz waży 5000 gram. Od wyjścia ze szpitala przybral 1120 :-) Wczoraj była lekarka, dziś przejrzeliśmy bioderka i wszystko gra.
Piszecie o chrzcnach, ja muszę chrzestnych znaleść. Co myslicie o takich spoza rodziny?
 
witajcie mamuski kochane

Klaudusia moja w nocy tez bardzo dobrze spiod 20 do 4 a nawet 6 rano nie mam co narzekac,

Za to ja dzisiaj w nocy kursowałam tak mi puchła twarz od zeba ze masakra rano wygladałam jak by mi kto w morde walnoł . poszłam do przychodni do dentysty okazało sie ze w naszej przychodni nie ma zadnego na kase chorych tylko sobie pootwierali same prywatne gabinety i nawet nie maja podpisanej umowy z NFZ masakra jakas zeby sie dostac do niego to na zapisy a z bolacym zebem wizyta 60 zł no tak sie wkur....a chciałam tylko jakis antybiotyk bo o rwaniu w takim stanie nie było mowy i za to mam płacic poszłam do ogólnego i tez dostałam antybiotyk bez opłaty co to sobie mysla teraz tacy stomatolodzy tylko kasa i nic wiecej a ze cie boli co ich to interesuje

Iwonus zal mi cie bo wiem jak to jest byc chorym przy małym dziecku
Mailuj super ze Krzys taki grzeczny chłopak oby nie zapeszac
Maqnio Rozinka w koncu sie przekona do innego mleczka napewno bedzie dobrze musi byc

Jesli chodzi o chrzciny tez nie robie wystawnego chrzesni i my planuje na wrzesien ale jeszcze nic nie załatwiałm w tej sprawie
 
mailuj pieknie Krzyniu wazy - mogą sobie raczke z Rózinką podac - tydzien temu wazyłą 5060g:). super, ze u WAs wszystko dobrze:)
marzenko oby ząbek przestał bolec:*

a Niunia po nowym mleczku śpi od 15:30:szok::-)?!!??! mam nadzieje, ze to tylko zbieg okoliczności i że w nocy nie da mi czadu:)
 
Maqnio, Rozinka pewnie teraz bedzie odsypiac zaleglosci :-)

Marzenko, to jest granda!! Z bolem powinni przyjac cie poza kolejnoscia, a nie stawiac warunki.

Iwonus, kuruj sie, a o malenstwo sie nie martw. Wypija z mleczkiem tyle przeciwcial ze poki co choroby nie sanmu straszne ;-)

A ja polozylam jak co wieczor Ewe do lezaczka i zajelam sie kolacja. Przygotowalam wszystko, chce ja brac do kapieli a ona w najlepsze sobie spi. Bujala sie az usnela, teraz czekam az laskawie krolewna sie wybudzi, zeby mozna bylo ja do wanienki wsadzic ;-)
 
reklama
Iwonus zdrówka! Mnie też coś gardło pobolewa ale mam nadzieję, że tylko straszy i nic się z tego nie rozwinie.

Mailuj, Marzenka ale Wam dobrze. Mojemu nie zdarzyło się jeszcze po kąpieli pospać dłużej niż do 2. Marzenko nie zazdroszczę bólu zęba, a o naszej służbie zdrowia można by wiele pisać...

Maqnio no to jest sukces! Oby długotrwały ;-)

A ja dzisiaj popracowałam trochę w ogródku i teraz ledwo się ruszam. To się nazywa kondycja :baffled: Mam chyba sporo do nadrobienia po ciąży.
Lecimy sie kąpać.
 
Do góry