reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witajcie kochane

Moje dziecko ma wkońcu imię a nawet dwa :-) postawiłam na swoim i nazwaliśmy go Adrianek a na drugie ma Sebastian.

dziękuję dziewczynki za wszystkie odp odnośnie herbatki

aneta na zapchany nosek najlepiej wyciągnąć fridą a następnie nasmarować maścią majerankową mojej córci pomagało ale katar z reguły leczony lub nie trwa tydzień.

dziewczyny oby wszystkie problemy z kolkami, kupkami, skazami mineły i żebyśmy cieszyły się macierzyństwem.
 
reklama
hey mamuski,
u mnie nocka rewelacyjnie. wczoraj wieczorkiem po kapieli jak zasnal o 21 tak sie obudzil po 3 i o 7. wiec dal mamie pospac. Dzisiaj u nas jest ladna pogoda wiec spacer zaliczylismy z malym shoppingiem. rozmawialyscie o herbatkach na pobudzenie laktacji, ja pije herbatke z weleda (polecam ) plus herbatka z kopru hipp. z ciekawosci sciagnelam pokarm by zobaczyc ile maly wypija. Pokarm mam bo sciagnelam 125ml i nadal czulam piersi pelne. Maly wypil 65ml i usnal na 3h.
wspolczuje kolek i nocek nie przespanych, zycze wytrwalosci.
 
hej, jestesmy po kardiologu, wada jest, dziurka bez zmian, ale ponoc Mati sobie swietnie z nia radzi i na razie mamy tylko obserwowac i kontrolowac... W srode usg głowki, przyszły tydzień- bioderka.

Madzia, miałam kilka takich dni, że karmiłam b. często, wydawało mi się, ze brakuje pokarmu, Mały jadł non stop raz z jednej, raz z drugiej piersi. Wg położnej często przychodzi taki kryzys laktacyjny, ale mija. Zaczełam pić herbatkę hipp na laktację (Iwonus, polecam, na mnie działa rewelacyjnie)bi piwo karmi i teraz znowu mam az za duzo pokarmu!

aleklsandra, mrowienie mam podczas karmienia w piersi, która jest akurat wolna-czuję jak naplywa mleko!

Aneta, My tez cały czas walczymy z katarkiem, nie wiem czy to mleczko czy katarek, ale gdy znajdziesz sposób, daj znac. Ciągnie sie to juz ponad 3 tyg.
moja mała dostała katarek jak miała tydzień, brat ją zaraził
no i w zasadzie ma do dziś, choć już lepiej, a dziś lekarka powiedziała, że jest zdrowa i to sapka
na kolki (bo tak je nazwała) dała nam Debridat (ma poprawić pracę jelit) i Infacol (daję od jakiegoś czasu)
zobaczymy czy pomoże, póki co mała przed 21.00 zjadła i do teraz nie może zasnąć bo płacze i ją te wzdęcia męczą
 
Hej, melduję się:)

U nas wszystko w porządku, kolek (odpukać) nie ma widać...pępuszek dzis odpadł, ale jeszcze nie jest taki do końca czysty

No i nic więcej nie napisze, bo już się kręci bobek mały:)
 
witam wieczornie

w zasadzie wpadam tylko powiedzieć dobranoc
dzień całkiem niezły co i tak nie ustrzegło mnie przed nerwowym kryzysem wieczornym... ehh.. a teraz zła jestem, że się złoszczę na tego mojego bąbelka :-(

życzę spokojnej i przespanej nocki
 
witajcie jakos nie mialam dzis czasu wejsc wczesniej najpierw ja wizyta pozniej z malym a nastepnie gosci:)

z wizyty jestem zadowolona:) maly lasuch wazy juz 3720g pani doktor stwierdzila ze pieknie przybral na wadze :) poza tym wszystko w porzadku:) co do siniaka na posladku to nie siniak tylko tzw. znamie mongolskie wystepuje u osob o sniadej karnacji i moj synek wlasnie to ma moze z czasem zaniknac ale nie musi dobrze ze chociaz tam a nie na twarzy:/bozi dziekuje...
pupcie mam ponownie fioletem smarowac choc prawie sie wygoila...

wczoraj ktoras z was pisala o problemach z noskiem ze cos malenstwu charchocze mojemu tez dzis zapytalam pania doktor to normalne i z czasem zaniknie nie ma czym sie przejmowac uksztalca sie wszystko dopiero...

ja dzis troszke pochodzilam po miescie i noga mi spuchla w kostce:/ boli az sciegno w lydce:/ mam nadzieje ze do soboty zejdzie bo wybieram sie na slub ahh

no to chyba na tyle wszystkim mamuskom, szkrabom i dwupaczkom jak sa takie zycze milej nocki ;))
 
Anulka jak dokladnie wyglada ten "siniak" na pupce Fabiana? Pytam, bo moja Ewa urodzila sie z siniakiem na raczce, a pani dr w szpitalu okreslila go mianem naczyniaka (dla mnie brzmi strasznie) kazala obserwowac. Powiedziala ze jesli zostanie taki albo zaniknie to ok, ale jesli bedzie rosl mam isc zvtym do chirurga i usunac :szok: ten "siniak" Ewy wyglada jak swiezo nabity, taki fioletowy :-( w dzien postaram sie wkleic zdjecie tego
 
reklama
Corin to sie mojemu pokazalo dzien po wyjsciu ze szpitala w 10 dobie zycia... na poczatku wydawalo nam sie ze moze w szpitalu go ubili bo wygladalo to na siniaka centralnie taki fioletowy... teraz z biegiem dni troszke to zbladlo ale nadal jest widoczny zajmuje to caly posladek lewy wchodzacy na udo siegajacy kosci ogonowej...
 
Do góry